Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Tanem Kim? (Barış’ın Yeğeni) Sıla Sade Kimdir?

Elimi Bırakma dizisinde yeni sezon öncesinde çıkan fragman da Azra ile Tanem yan yana olduğunu görenler Tanem Azra’nın kızı mı? diye aslında çok merak etmişti. Ancak gerçek yeni bölümü ile karşımıza gelince Ortaya çıktı. Elimi Bırakma Tanem olarak karşımıza çıkan çocuk oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Azra, Cenk’in kendisini istememesi üzerine yapayalnız otogar da beklerken onun bu çaresiz halini gören konservatuvar okumak için babasından izinsiz olarak İstanbul’da ikamet eden Damla ile karşılaşmasında sonra tüm hayatı değişen Azra, Barış’ın yeğeni Tanem’i görmesi ile ölen kardeşi Yiğit’i hatırladı. Adeta Yiğit’in sevgisini Tanem de bulan Azra bir yıl boyunca onunla ilgilenmeyi bir görev bildi.

Elimi Bırakma Dizisi Tanem Kim?

Tanem Barış’ın kızı mı? dişye bizlere bir çok soru geliyor. Aslında bu soruyu diziyi çok yakından izleyemeyenlerin sorduğunu düşünüyorum. Zira dikkatli izleyen izleyiciler, ilk gördüğünde Azra’nın kızı olduğunu ve Cenk’ten hamile kaldığını düşünse de gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Aslında Tanem Barış’ın öz yeğenidir. Barış ise Tanem’in dayısıdır.elimi bırakma sıla sade resmi

Tanem’in annesi yani Barış’ın kız kardeşi Elif geçirdiği bir kaza sonucunda ölmesi ile Barış, Tanem’e hem annelik hem de babalık etmiştir. Kaza anında yani annesi ile Tanem kazada aynı araba iken yanında bir tek oyuncağı Binnur vardı. Bu sebeple annesinden son kalan hatıra olduğunu için oyuncuya Binnur’a karşı çok hassas.

Bir tarafta annesini kaybetmiş Tanem, diğer tarafta kardeşini, bir kaza sonucu kaybetmiş Azra’nın olması iki kimsesizi aslında bir araya getirdi. Azra, Cenk’ten aldığı darbe sonrasında kendisine her türlü desteği veren Tanem’in dayısı Barış oldu. Ancak ilerleyen bölümler de Cenk Barış ile Azra arasında ki samimi halleri kıskanmaya başlayacak.Sözlerimi daha fazla uzatmadan dizide Tanem karakterine hayat veren çocuk oyuncu kim olduğu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Çocuk Oyuncu Sıla Sade Kimdir?

Gerçek adı Sıla Sade. 13 Ekim 2013 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Turkcell ve Kuveyttürk reklamlarında rol almış olan çocuk oyuncu ayrıca LCW kataloglarında reklam yüzü olarak boy gösterdi.sıla sade elimi bırakma resmi

Rol aldığı ilk dizi geçtiğimiz sezon Fox Tv ekranlarında final yapan baş rollerinde Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın rol aldığı “Bizim Hikaye” dizisidir. Bu dizinin final bölümünde yer alan oyuncu, dizide Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz karakterinin kızına hayat verdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu