Erkenci Kuş Ceyda Kim? Ceyda’nın Gerçek Adı Ve Bilgileri

Star Tv ekranlarının başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın rol aldığı Erkenci Kuş dizisi oyuncuları kadrosuna yeni bir transfer var. Erkenci Kuş Ceyda karakteriyle dikkat çeken oyuncu hakkında da detayları bulabileceğiniz detaylar yazımızda.

Erkenci Kuş Dizisi Ceyda Kim?

Gold Film imzalı her Cumartesi Star Tvde ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisinde bu hafta dahil olan Ceyda karakteri seyirciyi biraz kızdıracak bir karakter. Zira Can ile Sanem’in arasında soğuk rüzgarların sebebi olacak gibi.

Can ile iş görüşmesi için gelen Ceyda’yı gören Sanem yine güzel bir kızın Can’ın yanında olmasından oldukça rahatsız olacak. Şirketin gündemine bu hafta Ceyda düşecek desek yeri. Herkes bu defa da Ceyda’nın nasıl biri olduğunu merak eder ve Can ve Ceyda’nın yan yana geldiği her an çalışanın radarında. 

Erkenci Kuş Ceyda’nın gerçek adı ise Gamze Topuz. Son olarak yine Star Tv ekranlarında ilgiyle takip edilen Söz dizisinde konuk oyuncu olarak rol almış ve Lara karakterine hayat vermişti. Oyuncuyu daha yakından tanıyacak olursak; 8 Ekim 1983 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Gamze Topuz, Bilgi Üniversitesi Televizyon ve Gazetecilik mezunudur.

Babasının işinin atlarla yakından ilgili olmasından dolayı Gamze Topuz da atlarla ilgilenmektedir. Çok küçük yaşlarda beri at biniciliği konusunda iddialı olan güzel oyuncu, ilk evliliğini Ümit Kantarcılar ile yapmıştır. Bu evliliğinden Elis Naz adında bir de evladı vardır. Ümit Kantarcılar ile olaylı bir şekilde boşanan Gamze Topuz, Fırat Topkorur ile sevgilidir.

Fırat Topkorur hakkında ise yaptığı röportajlarda kızına Ümit Kantarcılar’dan daha çok onun babalık yaptığını söylemiştir. Dizi sektörüne girişi 2004 yılında yayınlanan “En İyi Arkadaşım” adlı dizide canlandırdığı Banu karakteri ile olmuştur. Show Tv’nin bir dönem fenomen dizisi olan “Doktorlar”da da rol alan ünlü oyuncu, 2010 senesinde “Çarkıfelek” adlı yarışma programında hosteslik yapmıştır. Sesine güvenen oyuncu 2013 senesinde “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışmaya katılmıştır.Ağustos ayında boşandığı eşi Ümit Kantarcılar ile “Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler” yarışmasının nisan ayında yayınlanmış olan bölümlerinde yer almışlardır.erkenci kuş ceyda kim gamze topuz resmi“Beşinci Boyut”, “Süpürrr”, “Aşk ve Ceza”, “Mavi Kelebekler”, “Güzel Çirkin”, “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı yapımlarda da rol alan güzel oyuncu, reyting rekortmeni Söz’e konuk oyuncu olarak dahil olmuştur.

Ceyda Erkenci Kuş Gamze Topuz Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın