Oyuncu Kadrosu

Emanet Begüm Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Emanet Begüm Kimdir, Emanet dizisi Begüm’ün gerçek adı ne, kaç yaşında, merak edilenler yazımızda sizlerle!

Karamel Yapım imzalı Emanet dizisi Kanal 7 ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Emanet dizisinde Begüm karakteri de dizinin konuşulan karakterlerinden bir tanesi olacak. İşte Emanet Begüm karakterine hayat verecek olan o oyuncu!

Emanet Begüm Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Rol Aldı?

Gözde Gürkan Emanet dizisinde Begüm karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu, 10 Eylül 1992 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir.

Aslen Malatyalı olan Gürkan, Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu eğitimini taçlandırmıştır.gozde gurkan resmi (1)

Üniversiteden mezun olur olmaz setlere başlayan oyuncu iki yıl boyunca yardımcı yönetmenlik yapmış ardından senaristlik ve dergi yazarlığı yapmıştır.gozde gurkan kim resmi

Mezun olduğundan beri tiyatro oyunlarında da yer alan oyuncu, reklam filmlerinde de rol almıştır. “Kesik Hikaye” adlı filmde başrolde yer alan oyuncu, kadrosunda erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın olduğu Karamel Yapım imzalı “Adını Sen Koy” dizisinde de rol almıştır. Bu dizide Mehtap karakterine hayat vermiştir. gozde gurkan kimdir resmi

Gözde Gürkan’ın ilk rol aldığı dizi ise Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kara Sevda” adlı dizidir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Darısı Başımıza” dizisinde Derya rolüyle ekranlara gelmiştir. Bu sezon ise Emanet dizisinde rol alacaktır.

Gözde Gürkan Dizileri (Emanet Begüm)

  • Emanet (Begüm)
  • Darısı Başımıza (Derya)
  • Adını Sen Koy (Mehtap)
  • Kara Sevda

Gözde Gürkan Filmleri (Emanet Begüm)

  • Kesik Hikaye

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu