Zuhal Topal'la Sofrada

Emine Çalışkan Kimdir? [Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Yarışmacısı]

Emine Çalışkan, 10 Şubat 2020 Pazartesi günü Fox TV’nin sevilen yemek yarışma programının 336. bölümünde yarışmacı gelin olarak yarışmıştır. Söylemleri ile oldukça dobra yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Emine, alacağı puanları az çok tahmin edip, kaynanalar karşı sert sözleri ile 10 Şubat 14 Şubat haftasında gündeme bir numaran girdi.

=> Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Can Gökyokuş yani 11 Şubat Salı günü yarışan gelini yakından tanımak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada Emine Çalışkan 10 Şubat 2020 haftasında yarışma programında Tavuk Çorbası, Ispanaklı Börek, Mercimekli Köfte, Patlıcan Yoğurtlaması, Patates Püresi, Tepsi Kebabı, Sebzeli Pirinç Pilavı, Çoban Salata ve Fırın Sütlaç yaptı. 9 ayrı çeşit yapan ama kaynanalar tarafında beğenilmediğini gören Emine, tavırları ile kaynanalardan intikam aldığını düşünüyorum.

=> Bu arada Emine’nin kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Pazartesi Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Emine Çalışkan Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Çalışkan - 10 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin

  • 30 yaşında
  • 8 yıllık evli
  • 2 Çocuk annesi
  • Aslen Osmaniyeli
  • Biraz da sinirli
  • Eşi Çocukluk arkadaşı
  • Güler Yüzlü
  • 22 yaşında evlenmiş
  • 1990 Osmaniye doğumlu 

Emine Çalışkan’ın eşi ile tanışma hikayesine kısaca değindi. Aynı mahallede oturduklarını ve annesi ile babaları birbirlerini tanıdıklarını ama evlenmek istediklerinde her iki taraf da engel olmaya çalıştıklarını açıkladı. Burada devreye kaynanası Gül Çalışkan şaka ile karışık oğluna daha iyi kısmet aradığını gülerek söyledi.

Tüm engellere rağmen evlendiklerini ve şu an çok mutlu bir evliliği olduğunu dile getiren Emine’inin bu mutluluğuna her iki ailesinde ortak olduğunu dile getirdi. İlk zamanlar her ne kadar karşı çıksalar da her iki aile bu evlilikten mutlu olduklarını açıkladılar.10 Şubat Pazartesi Zuhal topal'la Sofrada Yarışmacıları

Emine Çalışkan şu an 30 yaşında ve iki çocuk annesidir. 8 yıllık evli ve aslen Osmaniyeli. Haksızlığa karşı tahammülü olmayan Emine, kaynanaların eleştir yaptıkları sırada haksız olduğunu bildiği için oldukça sinirlendi. Tabi ekran karşısına ilk defa görenler de çok sinirli bir gelin olarak düşündüler.

Emine Çalışkan’ın Resimleri

Gül Çalışkan’ın gelini olan Emine Çalışkan’ın yarıştığı günden kalan resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Emine Çalışkan’ın Videosu

10 Şubat 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yemek yarışma programının 336. bölümünde yarışan Emine Çalışkan’ın yarıştığı bölüm fragmanını hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu