Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Melek Kimdir? (Hüsniye’nin Kızı) Melek Ne Zaman Gelecek?

TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Elimi Bırakma oyuncuları ile de dikkat çekmekte. Elimi Bırakma dizisinde Melek karakteri dizinin yeni karakterlerinden bir tanesi. Elimi Bırakma dizisi Melek kim diye merak edenler için detaylar yazımızda sizlerle.

Elimi Bırakma Melek Kim? Ali’nin Annesi Dönecek Mi?

TRT ekranlarının Pazar günleri ekranlara gelen dizisi Elimi Bırakma dizisinde Feride Hanımın ahiretliğim diye hitap ettiği can yoldaşı arkadaşı Hüsniye artık ölüm döşeğinde. Kendinden ümidi kesen Hüsniye arkadaşı Feride’ye kızına duyduğu özlemi dile getirince Feride Hanım hemen Hasan’a görev verir ve kadını araştırmasını ister.

Hasan yaptığı araştırma sonrasında Hüsniye’nin kızı Melek’in kötü bir adamla evlendiğini, adamın kadını çok kötü şekilde dövdüğünü anlatır. Dahası da vardır: Melek hastanelik olmuştur. Bu kadar zor durumda olan Melek’in bir sığınma evine gitmiş olma ihtimalini de araştırmasını isteyen Feride Hanım’ın verdiği görevi Hasan yerine getirir.

Hüsniye ise içine doğmuşcasına haberlerin kötü mü olduğunu sorar. Feride ise ölüm döşeğinde olan kadına kızın kötü durumda mı desin tabi ki demez. Kızın iyyimiş der. Hüsniye pek inanmasa da mecburen ses çıkarmaz ve tek isteğim Ali’ye ben gidince baksın der. Derdi Ali’nin yalnız kalmasıdır. Ali’yi bırakıp başka bir adamla mutlu olamayacağını bile bile Feride’nin sözlerine inanmak ister.

Ali Hüsniye’nin halinden bihaber Mert ile güzel vakit geçirirken hep annesinin yokluğunu hisseder. Hüsniye ise kızından haber geldi deyip kendini avutur. feride Hanım ise sonunda amacına ulaşır ve Hüsniye’nin kızı, Ali’nin annesi olan Melek’e ulaşır. Melek gözyaşları içinde annesinin ölüm döşeğinde olduğunu, oğlunun ona ne kadar ihtiyacı olduğunu dinler. Annesinin haline üzülen Melek gözlari ağlamaktan kan çanağına döner. Bu hali ekran başındakileri bile etkiler. Son anında da olsa annesinin yanına gider. Bakalım Hüsniye kızı Melek’i ölmeden görecek mi? elimi bırakma melek kim resmiSiz Hüsniye Hanımın yerinde olsanız affeder miydiniz kızınızı? Kendinizi Hüsniye Hanım’ın yerine koyduğunuzda neler hisseder, kızınıza neler söylerdiniz? Yorumlarınızı yorum ekle kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu noktada Elimi Bırakma dizisinde Melek hakkında bilgileri paylaştıktan sonra sizlere onun geldiği bölümün fragmanı ile veda etmek istedik.

Elimi Bırakma Hüsniye’nin Kızı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu