Elimi Bırakma Serap Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Elimi Bırakma çok yakında TRT1 ekranlarında başlayacak. Dizide Cenk’in annesi Serap de merak edilenler arasında. Elimi Bırakma dizisi Serap kim, Elimi Bırakma dizisi Serap’ın gerçek adı ne gibi soruların cevaplarını sizlere bu yazımızda sunacağız.

Elimi Bırakma Dizisi Serap Kim? Nasıl Biri?

TRT ekranlarının yaz dizisi Elimi Bırakma dizisinde Alp Navruz’un canlandırdığı Cenk karakterinin annesi Serap Hanımdır. Zengin bir aileye gelin olarak gelen Serap lüks içerisinde bir hayat sürmeye alışmıştır. Cenk dışında iki evladı daha olan Serap diğer evlatlarını da tam kendine benzetmiştir. Torunları babaanne Feride Hanım’ı aşırı kuralcı bulmakta hatta evlerini hapishaneye benzetmektedir.

elimi bırakma ebru aykaç resmi

Evlatlarının böyle düşünmesinin ardında biraz anneleri Serap Hanım vardır. Çünkü Serap Hanım da eşine ya annen ya ben dercesine sözleriyle çok kırıcı davranmakta ve eşini de zor durumda bırakmakta. Bütün bu konuşmaları duyan Feride Hanım ise her şeyi bir kenara bırakıp gitmeyi düşünmekte.

Serap yanlış tercihleri sonrasında Çelen ailesinde istenmeyen olduğunu düşünüp yıllarca küs olduğu annesinin yanına dönmeye kara vermesi ile Zerrin diziye dahil olmuş oldu. Serap’ın anne Elimi Bırakma Zerrin kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Elimi Bırakma Dizisi Serap’ın Gerçek Adı Ne? 

Serap’ın gerçek adı Ebru Aykaç. Şubat 1975 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 1,75 cm boyunda ve kova burcu. Manisalı olan oyuncu Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur ancak oyunculuk yapmayı tercih etmiş ve bu yönde eğitim almıştır. Güneşi Beklerken dizisindeki oyunculuğu ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Dabbe filmindeki başarısıyla da yine seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Yağmur Zamanı, Gece Sesleri, Bir Küçük Eylül Meselesi adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu son olarak Rüzgarın Kalbi adlı dizide Mualla karakterini canlandırmıştır. 2015 senesinde Beyaz Yalan adlı sinema filminde Asude karakteri de yine beğeni almayı başarmıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisi ise yer aldığı bir diğer dizidir. Bu dizide de Meryem karakterini canlandırmıştır.

Elimi Bırakma Dizisi Serap Kaç Yaşında? Evli Mi?

Kova burcu olan oyuncu 43 yaşındadır. 65 kg olan oyuncu, Nihat İtmeç ile evlidir. Oynadığı tüm yapımlarda olduğu gibi TRT1 ekranlarının yeni dizisi Elimi Bırakma dizisinde de oyunculuğun hakkını vereceğine inandığımız oyuncuya başarılar dileriz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elimi Bırakma Serap Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler (1 Yorum)