Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Deniz Kim? Sanem’in Psikolog Arkadaşı Gerçek Adı Bilgileri

Erkenci Kuş dizisine yeni gelen oyuncular listesinde yeni bir isim daha! Erkenci Kuş Deniz rolüyle ekranlara gelecek olan kızıl saçlarıyla dikkat çeken Sanem’in terapist arkadaşı hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizlerle.

Gold Yapımın sevilen dizisi Erkenci Kuş 40. bölümde yaşanacak olan zaman atlaması sonrasında yeni oyuncular da hikayeye dahil oldu. Sanem’in psikolog olan arkadaşı Deniz de bunlardan bir tanesi. Sanem ve Can’ın arasında bir şeylerin olduğunu bilen Deniz, Can’ın Sanem’e bakışlarını görünce hemen durumu Sanem’e söyleyip ikilinin göz göze gelmesini sağlar. Sanem Can’a baktığında deyim yerindeyse erir. Yüzündeki o gülümseme Erkenci Kuş severleri şimdiden heyecanlandırdı.

Erkenci Kuş Deniz’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisinde Deniz karakterine hayat veren oyuncu Başak Gümülcinelioğlu. Güzel oyuncu Ali Sabuncugil Menajerlik Oyunculuk Ajansına bağlı olarak görev yapmakta. Ekranların yeni yüzlerinden bir tanesi. London Academy of Music, Dramatic Arts Kamera Önü Oyunculuk, ABD Kansas Müzikal Oyunculuk Eğitimi bölümünden mezundur. İlk rol aldığı dizi Ay yapım imzalı Burcu Biricik’in kadrosunda yer aldığı “8. Gün” adlı dizidir. Bu dizide Şehnaz karakterinin gençliğine hayat vermiştir. 

Güzel oyuncu Bahçelievler Anadolu Lisesinde Almanca üzerine eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından Amerika’da bulunan Kansas’a yerleşmiş. Orada da Goodland High School’dan mezun olarak ikinci defa liseden mezun olmuştur. Bu yıllar içinde İşviçre, Belçika, İngiltere’de de eğitim almıştır. 

başak gümülcinelioğlu resmiOyunculuk konusunda hem ilgili hem de yetenekli olunca Amerika’da Müzikal Tiyatro eğitimi de alarak bu ilgisi yönünde kendini geliştirmiştir. “Annie” adlı müzikalde rol alan oyuncu, daha sonra ülkemize geri dönmüştür. Ülkemize döndüğünde de Bahçeşehir Üniversitesinde mimarlık bölümünde eğitim almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesinde mimarlık üzerine yüksek lisans yapmaya başlamıştır. Bu arada da kamera önü oyunculuk konusunda Londra’da eğitimine devam etmiştir. erkenci kuş deniz kim başak gümülcinelioğlu resmiBKM’de sahnelenmiş olan “Hababam Sınıfı” müzikalinde yer alan başarılı oyuncu bir taraftan da tercümanlık yapmıştır. Pek çok oyunu dilimize çeviren genç oyuncunun rol aldığı ikinci dizi Erkenci Kuş dizisi oldu. Güzel oyuncu dizide Sanem’in yakın arkadaşı Deniz Keskin rolüne hayat verecek.

Başak Gümülcinelioğlu Erkenci Kuş Deniz Rolünü Canlandırıyor!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu