Oyuncu Kadrosu

Emanet Karanfil Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Emanet Karanfil dizide adını sıkça duyacağımız karakterlerden biri olacak. Peki Emanet Karanfil kimdir, gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı işte merak edilenlerin cevapları!

Karamel Yapım’ın yeni dizisi Emanet’te yer alan karakterlerden biri de Karanfil karakteri olacak. Emanet Karanfil karakterine bakın hangi oyuncu hayat verecek!

Emanet Karanfil Gerçek Adı Dizileri

Özge Agyar Emanet dizisinde Karanfil rolüyle seyirci karşısına çıkacak. 7 Eylül’de Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan günlük dizi “Emanet” oyuncularından biri olan Özge Agyar hakkında detaylarla devam edelim.

Feridun Fikret Management oyuncularından biri olan oyuncu, sosyal medya hesabında “I don’t act for living, I live for acting. (Yaşamak için rol yapmıyorum, rol yapmak için yaşıyorum.) ” diyerek oyunculuğa verdiği değeri de aslında bizlere aktarmış. ozge agyar resmi (1)

Oyunculuk dışında fotoğraf çekme hobisiyle dikkat çeken Özge Agyar, çektiği fotoğraflardan bazılarını da sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmış. Turistik pek çok mekandan fotoğraf karelerini oyuncunun sosyal medya hesabında bulmak mümkün.

Rol aldığı ilk dizi olan “Yemin” dizisinde bir polise hayat vermiş olan oyuncu Karamel Yapımın bir diğer dizisi olan 7 Eylül’de Kanal 7 ekranlarında başlayacak “Emanet” dizisinde Karanfil karakterine hayat verecek.

Özge Agyar Dizileri ve Filmleri (Emanet Karanfil)

  • Emanet (Karanfil) – 2020
  • Yemin (Polis) – 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu