Elimi Bırakma Melis Kimdir? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Hangi Dizide Rol Aldı?

TRT1 ekranlarının yaz dizilerinden olan Elimi Bırakma oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Elimi Bırakma dizisi Melis kim, Elimi Bırakma dizisi Melis’in gerçek adı ne, kaç yaşında gibi soruların cevapları siz değerli takipçilerimizle.

Elimi Bırakma Dizisi Melis Kim? Nasıl Biri?

Alp Navruz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisinde Melis zengin bir aile olan Çelen ailesinin bircik kızı olarak yetiştirilmiştir. Annesi tarafından bir dediği iki edilmeyen, isteklerini asla reddedilmeyen Melis babaannesi Feride Hanım’ın aileyi bir arada tutmak için koyduğu kurallara itiraz eder. Bu kurallardan dolayı evin hapishaneden farksız olduğunu da iddia eden Melis kardeşi ile de bu konuda konuşmaktan geri durmaz.

elimi bırakmacemre baysel resmi

Tüm bu acı sözleri duyan Feride Hanım daha sonra gelini Serap ile oğlunun da konuşmasına şahit olur. Serap eşine annen ya da ben diye resti çeker. Bu konuşmaları duyan evlatlarını yetiştirmek için yıllarca ömrünü tüketen Feride Hanım ise hem hayata hem de evine küser. Hatta gitmeyi bile düşünür ama evdeki tek umudu olan Cenk onu durdurmak için çaba gösterir. Aile bağlarına da aşka da dikkatleri çeken dizide vefa borcumuz olan büyüklere saygı konusuna da vurgu yapılıyor. 

Elimi Bırakma Dizisi Melis’in Gerçek Adı Ne? Nereli?

TRT’nin yeni dizisi Elimi Bırakmadaki Melis’in gerçek adı Cemre Baysel. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İsimsizler dizisinde Kaymakam Fatih’in kız kardeşine hayat vermiş olan güzel oyuncu hem güzelliği hem de oyunculuğu ile ekranların yeni yeteneklerinden. İzmir doğumlu olan oyuncu henüz 19 yaşında. Oyunculuğa küçük yaşlardan beri meraklı olan genç oyuncu memleketi olan İzmir’de bir oyunculuk ajansına kaydolmuştur. Ekranlara da geçmesi de deyim yerindeyse çorap söküğü gibi ardından gelmiştir. 

Önce modellik ile işe başlayan Baysel daha sonra oyunculuğa transfer olmuştur. Resim konusunda da yetenekli olan oyuncu üniversite eğitimini de bu yönde almaya karar vermiştir. Resim bölümünde eğitim alan oyuncunun boyu 1,75 cm. Oyunculuğa ilk adım attığı dizide yine TRT1 ekranlarında yayınlanmış olan Yeşil Deniz adlı dizidir. Bu dizide iki sezon yer alan oyuncunun bir sonraki dizisi ise İsimsizler dizisi olmuştur. Bu dizide Kürşat adında bir istihbaratçı ile yaşadığı aşk ile de dizinin sevilen çiftlerinden olmuştur. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın