Erkenci Kuş Gamze Kim? (Can’ın Arkadaşı) Gamze’nin Gerçek Adı Ne? Can Gamze’ye Aşık Mı?

Erkenci Kuş Gamze geçtiğimiz bölümde adından söz ettirdi. Polen’in ardından Can ve Sanem’in arasına bu defa Gamze mi girecek? Erkenci Kuş Gamze hakkında merak edilen detayları içeren yazımızda sizlere Erkenci Kuş dizisi Gamze’nin gerçek adı ve bilgileri hakkında detaylar verdik.

Erkenci Kuş Dizisi Gamze Kimdir? Gamze Can’ın Eski Sevgilisi Mi?

Star Tv ekranlarının Cumartesi günü vazgeçilmez dizisi Erkenci Kuş dizisine bu hafta Gamze karakteri dahil oldu. Gamze, Can ile iş konuşmak üzere gelen ekibin üyelerinden bir tanesi. İş görüşmesi sonrasında Can Gamze’yi uzun sürenin ardından gördüm deyip kalmasını ister. Can ile odaya giderken herkesin gözü Gamze’nin üzerindedir.

Gamze oldukça güzel, uzun boylu, özgüveni yüksek bir kızdır. Sanem tabiki Can’ı kıskanır. Çay bahanesiyle yanlarına gider ve nereden tanıdıklarını bulmaya çalışır. Can ile daha önce kampta tanışmış olan Gamze, Can’ı ofiste gördüğüne şaşırmıştır. Tarzan ruhlu Can’ı burada göreceğimiz tahmin etmezdim derken Can da Gamze’ye ben de seni bu kıyafetlerle göreceğimi bilemezdim der.

İkiliye çay getiren Sanem aradığı cevabı bulmuştur ve toz alma bahanesiyle kalmaya devam eder. Can’ın isteğiyle dışarı çıkar. Ve kıskançlıktan ölmek üzeredir. Önce Polen şimdi de Gamze diye düşünen Sanem Gamze’nin güzelliğiyle de Can’ı etkileyeceğini düşünüp sinir küpüne döner. Erkenci Kuş Can gerçek adı ve bilgileri için tıklayınız. 

Erkenci Kuş Gamze’nin gerçek adı ise Aslı Melisa Uzun. Güzel oyuncu hakkında detayları vermeden evvel Erkenci Kuş Gamze karakterini canlandıran oyuncunun tescilli bir güzel olduğunu belirterek ilk bilgiyi verelim.erkenci kuş gamze kim aslı melisa uzun resmi

1997 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri Ankara. Miss Turkey 2015’te ikinciliği elde edip ülkemizi Miss Universe Güzellik Yarışması’nda temsil etmiştir.

Manken olan Uzun, oyunculuk üzerine eğitim aldıktan sonra ilk olarak “Arkadaşlar İyidir” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Seda karakterine hayat vermiş olan Aslı Melisa Uzun dans etmekten hoşlandığını ayrıca moda üzerine blogu olduğunu dile getiriyor. Henüz üç yaşındabküçük bir çocukken bale üzerine eğitim alan Uzun, jimnastik konusunda da eğitim almıştır.

Mankenlikten oyunculuğa geçen ünlülerden olan oyuncu güzelliğin cast seçiminde elbette önemli olduğunu belirtirken mankenden oyuncu olmaz diye bakan kişilerinden olmasından duyduğu üzüntüyü dile getiriyor. Güzel oyuncu Black Swan Oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışmakta.

Aslı Melisa Uzun Erkenci Kuş Oyuncu Kadrosunda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın