Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Leyla Kimdir? Erkenci Kuş Leyla’nın Gerçek Adı Ne? Hakkında Merak Edilenler

Erkenci Kuş dizisi çok yakında seyirci ile buluşacak. Erkenci Kuş Leyla kimdir diye de eminiz ki merak eden izleyicilerimiz olacaktır. Bizler de bu yazımızda Erkenci Kuş Leyla’nın gerçek adı ne, yaşı kaç, daha önce hangi dizilerde oynadı sorularının tüm cevapları sizlerle.

Erkenci Kuş Leyla Kim? Nasıl Bir Karakter?

Star Tv ekranlarında çok yakında ekranlara gelmeye hazırlanan yaz dizilerinin vazgeçilmez yapımcılarından olan Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği Erkenci Kuş dizisinde Leyla, Sanem’in ablasıdır. Aziz Divit’in patronu olduğu Kontes dergisinde görev yapmaktadır. Kardeşi Sanem babasına destek olmak için iş arayışına girer. Dergi de eleman arandığı için Sanem de bu işe başvurur. Ve işe alınır. Ablası Leyla ile birlikte işe gidip gelir. 

 

Annesi Mevkıbe’nin biricik kızı olan Leyla, annesi tarafından el bebek gül bebek büyütülmüş. Leyla’yı daha fazla sevdiğini de her hareketiyle belli etmiş olan Mevkıbe, kızının lüks bir hayatı olmasını çok ister. Leyla ise annesinin isteklerini yerine getirmek için hırs eder ve çalışma hayatına atılır. İşinde de gayet başarılı olan Leyla’ya gönlünü kaptıran Ayhan’ın abisi Osman ise gönlünü Leyla’ya kaptırır. 

Erkenci Kuş Leyla’nın Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Leylanın gerçek adı Öznur Serçeler. Son olarak yine Star Tv’de yayınlanan Dolunay dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni alan oyuncu kaç yaşında, nereli, boyu-kilosu hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle. Güzel oyuncu, Ocak 1987, Kayseri doğumludur. Güzel sesiyle de beğeni alan oyuncu Mersin Devlet Konservatuvarı’nda müzik üzerine eğitim almıştır.

Türkol Çankaya’dan ders alma şansı olan oyuncu, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitim aldı. Başarısı ile göz dolduran oyuncu bu üniversiteyi burslu olarak bitirmiştir. Bu esnada Bilkent Üniversitesi’nde de yapılan etkinliklere katılıp kendini geliştirmeye devam etmiştir. Oyunculuk konusunda eğitim alan oyuncu, Hayat Devam Ediyor adlı dizi ile ekranlara merhaba dedi. Ardından Nuri adlı dizide Kumru karakterini canlandıran oyuncu Emret Komutanım ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de rol almıştır. 1,72 boyunda olan güzel oyuncu son olarak Dolunay dizisinde Fatoş karakterine hayat vermiştir. 

erkenci kuş öznur serçeler resmi

Karışık Kaset, Deccal, Her Şey aşktan, Dede Korkut Hikayeleri adlı sinema filmlerinde yer alan oyuncu son olarak Hayati Tehlike adlı sinema filminde rol almıştır. Oğlak burcu olan Serçeler 56 kg dır. Sevgilisini de merak edenler için sevgilisi Yiğit Güven. 

Öznur Serçeler Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu