Elimi Bırakma

Elimi Bırakma Yağmur Kim? (Arda’nın Sınıf Arkadaşı) Gerçek Adı Ne? Arda Ve Yağmur’un Okuduğu Şiir

TRT 1 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Elimi Bırakma oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Hikayeye yeni bir renk katan oyuncular doğal olarak da merak konusu haline geliyor.

Elimi Bırakma dizisi Yağmur karakteri diziye dahil olduğu andan itibaren Ceyda ve Arda arasında yaşananlar çifti sevenleri biraz telaşlandırmış olsa da Elimi Bırakma dizisinde Yağmur ile yeni bir hikayeye tanık olacağız. İşte Elimi Bırakma Yağmur kimdir sorusunun cevabı ve hemen ardından da Yağmur’u canlandıran oyuncu hakkında merak edilen o detaylar.

Elimi Bırakma Yağmur Kimdir? Elimi Bırakma Yağmur’un Gerçek İsmi

Alina Boz ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisine 15. bölüm itibariyle Yağmur karakteri dahil oldu. Arda’nın sınıf arkadaşı Yağmur, daha önce İstanbul Anadolu yakasından oturduğunu ve yeni taşındığını paylaştı.

Güzelliğiyle etrafındakileri hemen etkileyebilecek olan Yağmur’u gören Arda’nın sınıf arkadaşı sürekli onun etrafında olmak için çabaladı. Yağmur ise öyle aşk meşk işleriyle ilgilenebilecek bir tavır sergilemedi. Sanki bir sıkıntısı varmışcasına düşüncelere dalan bir hali olan Yağmur, Edebiyat dersinde öğretmenin Behçet Necatigil’den bir şiir örneği istemesi üzerine bilse de sessiz kalmayı yeğledi. [saributon]Elimi Bırakma Arda kimdir [/saributon]için tıklayınız.

Öğretmen Arda’ya söz hakkı verdiğinde şiire başladı. Ceyda ise aşk dolu gözlerle onu izlerken bir anda Yağmur da şiiri okumaya başlar. Arda da sınıftaki herkes de şok olur. Ceyda ise Yağmur’u kıskanır. Sizce Yağmur ve Arda arasında bir şeyler olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.elimi bırakma yağmur kübrasu türkeri resmiYağmur Elimi Bırakma dizisi yeni karakterlerinden bir tanesi. Okuduğu şiir de merak konusu olunca biz de o şiirin tamamını sizlerle paylaşalım istedik. 

Elimi Bırakma Arda Ve Yağmur’un Okuduğu Şiir

Kirli Soru

“Benim oralarda hiçbir işim yoktu
Şeytana uydum,
Aç ahtapotlar kaynaşırken dipte
Kaypak kalabalıkta sürükleniyordum.

İnce yüzünüzde üzgünce bir bakış
Birden sizi gördüm,
Açtı arı doruklarda bir safran
Durdum

İlk sevgili güldü anılardan
Mutsuz, yalnız
Sessiz kınamanızı, utançlarda küçülmüş
Aldım, geri döndüm.

Gelse,
Siz yine orada mısınız?”

Behçet Necatigil

Elimi Bırakma dizisinde Yağmur’a hayat veren oyuncu ise Kübrasu Türkeri. Güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Dans konusunda yeteneğiyle ön planda olan güzel oyuncu, oyunculuğu ile de büyük beğeni aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

    1. Ya Yagmur zaten az gorunuyordu dizide.Basrili diyemem kendi rolunu oynamasi oylede kotu diyildi cokda guzel diyemem nasil soyleyim asilnda cokda sevemdim.Bence Arda kendi sevgilisine daha cok yakisiyor.Bikiyorum konu o diyil ama yinede soyluyorum.

      1. Evet Arda’ya ben de Ceyda’nın çok yakıştığını düşünüyorum ama Arda Yağmur ile sevgili olmasa da yine de keşke diziden ayrılmasaydı gözüm onu arıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu