Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Adalet Kimdir? Konak Çalışanı

Emanet Dizisi Adalet kimdir, Emanet Dizisi Adalet gerçek adı nedir, hangi dizide oyuncuyu izlemiştik işte merak edilen bu soruların yanıtları yazımızda sizlerle!

Karamel Yapım imzalı Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Emanet dizisinde konak çalışanı olan Adalet Hanım, merhamet dolu bir karakter.emanet adalet kim resmi

Eli lezzetli, becerikli bir kadın olan Adalet Hanım Yusuf’un yüzünde gülücük varsa gülen biridir. Emanet Dizisi Adalet rolüyle izlediğimiz oyuncu ise bakın kim!

Emanet Dizisi Adalet Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Binnaz Ekren Emanet Dizisi Adalet rolüne hayat vermektedir. 5 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü birincilikle kazanmış ve başarı eğitim hayatının ardından setlere adım atmıştır. emanet adalet resmi

Yıldız Kenter Tiyatrosu’nda çalışmış olan oyuncu, “Bir Mucize Olsun”, “Vavien”, “Sevginin Gücü”, “Üç Kişilik Dünya”, “Çocukluk Günleri” gibi yapımlarda rol almıştır.

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Mucize Olsun” dizisinde rol almış olan oyuncu Emanet Dizisi Adalet rolüyle büyük beğeni almaktadır.

Binnaz Ekren Kaç Yaşında? (Emanet Dizisi Adalet)

43 yaşındadır.

Binnaz Ekren Dizileri ve Filmleri (Emanet Dizisi Adalet)

  • Emanet (Adalet) – 2020
  • Bir Mucize Olsun – 2018
  • Albüm (Saadet) – 2016
  • Vavien (Hanife) – 2009
  • Hırsız (Burcu) – 2001

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu