Elimi Bırakma Sumru Güneş Kim? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı? Elimi Bırakma Oyuncuları Sumru

TRT‘nin yeni dizisi 22 Temmuz pazar günü ilk bölümü ile karşımıza gelecek olan Elimi Bırakma oyuncuları hakkında önceden sizleri bilgilendiriyoruz. bu yazımızda ise Elimi Bırakma Sumru kim nasıl biri? Elimi Bırakma Sumru’nun gerçek adı ne? Yaşam hikayesini paylaşacağız.

Elimi Bırakma Sumru Kim? Nasıl Bir Karakter?

TRT 1 ekranlarında bu yaza damga vurmasını beklediğimiz elimi bırakma dizisi pazar akşamı ekranlara gelecek. Elimi Bırakma Sumru karakterin özelliklerine gelin hep birlikte bakalım. Sumru karakteri hayatını mantığına göre şekillendirir. Asla duygularıyla hareket etmeyen birisidir. Duygularının ona hata yaptıracağını düşünür. Çocukluğunda yoksul bir hayat yaşamıştır. Bu yüzden parasının değerini bilir. Aşka uzak bir hayat sürmeyi kendisi için daha doğru bulmuştur.

Maddi güce adeta tapar. Para için hayattaki en değerli varlığı olması beklenen, kendi öz kızını bile yeri geldiğinde kullanır. Dediğimiz gibi duygularıyla bir hayat yaşamayı sevmez. İki kez evlilik yapmıştır. Bu evlilikleri uzun sürmemiştir. İkisi de mantık evliliği olmuştur. ikinci kocasından olan kızı Cansu’yu Cenk ile evlendirmeyi kafasına koymuştur. Cenk’in annesiyle uzun zamandır muhabbeti olan Sumru, Cenk’in ailesinin zengin olmasında bu evlendirme kararı oldukça etkili olmuştur. Hayattaki tek gayenin para ve güç elde etmek olduğunu düşünen karakterimiz, bu yolda kızının duygularına hiç önem vermez. Kendi güç ve ihtirası için bu evliliğin mutlaka olması gerektiğini düşünür.

Eşinin maddi sıkıntılardan dolayı iflas etmesi Sumru yu zor duruma sokar. Aradan çok geçmeden, eşini talihsiz bir yangında kaybeder. Bu durumu, yine kendisi için bir fırsata dönüştüren karakterimiz Sumru’nun yaptığı şey Şeytanı bile kıskandıracak niteliktedir. Çocuklarıyla kocasının ilişkilerini kesen karakterimiz, Sumru sigorta işi yapan şirketlerden yüklü bir miktar tazminat almanın hesaplarını yapar. Bu alacağı parayı kızı Cansu’nun hayatını garanti altına almak için harcamayı düşünür ama Sumru’nun asıl hedefi kızını Cenk ile evlendirip maddi gücün sahibi olmak peşindedir. Elimi Bırakma Oyuncuları arasında en dikkat çeken karakterlerden olacağını düşündüğümüz Elimi Bırakma Sumru hakkında kısaca bilgi verdik. Şimdi oyuncunun gerçek adını ve hayat hikayesini paylaşalım.

Elimi Bırakma Dizisi Sumru Karakteri Gerçekte Kim? Gerçek Adı Ne?, Yaşı Kaç?

Elimi Bırakma dizisinde Sumru karakteri şimdiden bizlerde merak uyandırdı. Sizler için biz araştırdık gelin bakalım Sumru güneş aslında kimmiş?
25 Mart 1973 yılında Adana da Çerkez bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir. Öncelikle şunu söyleyelim çok başarılı bir kariyere sahiptir. Adana da dünyaya geldikten kısa bir süre sonra Ankara ya taşınmışlardır. Üniversite eğitimini “İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Ve Arkeoloji” bölümünden mezun olmuştur. Ekranlarda gördüğümüz ilk an latife hanım rölüyle “Cumhuriyet” filmi olmuştur
gerçek adı Dolunay olan oyuncumuzun soy ismi Soysert tir elimi bırakma sumru (elimi bırakma oyuncuları dolunay soysert) resim 1

Okumayı bilgi edinmeyi seven Dolunay Hanım bir üniversitede Amerika da bitirmiştir. Drama ve Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Omuz Omuza,Sultan Makamı dizilerinde oynamıştır. bir zamanların efsane dizisi Adanalı’da da rol almıştır oyuncu olan Sinan Tuzcu ile 2006 yılında dünya evine girmiştir bu evlilik 10 yıl sürmüştür 1988 yılından bu yana aktif oyunculuk hayatını sürdüren dolunay hanım bir çok sinema filminde dizide de rol almıştır en son “Urfalıyam Ezelden” “Muhteşem Yüzyıl” “Bana Sevmeyi Anlat” yapımlarında boy göstermiştir.

Büyük sinema yapımlarından olan “Seddülbahir 32 Saat” de de rol almayı başarmıştır 2004 yılında “umut veren kadın oyuncu ödülüne” 2005 te 9.Afife Tiyatro Ödüllerinde “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülüne ve 2007 de ise 9. Eyüpoğlu Tiyatro Buluşması ödüllerinde ise “Yılın En İyi Tiyatro Sanatçısı Ödülüne” layık görülmüştür. Bu yazımızda Elimi Bırakma sumru Güneş karakteri ve bu karaktere can veren Dolunay Soysert hakkında bilgi verdik.

Elimi Bırakma 1. Bölüm Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=VCSd6x1go90

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın