Oyuncu Kadrosu

Emanet İkbal Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Karamel yapım imzalı Emanet bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Emanet İkbal kimdir diyenler işte merak edilen yanıtı!

Kanal 7 ekranlarının yeni günlük dizisi Emanet dizisinde İkbal dizinin kötü karakterlerinden bir tanesi olacak. İkbal Kırımlı karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat verecek!

Emanet İkbal Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Gülay Özdem Emanet dizisinde İkbal Kırımlı rolüne hayat vermektedir. 15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanmasına rağmen eğitimini yarıda bırakıp spiker olmak için eğitim almıştır.

emanet ikbal kimdir resmi

Aldığı eğitim sonrasında Star Fm, Radyo Spor, Radyo Pink, Radyo-Mega gibi radyolarda spiker olarak tecrübe kazanan Gülay Özdem, ATV ve Tv8 ekranlarında yarışma programı sunuculuğu da yapmıştır.

Kanal 24’te yayınlanmış olan “Sesler Yüzler Mekanlar” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. NTV ekranlarında Gece Bülteni sunucusu olan Gülay Özdem daha sonra oyunculuk eğitimi de almıştır.

Oyunculuk eğitimi sonrasında 2018 yılında “Çakallarla Dans 5” sinema filminde bir polis memuruna hayat vermiştir. Emanet dizisinde İkbal Kırımlı karakterine hayat vermektedir. Oyunculuğun yanı sıra sektörde haber programı sunuculu ile anılan Gülay Özdem aldığı oyunculuk eğitimi sonrasında dizi ve sinema sektörüne adım atmıştır.

Emanet İkbal - Gülay Özdem Resmi

Gülay Özdem instagram hesabında yaptığı şu paylaşımı aynen aktarıyorum;

“Dünya senin yansımandır. İnanışlarını alt üst et. Dünya bir gölge gibi senin izinden gelecektir. Gerçeklik yeni bir vizyonun biçimini alacaktır.” Emanet dizisi İkbal Gülay Özdem

Şu an kanal 7 ekranlarında 7 Eylül tarihinde başlayan Emanet dizisidne İkbal karakterini canlandırmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu