Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Aylin Kimdir? Aylin’in Gerçek Adı? Yaşı? Boyu? Daha Önce Oynadığı Diziler?

Erkenci Kuş dizisinin ekranlara gelmesi için geri sayım başladı. Dizide son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Sevcan Yaşar da olacak ve oyuncu Aylin karakterini canlandıracak. Yazımızda ise Erkenci Kuş Aylin kimdir, Erkenci Kuş Aylin’in gerçek adı, yaşı, boyu, daha önce rol aldığı diziler kısaca oyuncu ve karakter hakkında merak edilen tüm soruların cevapları sizlerle.

Erkenci Kuş Aylin Kim?

Gold Yapım imzalı çok yakında Star Tv ekranlarında seyirciye merhaba diyecek olan Erkenci Kuş dizisinde Aylin karakteri oldukça şık biri. Kısa saçlarıyla da oldukça iddialı bir görünüşe sahip. Giyinmesiyle de güzelliğiyle de seyirciden beğeni alacak olan Aylin, Kontes Dergisinden Aziz Bey tarafından kovulur. Ve Kontes Dergisine rakip bir de dergi açar. Emre sayesinde Kontes Dergisinden projeleri çalar ancak Can gelip şirketin başına geçince amacına ulaşamaz.

Bildiğiniz üzere Erkenci Kuş dizisinde Sanem babasına destek olmak istemiş ve babasıyla bakkal işletirken bir anda kendini ablası Leyla’nın çalıştığı dergi olan Kontes Dergisinde bulmuştur. Eleman arandığını duyar duymaz bu fırsatı değerlendiren Sanem çok mutludur. Zira sevdiği adamla da burada tanışacaktır.

 

Aylin ise Sanem’den pek de haz etmeyen bir karaktere sahiptir. Çünkü Emre’nin herkesten gizlediği sevgilisi Aylindir. Başarılı bir iş kadını olan Aylin dikkat çekici giyinmeyi her daim başarır. Onun için işte başarılı olmak en büyük hedeftir. Gerek duyduğunda aşkı da ezer geçer. Çünkü onun için hayat işte başarıdır. 

Erkenci Kuş Aylin’in Gerçek Adı ?

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Erkenci Kuş dizisinde Aylin’in gerçek adı Sevcan Yaşar. Son olarak Atv ekranlarında Salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas’aaşık olan Esra karakterine hayat veren oyuncu gerçek hayatta da aşık olduğunda sevdiği için her şeyi yapabileceğini dile getiriyor.

1990, İzmir doğumlu olan oyuncu 1993 yılında Miss Model Of Turkey Güzellik Yarışması birincisi olmuştur. Ardında pekçok ülkenin katıldığı Çin’de düzenlenmiş olan Miss Model of The World Güzellik Yarışmasında da birinciliği kimseye kaptırmamıştır. Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun olan oyuncu hayalindeki mesleği yapmaya karar verip oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiştir.

erkenci kuş sevcan yaşar resmi

İstanbul’a taşınmış olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimini alır. Sektöre adım attığında önceleri kısa rollerde oynayan oyuncu Aramızda Kalsın (Nehir), Böyle Bitmesin, Kayıp Şehir adlı dizilerde yer almıştır. Bir süre hem üniversite eğitimine hem de oyunculuğa devam etmek zorunda kaldığını belirten oyuncu ailesinde pek çok doktor, memur olmasından dolayı bu mesleği seçmesine önceleri herkesin şaşırdığını ama sonra herkesin destek verdiğini dile getiriyor.

Bahtiyar Ölmez dizisinde de rol almış olan oyuncu İki İyi Çocuk adlı sinema filminde rol almıştır. EDHO’da rol arkadaşı olan Ozan Akbaba ile sevgili olan oyuncunun boyu 1,78, kilosu 62. erkenci kuş aylin’in gerçek adı ve nasıl bir karakteri canlandırdığını kısaca açıkladık. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu