Oyuncu Kadrosu

Emanet Zuhal Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Emanet Zuhal kimdir, Emanet Zuhal gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Emanet dizisinde Zuhal karakterine bakın hangi güzel oyuncu hayat veriyor.

Emanet Zuhal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hilal Yıldız Emanet dizisinde Zuhal karakterine hayat vermektedir. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Yusuf adında küçük bir çocuğun annesinin ölmesi sonrasında onu kız kardeşi Seher’e emanet etmesiyle başlayan bir hikayenin konu alındığı Emanet dizisinde rol alacak olan Hilal Yıldız, Emanet dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayacak isimlerden biri. hilal yildiz resmi (1)

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Hilal Yıldız, Ayşe Irgan Manejerlik oyuncularından biridir.hilal yildiz resmi

Daha önce tiyatro oyunlarında yer almış olan oyuncu fotoğraf çekmekten ve değişik yerleri gezmekten zevk alıyor. hilal yildiz kimdir resmi

Çekimleri başlayan Emanet dizisinde oyunculuğu ile adından söz ettirecek bir oyuncu. Sektöre yeni giriş yapsa da yer aldığı tiyatro oyunlarında gayet iyi iş çıkaran Hilal Yıldız Emanet dizisiyle de kariyerine yeni bir başarı eklemiş olacak.

Hilal Yıldız Dizileri (Emanet Zuhal)

Güzel oyuncu sektöre yeni adım atmıştır. Yer aldığı tek dizi Emanet dizisidir.

  • Emanet – 2020

Hilal Yıldız Yaşı (Emanet Zuhal)

Güzel oyuncu 23 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu