Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Murat Kimdir? Yaşı Bilgileri

Emanet dizisi Murat karakteri şimdiden konuşulmaya başladı. Karizmatik duruşu dikkatleri bir nada üzerinde çeken ve Emanet dizisi Murat karakterine hayat veren oyuncunun tüm bilgileri bu yazımızda sizleri için hazırladık.

Karamel yapım tarafından Kanal7 ekranlarında ekrana gelmeye hazırlan dizi yer lana oyuncular da bir bir belli olmaya başladı. Özellikle Emanet oyuncuları daha önce dizi yada sinema tecrübesi az olan oyunculardan seçildiği için oyuncunun bilgileri de hali ile merak ediliyor.

Emanet Dizisi Murat Resmi 2

2020-2021 sezonunda Kanal 7 ekranlarında gündüz kuşağında yerini almasını beklediğimiz ve daha önce Adını Sen Koy ve Yemin gibi reyting rekorları kıran çok önemli dizilere imza atmayı başaran Karamel yapım yeni dizisi ile çok konuşulmaya başlandı. Emanet Murat karakteri hakkında merak edilen bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Emanet Dizisi Murat Kimdir

Emanet dizisi Murat karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Derya Oğuz Ertün’dür. Derya Oğuz Ertün kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde veya filmlerde rol aldı sorularının cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Emanet Dizisi Murat kim görseli

Murat dizisinde çok önemli bir karakteri hayat vereceği ve dizinin bölüm oyuncularında olmayacağını en baştan söyleyebiliriz. Şu an karakterin tüm detayları sır gibi saklansa da kritik bir rolü canlandıracak.

Derya Oğuz Ertün’ün Bilgileri (Emanet dizisi Murat)

Socia Entertainment & Management oyuncularından biri olan Derya Oğuz Ertün,  1996 yılında dünyaya gelmiştir. Atletik bir yapıya sahip olan Derya Oğuz Ertün, 2014 yılında Okan Üniversitesi  Spor Yönetimi’nden mezun olmuştur. 2018 yılında Exchange öğrenci olarak yurt dışında da eğitim alma imkanı elde eden oyuncu, Finlandiya’da da eğitim almıştır.derya oguz ertun kim resmiHuman Oyunculuk Atölyesi’nde Temel Oyunculuk ve Diksiyon üzerine eğitimine devam etmiş olan Ertün, ilk defa 2019 yılında “Ruffles ‘İnişler ve Çıkışlar'” reklamında rol almıştır. Aynı yıl yani 2019 yılında “Bu Olay Senin De Başına Gelebilir” adlı yapımda Murat karakterine hayat vermiştir. Bunun dışında “Kin” adlı sinema filmi de  yer alan genç oyuncu şu an 24 yaşındadır. derya oguz ertun kimdir resmi

Gitar çalabilen, yüzme ve kürek gibi su sporlarında başarılı olan bir oyuncu olan Derya Oğuz Ertün iyi derecede de İngilizce konuşabiliyor. Sektörün yeni yüzlerinden biri olan Derya Oğuz Ertün’ün sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Elis Sezgin’dir.derya oguz ertun resmi

Derya Oğuz Ertün Dizileri ve Filmleri

  • Emanet – 2020
  • Kin – 2019
  • Bu Olay Senin De Başına Gelebilir (Murat) – 2019

Karamel Yapım imzalı Kanal 7 dizisi “Emanet” dizisinde rol alacak olan oyuncu açık kahve rengi saçları ve mavi gözleriyle herkesin dikkatini çekmekte. Şimdiden Emanet dizisi Murat karakteri popüler olmaya başladı.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı