Elimi Bırakma Mesut Kim? (Diriliş Ertuğrul’un Bahadır Beyi) Oyuncunun Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Trt 1 ekranlarında bu pazar başlayacak olan Elimi Bırakma Mesut kim olduğunu nasıl bir karakteri izleyeceğimizi anlatırken oyuncunun gerçek adını ve daha önce hangi dizide rol aldığını aktaracağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Elimin Bırakma Dizisi Mesut Kim? 

Trt 1’in yeni dizisi olan Elimi bırakma oyuncularını tek tek tanıtıyor sizleri bu konuda bilgilendirmeye gayret ediyoruz. Bu başlık altında Elimi Bırakma Mesut kimdir? Nasıl bir karakter olduğunu daha sonra gerçek ismini vereceğiz. Oyuncuyu görür görmez hemen diriliş Ertuğrul Bahadır beyi canlandıran oyuncu olduğunu hatırlayacaklar. Ancak oyuncunun gerçek isimini bilmeyenler için alt kısımda Mesut karakterini canladıracak oyuncunun gerçek hayatından bilgileri bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma dizisi Mesut Sinsi mi sinsi bir müteahhit dersek tam lafın karşılığı diyebiliriz. Çünkü Mesut ile Kemal birlikte yetim hanede büyümüz görünüşte Kemal ile Mesut kardeş gibi büyümüşlerdir. Sonuçta ana yok baba yok akraba olmayınca yetimhanede kurulan arkadaşlık, bir nevi ailenin yerine geçer derler. Bu ikilinin de aile gibi bir birine bağlanmasının en önemli nedeni o zamanlar çocuk yaşlarda iken Mesut, Kemal’in hayatını kurtarmış, Kemal de bundan sonra Mesut’a her daim güvenmiştir. Ona kardeşim diye hitap etmeye başlamıştır. Yetimhane yıllarında donra her ikisi de iş kurmuş ve kendi işlerinin patronu olmuşlar.

Elimi Bırakma Mesut Resmi

Mesut bu acımasız hayatta her türlü çakallığı öğrenmiş bir zamanlar kardeşim dediği kişiyi kandırabilecek kadar gözü dönmüştür. Mesut, kurduğu müteahhitlik şirketinin maddi sıkıntılarından kurtulmak için Kemal’den yüklü miktarda borç istemiş. Kemal de ikiletmeden kendi şirketini hiçe sayıp Mesut’a yardım etmiştir. Mesut işleri düzelttiğinde Kemal’e geri parasını vermek istemez ve işlerinin hep kötüye gittiğini batmak üzere olduğu izlemini veren sinsi ve çıkarcı biridir. Anlayacağınız elimi bırakma Mesut karakterinden bolca nefret edeceğiz. Karakter hakkında bilgi verdikten sonra oyuncunun gerçek adını ve hikayesini paylaşalım.

Elimi Bırakma Mesut’un Gerçek İsmi Ne? 

Elimin Bırakma dizisinde Mesut karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ertuğrul Postoğlu’dur. Aslen Malatyalı olan Ertuğrul beyi aslında kendisini yakından tanıyoruz. Ertuğrul bek yaklaşık 22 senedir kanal d de çalışan ve reklam sesi olan ses tonu olarak Mehmet Ali Erbil’e benzeyen kişidir. Kanal D den evvelde seslendirme piyasasında 9 sene faaliyet gösterdiğini dile getirdi. Ertuğrul’un babası öğretmen annesi ise Kimya dalında uzmandır. Baba memur olunca yol İstanbul’a çıkar.

Ertuğrul Postoğlu burada büyür. Lise Eğitimini “Kabataş Lisesinde” alır. Pazarlama hatta hamallık bile yapar. Bir gün boş boş arkadaşları ile takılırken taklit ve ses tonu çok oturaklı olduğunu bu sesini kullanmasını söylerler. Ertuğrul o vakte kadar belkide aklına gelmemiş olan fikri hayata koyar ve artık geçimini seslendirmeden kazanmaya başlar. Aynı zamanda tiyatro ile de haşir neşir olan Ertuğrul, halen aktif bir tiyatro oyuncusudur.

Ertuğrul toplumda “paramparça” adlı dizideki rolü ile ünlenmiştir. Elimi Bırakma dizisinde Mesut karakterini canlandırmadan önce en son oynadığı ülkemizin en popüler dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul dizinde Candar beyin kardeşi Bahadır beyi canlandırmıştı. Usta oyuncuya başarılar dileriz. Bu arada bahadır bey Diriliş Ertuğrul dizisinde nasıl öldüğünü alttaki youtube linkine tıklayıp izleyebilirsiniz. Ayrıca Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosu için Tıklayınız. Burada tüm oyunculardan kısa kısa bahsedilmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=ODKkdxTZasA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın