Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Metin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Çok yakında Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Erkenci Kuş dizisinde Metin karakteri hakkında tüm detaylar haberimizde sizlerle. Erkenci Kuş Metin’in gerçek adı ne, yaşı, boyu, daha önce rol aldığı diziler hakkında merak edilenler sizlerle.

Erkenci Kuş Metin Kim? Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz?

Star Tv ekranlarının yaz dizisi Gold Yapım imzalı Erkenci Kuş dizisinde Metin karakteri dizinin sevilen karakterlerinden biri olacak. Sanem’in babasına destek olmak için ablası Leyla’nın çalıştığı dergide çalışmaya başlar. Burada çalışmaya başlamasıyla aslında hayatında da yeni bir sayfa açılmış olur. Emre ve Can Divit kardeşler ikisi de Sanem’e aşık olur. Bu aşk üçgeninde yaşanacakları izleyeceğimiz dizide Metin ile Güliz karakteri seyircinin izleyeceği çiftlerden biri olacak. 

Erkenci Kuş Metin’in Gerçek Adı

Yaz dizilerinden olan Erkenci Kuş Metin’in gerçek adı Tuan Tunalı’dır. Aralık 1983 yılında Belçika da hayata gözlerini açan Tuan Yay  burcudur. Yurt dışında belli bir süre eğitim gören Tuan, liseyi Teyfik Fikret Lisesinden tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve televizyon bölümünde lisans eğitimi almıştır. Yüksek lisansını yapmak için ise Paris’e gitmeye karar veren oyuncu Pariste oyunculuk konusunda master yapmıştır. 

yasak elma Mete

Oyunculuk konusunda iddialı olan Tunalı, 2008 yılında katıldığı güzellik yarışmasında (Best Press Yarışması) Best model olmuştur. İlk kez TV karşısına 2009 yılında gündüz kuşağı olarak yayınlanan “Deniz Yıldızı” adlı dizide “Özgür” karakterini yedi yıl boyunca canlandırmıştır. Kendisi ile beraber Deniz Yıldızı dizisinde rol alan son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Melike Hatun karakterine hayat veren Hazal Filiz Küçükköse ile evlenmiştir. Dört yıl sonra Nisan 2018’de ikili anlaşarak ayrılmışlardır. 

Spor alanında da lisanslı olarak basketbol, badminton ve bilardo ile ilgilenmektedir. Aslen Ankaralı olan oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma dizisinde Mete karakterine hayat vermiştir.

Tuan Tunalı’nın Deniz Yıldızındaki Rolünü Hatırlayalım 

Tuan Tunalı Deniz yıldızı dizisinde 7 yıl boyunca Özgür karakterini canlandırmıştı. Gelin Özgür karakterini nasıl canlandırdığını hatırlayalım.

Tuan Tunalı Yaşı, Boyu, Kilosu

Başarılı oyuncu 35 yaşındadır. 1,90 boyunda olan oyuncunun kilosu ise 83 kgdır. Yay burcu olan oyuncu seyahat etmekten çok hoşlanıyor. Oyuncuyu dizide izleyip daha yakından tanıyacağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu