Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Selim Kimdir? Seher’e Aşık

Emanet Dizisi Selim kimdir, Seher’e aşık olan ve aynı mahallede yaşayan Selim kimdir, Emanet Dizisi Selim gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı diyenler sorularınızın yanıtları sizlerle!

Emanet Dizisi Selim Kim?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet dizisinde Seher’e aşık olan Selim, Seher’in mahallesinde yaşayan bir gençtir. Seher’in babası Yusuf Amca ile de çok iyi anlaşan Selim onun ölümü sonrasında Seher’e destek olmuştur. Yusuf Amca ölünce evde faturayı bulan Selim fatuırayı ödese de Seher bunu öğrenince parayı ulaştırır. Selim ise Yusuf Amcanın hayrına parayı vermesini söyler.

Emanet Dizisi Selim Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Osman Aydın Emanet Dizisi Selim karakterine hayat vermektedir.

Osman Aydın, 1986 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. 2016 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan “Fenomen” adlı yarışma programında yer alan Osman Aydın, İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslararası Lojistik Bölümü mezunudur.osman aydin resmi (1)

Bir dönem profesyonel olarak futbol ile ilgilenen oyuncu, o dönem yaşadığı bir sakatşık sonrası futbol kariyerine veda etmiştir. Ardından modellik yapmaya başlayan Osman Aydın, oyunculuk eğitimi alarak ekranlara yer almak için ilk adımı atmıştır.osman aydin kim resmi

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Osman Aydın Emanet dizisiyle ekranlara gelecektir. Son olarak 2017 yılında yayınlanan komedi türünde bir dizi olan “Türk Malı” dizisinde Eren karakterine vermiştir.

Daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Kara Para Aşk”, “Medcezir” dizilerinde rol almıştır. Oyuncu “Fenomen” yarışmasının ardından “Geleceğin Starı” yarışmasıyla da dikkatleri çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu