Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Mihriban Kim? Aziz Bey’in Sevgilisi Mihriban’ın Gerçek Adı Yaşı

Star Tv ekranlarının yaz aylarında devam edecek olan dizisi Erkenci Kuş dizisine bu hafta yeni karakterler dahil oluyor. 40. bölüm itibariyle diziye Aziz Beyin sevgilisi Mihriban karakteri de geliyor. Peki Erkenci Kuş Mihriban kim, nasıl biri, Erkenci Kuş Mihriban’ın gerçek adı, yaşı, nereli olduğu, daha önce rol aldığı diziler ve filmler yazımızda sizlerle.

Gold Filmin iddialı yapımı Erkenci Kuş dizisinde zaman atlamasının yaşanacağı 40. bölüm merakla bekleniyor. Zira oyuncular da sosyal medya üzerine bu bölüme özellikle dikkat çekmekte. Hatta dizi tadında değil de sinema tadında bir bölüm için hazırlanın diyorlar. erkenci kuş mihriban kim sevinç erbulak resmiHeyecanla beklenen bu bölümde Can’ın babasının sevgilisi de herkesi şaşırtacak. Aziz Bey’in sevgilisi olan Mihriban, sevecen halleriyle ve güzelliğiyle dikkat çekerken onu Aziz Bey’in yanında gören Sanem’in annesi çok şaşırır. Zira Mihriban onların komşusudur. Bu ilişki herkesi şok eder.

Erkenci Kuş Mihriban’ın Gerçek Adı Ve Hakkında Bilgiler

Erkenci Kuş dizisinde Mihriban’ın gerçek adı Sevinç Erbulak. Ekim 1975, İstanbul doğumlu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

darısı başımıza sevinç erbulak resmi

Son olarak No:309 adlı dizide Betül karakterine hayat vermiş olan oyuncu daha önce Bebek İşi, Sonbahar, Avrupa Yakası, Çat Kapı, Çemberimde Gül Oya, Kuzenlerim, Babam ve Biz, Baba Evi, Süper Baba adlı dizilerde rol almıştır. Kor, Karışık Kaset, Prensesin Uykusu, Beş Vakit, Yaralı Kurt adlı sinema filmlerinde de rol almıştır. 

Sevinç Erbulak Boyu, Kilosu

Annesi Füsun Erbulak ve babası Altan Erbulak da tiyatrocu olan oyuncu kısaca aile boyu bu işin içindeler. Ve oyunculuklarıyla da adlarından söz ettirmeye devam etmekteler. Oyunculuk dışında kitap da yazmakta olan Erbulak, 2002 senesinde Gözünü Kırpma Düşerim adlı kitabı kaleme almıştır. Özel hayatına bakacak olursak avukat olan Dalin Midyat ile evlenmiş ve bu evliliğinden Zeynep Kavin adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Zeynep Kavin, şu an 12 yaşında. Akrep burcu olan oyuncu 1,67 boyunda, 65 kg dır. Oyunculuğu ile bir kez daha adından söz ettirecek olan oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Darısı Başımıza” dizisinde Şerife karakterine hayat vermiştir.

Sevinç Erbulak Erkenci Kuş Dizisi Mihriban Rolüyle!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu