Oyuncu Kadrosu

Emanet Kevser Kimdir? Yusuf’un Annesi

Emanet Kevser kimdir, Emanet Kevser gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Karamel Yapım imzalı Kanal 7 ekranlarında bu gün başlayacak olan Emanet dizisinde Yusuf’un hikayesi herkesi duygulandıracak bir hikaye olacak.emanet kevser resmi

Annesi Kevser öyle bir gerçek öğrenecek ki bu gerçek ortaya çıkmasın diye canından olacak, üstelik minik yavrusu Yusuf annesiz kalacak.

Kevser ölüm döşeğindeyken oğlu Yusuf’u Seher Teyzesine emanet edecek. Kırımlı Konağına gelen Seher Yusuf’u korumak için çok çabalayacak.

Kevser’in ölmeden evvel söylediği son sözler Yusuf’uma iyi bak olunca Seher konağa gidip Yusuf’u almak için çabalayacak. Seher kendisine emanet edilen Yusuf’a gözü gibi bakacak.

Peki Emanet dizisinde Yusuf’un annesi olan Kevser rolüne hangi oyuncu hayat verecek, işte merak edilen yanıtı!

Emanet Kevser Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Meltem Kılıç Emanet dizisinde Kevser karakterine hayat vermektedir. B & C Management oyuncusu olan güzel oyuncu, daha önce “Arka Sokaklar” dizisinde Ahu karakterine hayat vermiştir.meltem kilic resmi

“Baba Candır” dizisinde rol almış olan oyuncu bu sezon Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi olan Karamel Yapım imzalı Emanet dizisinde Kevser rolüyle ekranlarda olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu