Oyuncu Kadrosu

Emanet Neslihan Kimdir? Konak Çalışanı

Emanet Neslihan Kimdir, Emanet Neslihan gerçek adı ne, kaç yaşında hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Karamel Yapım imzalı Emanet dizisinde Kırımlı Konağında çalışanlardan biri de Neslihan dır. Nesliha konakta olan biten hakkında konuşmayı çok sever ve bu yüzden de yeri geldiğinde azar işitir.

Emanet Neslihan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Zeynep Naz Eyüpoğlu Emanet Neslihan rolüyle ekranlarda. Zeynep Naz Eyüpoğlu kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Dizi sektörünün yeni isimlerinden bir tanesi olan ve yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet dizisinde rol alacak olan Zeynep Naz Eyüpoğlu hakkında merak edilen yazımızda sizleri bekliyor.

Zeynep Naz Eyüpoğlu Hayatı Dizileri Eşi

Zeynep Naz Eyüpoğlu, Hande Aytar Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 12 Mayıs 1996 tarihinde dünyaya gelen oyuncu ilk kez Karamel Yapım imzalı “Emanet” dizisiyle ekranlara gelecektirzeynep naz eyupoglu resmi (1)Sarı saçları ve yeşil gözleriyle dikkat çeken Zeynep Naz Eyüpoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. No 2 Atolye’de Temel Oyunculuk Eğitimi almış olan oyuncu, “Emanet” dizisiyle adını duyurmaya hazırlanmaktadır.

zeynep naz eyupoglu kimdir resmiGüzel oyuncu daha önce “ABC Çamaşır Deterjanı” reklamında rol almıştır.

Zeynep Naz Eyüpoğlu Dizileri ve Filmleri

  • Emanet – 2020

Zeynep Naz Eyüpoğlu Reklam Filmleri

  • ABC Çamaşır Deterjanı

Zeynep Naz Eyüpoğlu Evli Mi? Eşi Kim?

Güzel oyuncu Zeynep Naz Eyüpoğlu, evlidir.zeynep naz eyupoglu esi resmi Mertcan Eyüpoğlu ile evli olan oyuncu mutluluk fotoğraflarını da sevenleriyle sosyal medyada paylaşmaktadır.

Zeynep Naz Eyüpoğlu Yaşı

Güzel oyuncu 24 yaşındadır.

Zeynep Naz Eyüpoğlu Boyu Kilosu

Oyuncu 170 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu