Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Cenger Kimdir? Konağın Kahyası

Emanet dizisi Cenger kimdir, Emanet dizisi Cenger gerçek adı ne, Emanet dizisi Cenger iyi biri mi diye merak edenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Nazmiye Yılmaz / Karamel Yapım imzalı Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Emanet dizisinde geçtiğimiz bölümde diziye dahil olan Cenger karakteri, konağın yıllardır çalışanıdır.

Konakta kahya olan Cenger, dizinin iyi karakterlerinden bir tanesi. Peki Emanet dizisi Cenger rolüyle izlediğimiz kişinin hem oyuncu hem de senarist olduğunu biliyor muydunuz? İşte Emanet dizisi Cenger gerçek hayatı hakkında merak edilenler!

Emanet Cenger Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ömer Gecü Emanet dizisi Cenger rolüne hayat vermektedir. Dizinin sıkı takipçileri oyuncuyu o kadar karizmatik bulmuş ki böyle kahya mı olur, bu kadar karizmatik kahyayı yeni gördük, Yaman’a da benziyor acaba bağlantısı mı var diye yorumlarda bulunmuşlar. omer gecu resmi

Ömer Gecü kimdir ile devam edecek olursak; Ömer Gecü 27 Temmuz 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Aslen Giresunlu olan oyuncu Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. emanet dizisi cenger kimdir resmi

TRT 1 dizilerinden “Yalaza” dizisinde rol almış olan başarılı oyuncunun yer aldığı bazı yapımlar şunlar: “Düzensiz Düzenbazlar”, “Kavak Yelleri”, “Mazi Kalbimde Yaradır”, “Yamak Ahmet”, “Muhalif Başkan”, “Kızıl Elma”, “Zeyrek ile Çeyrek”, “Küçük Kadınlar”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Karadağlar”, “Fetih 1453”, “Babaların Babası”, “Bahar Dalları”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu