Elimi Bırakma Mine Kim?(Mutfak Çalışanı) Gerçek Adı Ve Bilgileri

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma dizisinde Azra’nın arkadaşı olan Mine hakkında hazırladığımız yazımızda Elimi Bırakma Mine kimdir, Elimi Bırakma Mine’nin gerçek adı, yaşı, daha önce rol aldığı diziler hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma Mine Kimdir? Elimi Bırakma Mine’nin Gerçek Adı ve Bilgileri

Elimi Bırakma dizisinde Mine, mutfak çalışanlarından biri. Azra’nın birlikte çalıştığı arkadaşı olan Mine aşk meşk konularında Azra’nın dert ortağı desek yeri. Azra’yı ilk geldiğinde pek sevmese de zaman içerisinde onun ne kadar dürüst olduğunu görüp onun en sevdiği arkadaşı haline geldi.

Mutfak işlerinde yalnız kalınca ustasından yanına bir arkadaş talep eden Mine, Azra’nın Alp ile olan sevgisinin artması için ona destek olanlardan birisi. Bu aşkın gücüne inanan Mine, Azra’yla Cenk arasında küçük bir tatsızlık da olsa Azra daha ağzını açıp da bir kelam etmeden hemen anlar ve neden üzgün olduğunu çözmek için çabalar. Mutfakta da oldukça eli becerikli olan Mine hal ve davranışlarıyla Elimi Bırakma dizisinin en sevilenleri arasında. Elimi Bırakma Hamza kimdir için tıklayınız.

Elimi Bırakma dizisinde Azra’nın mutfakta çalışan arkadaşının gerçek adı Güneş Zavrak. Sempatik halleriyle rol aldığı her dizide sevilmeyi başaran oyuncu 24 Aralık 1988 doğumlu.

Eskişehir’de dünyaya gelmiş olan Zavrak’ın ailesinde de oyuncu olanlar vardır. Babası gibi dansçı olarak işe başlayan Güneş Zavrak’ın dedesi de oyuncudur. İstanbul İstinye Lisesinde eğitim hayatına devam ederken annesinin tayini çıkmış ve Ankara’ya gelmişlerdir.elimi bırakma mine kim güneş zavrak resmi

Seher ve Ruchan çiftinin kızı olan oyuncu ilk olarak reklam filmlerinde rol almıştır. Turkcell, Petrol Ofisi reklamlarının ardından “Kaybedenler Kulübü” adlı film ile film sektörüne girmiştir. Bu filmdeki başarısıyla beğeni almayı başaran Zavrak, “Pis Yedili” adlı dizi ile yıldızı parlamıştır. “Kaybedenler Kulübü” filminin Ceyda’sı “Pis Yedili” dizisinde Dilkopat karakteriyle seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Güzel oyuncu 174 cm boyundadır. Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Teknolojisi Bölümü mezunudur. 50 kg ağırlığındadır. Dansçılık yaparken Kenan Doğulu ile birlikte çalışmıştır. Şimdi Elimi Bırakma Mine karakterini canlandıran Güneş Zavrak’ın bir videosuyla yazımızı sonlandıralım.

Güneş Zavrak Elimi Bırakma Mine 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın