Oyuncu Kadrosu

Emanet Bora Kim? Emanet Dizisi Bora Karakterini Kim Canlandırıyor

Emanet Bora Kim? Hangi oyuncu Emanet dizisi Bora karakterine hayat veriyor? Yeni gelen Bora karakteri ve hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Kanal 7 ekranlarında reyting rekorları kıran Emanet dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Emanet edilen bir çocuğu sahiplenmek isteyen amca teyzenin önce kavgası, sonra ise aşkını konu alan Kanal 7’nin popüler dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu.

Emanet dizisi Bora kim (Göksel Kayahan) Resmi
Emanet dizisi Bora resmi

Bora karakteri dizide ki gidişatı %100 değiştirecek olduğundan dolayı şimdiden dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Hafta içi her gün 19:00 da yeni bölümleri ile karşımıza gelen dizide Bora karakterine hayat veren başarılı oyuncu ve bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Emanet Oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Emanet Bora Kimdir

Emanet Bora karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Göksel Kayahan‘dır. Göksel Kayahan 3 Ekim 1995 yılında hayata gözlerini açmıştır. Şu an 26 yaşında olan “Göksel Okan Üniversitesi Spor Yönetimi” bölümünde lisans eğitimi görmüştür.

Emanet Bora kim (Göksel Kayahan) Resmi
Emanet Bora (Göksel Kayahan) Resmi

Üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro ile kariyerine yön vermek isteyen Kayahan, oyunculuk üzerine gerek kamera önü, gerekse tiyatro eğitimleri almıştır. 2018 yılında beri tiyatro sahnelerinde yoğun bir çalışma temposunda çalışan Göksel, tiyatro oyunlarında adını duyurmayı başarmıştır.

Karamel yapım imzalı Kanal 7 ekranlarında 2020 yılında başlayan dizide oldukça önemli bir karakter olan Bora karakterini canlandıracak. Daha önce “Adı Mutluluk” ve “Evli ve Öfkeli” dizilerinde bölüm oyuncusu olarak rol alan yakışıklı isim Emanet Bora rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Göksel Kayahan (Emanet Dizisi Bora) İnstagram Adresi

2015 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılması ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Göksel 2015 yılından sonra instagram kitlesinde ciddi artış olmuştur. Göksel Kayahan’ın istagram adresine “@gokselkayahan” olan yakışıklı oyuncunun şuı an 10.000 üzerinde takipçisi bulunmakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu