Dizi Haberi

Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisinde Yeni İmajıyla!

Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisi için anlaşma sağladı. Kimsesizler dizinin baş rolünde yer alacak usta isme Burcu Özberk eşlik edecek.

Ebru Hacıoğlu ile Verda Pars’ın kaleme aldığı Fox TV ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Medyapım imzalı dizi yetimhanede geçen olayları konu alacak. Henüz Erdal Beşikçioğlu’nun hangi role hayat vereceği kesinlik kazanmasa da baş rol olacağı konuşuluyor.

Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisi Resmi
Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisi Resmi

Behzat Ç. Bir ankara polisiyesi isimli dizi ile bir anda yıldızı parlayan usta oyuncu yeni sezonda Fox TV de Burcu Özberk ile birlikte rol alacak. Nasıl bir ikili olacakları sevenleri tarafından merak ediliyor. Baba – kız mı yoksa sevgilimi olacakları henüz basına yansımadı.

=> Kimsesizler dizisi oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız

Kimsesizler dizisine Dahil olan Erdal Beşikçioğlu Kimdi?

5 Ocak 1970 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan Erdal, oyunculuk üzerine “Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümünü tamamlamıştır. İlk kez kamera karşısında 2004 yılında “Kasırga İnsanları” isimli dizide “Yunus” karakterine hayat vermiştir. İlk sinema deneyimi ise “Barda” isimli sine filminde “Nasır” karakterine hayat vermiştir.

Erdal Beşikçioğlu yeni dizisi Kimsesizler Resmi
Erdal Beşikçioğlu yeni dizisi Kimsesizler Resmi

Popüler bir oyuncu olması ve hala hafızalardan kazınmayan oynadığı 2008 yılında “Vali” isimli sinema filminde baş rol olan Vali Faruk Yazıcı karakterine hayat vermesi ile hem ülke çapında tanını bir oyuncu oldu.

Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç. Oyuncuları)

(2010-2013) yılları arasında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide oyunculuğunun zirvesini yaşamıştır. Erdal Beşikçioğlu Kimsesizler Dizisinde nasıl bir karakterle geleceği merak konusu oldu. Bugün sete çıkan usta oyuncu ve canlandıracağı karakteri en kısa sürede haber vereceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu