Oyuncu Kadrosu

Emanet Dizisi Yaman Kimdir? Hem Oyuncu Hem Model

Kanal 7 ekranlarında çok yakında başlayacak olan Emanet dizisi sürükleyici hikayesi ile ekranlara gelme hazırlığı içerisinde. Emanet dizisi Yaman kimdir sorusu dizinin detayları netleştikçe diziyi merakla bekleyenler tarafından merak konusu oldu.

“Adını Sen Koy” ve “Yemin” dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Karamel Yapım Kanal 7 için yeni bir yapıma daha imza attı. Emanet adıyla izleyeceğimiz dizi aslında “Yemin” dizisinin devamı niteliğinde olacak.

Oyuncu kadrosunda genç ve yetenekli oyuncuları bulunan Emanet dizisinde ana karakterlerden biri de Yaman olacak. Duruşuyla ne kadar ciddi biri olduğunu herkese hissettiren Yaman ile Seher’in aşkı bu diziye damga vuracak.

Emanet Dizisi Yaman Gerçek Adı Hayatı

Halil İbrahim Ceyhan Emanet dizisinde Yaman karakterine hayat verecektir. Söz yazarı, besteci kimliğiyle bilinen oyuncu ayrıca model olarak da çalışmaktadır. 2007 yılında Best Model of Turkey Yarışmasında “Gelecek Vadeden Erkek Model” seçildi.halil ibrahim ceyhan resmi

Bu yarışma oyuncu için yeni kapıların da açılmasını sağlamıştır. Suat Aydoğan ile şarkıcılık üzerine çalışmaya başlayan Ceyhan, “Kaybettim” adlı ilk single ile dikkat çekmeyi başardı. Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan’a şarkı sözü de yazmış olan oyuncu, 2019 yılında “Kendini Bana Bırak” adlı çalışmasıyla sosyal medyada milyonlarca tıklama almıştır.halil ibrahim ceyhan resmi

“Hemen Döneriz” adlı sinema filmi ile ilk kez bir yapımda rol almış olan Halil İbrahim Ceyhan, filmin şarkısı konusunda da gayet iyi iş çıkardı. Oyunculuk eğitimi sonrasında ilk rol aldığı bu filmin ardından adından söz ettiren oyuncu ilk defa bir dizide  baş rolde yer alacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu