Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Seher Kim? Güzel Oyuncu Hakkında Her Şey!

Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara gelecek olan Emanet dizisi ekranlara gelmek için gün sayarken kadrodaki isimler de bir bir netleşmekte. Emanet dizisi Seher kim diyenler bu yazı tam size göre!

Birbirinden güzel günlük dizilerle dikkat çeken Karamel Yapım yeni dizisi Emanet ile de şimdiden merak konusu. Yusuf adlı dünyalar tatlısı bir çocuğa bakıcılık edecek olan Seher, Yaman ile de yakınlaşacak. Sürükleyici hikayesiyle Emanet çok yakında Kanal 7 ekranlarında!

Emanet Seher Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Sıla Türkoğlu Emanet dizisinde  Seher karakterine hayat verecek. Daha önce yine Kanal 7 ekranlarında yayınlanmış olan Karamel Yapım imzalı “Yemin” dizisinde rol almış olan güzel oyuncu, Emir’in doğuştan yürüme engelli olan dünya tatlısı kız kardeşi Suna rolüyle herkesten beğeni almıştı.sila turkoglu resmi

1999 yılında İzmir’de dünyaya gelen Türkoğlu, Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunudur. Tunay Menajerlik oyuncularından biri olan Sıla Türkoğlu, ilk kez 2018 yılında Atv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Birce Akalay ve Özlem Yılmaz’ın olduğu “Ağlama Anne” dizisinde rol almıştır.sila turkoglu resmi

Dizide Birce Akalay’ın canlandırdığı Alev karakterinin gençliğine hayat vermiş olan oyuncu 2019 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan “Yemin” dizisiyle yeniden ekranlara gelmiştir.

Sıla Türkoğlu Oynadığı Diziler

  • Emanet (Seher) – 2020
  • Yemin (Suna) – 2019
  • Ağlama Anne (Alev’in gençliği) – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu