Erkenci Kuş

Erkenci Kuş Yiğit Kim? Egenin Hamsisi Dizisinden Bomba Transfer!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş dizisine TRT 1 ekranlarının yakın zamanda final kararı alan “Egenin Hamsisi” dizisinden bir transfer. Erkenci Kuş dizisine Yiğit karakteriyle dahil olan oyuncu hakkında merak edilen detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Gold Film’in yazın başlayan ve reytinglerdeki başarısıyla sezon içerisinde de ekranlara gelme şansı elde etmiş olan dizisi Erkenci Kuş’a bu hafta yeni bir oyuncu daha dahil oluyor.

Gerçek hayatta sevgili olan Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı her Cumartesi Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisine öyle bir karakter geliyor ki ortalık fena halde karışacak gibi.

Sosyal medyada Can Bey’e rakip geliyor başlığı altında epeyce yorum paylaşılmış olan bu karakter dizide beklenildiği gibi büyük bir etki ile adından söz ettirecek.

Can Yaman’a benzerliğiyle de rakip olacak imajı ile diziye dahil olan oyuncu aslında Demet Özdemir ile önceden yine aynı dizide rol almış olan bir oyuncu. Erkenci Kuş Yiğit’in gerçek adı ise Utku Ateş. Utku Ateş kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı hakkında merak edilen tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edelim. erkenci kuş utku ateş resmiUtku Ateş, 1990 yılında kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 29 yaşında olan oyuncu, Bahçeşehir Üniversitesi Sinema, Radyo ve Televizyon Bölümü’nde eğitimini aldıktan sonra kendini yetiştirmek amacıyla ayrıca Akademi 35,5 ‘da da oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk olarak “kurt Seyit ve Şura” adlı Kıvanç Tatlıtuğ’un meşhur dizilerinden birinde rol alarak dizi sektörüne adım atmıştır. 2015 yılında ise Demet Özdemir’in başrolde yer aldığı bir diğer dizi olan “Çilek Kokusu” adlı dizide de oyunculuğu ile büyük beğeni almıştır.

Bu dizide Barış karakterine hayat vermiş olan Utku Ateş, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Egenin Hamsisi” adlı dizide rol almıştır. Dizinin beğenilen karakterlerinden olan Sinan adında bir rehbere hayat veren oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay olan boy ve kilosu ile ilgili bilgileri de hemen sizlerle paylaşalım.

Utku Ateş 80 kg ağırlığında, 189 cm boyundadır. Utku Ateş hakkında bilgilerin ardından bir video ile sizlere veda ediyoruz.

Utku Ateş Erkenci Kuş Yiğit Oyuncu Kadrosunda!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu