Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekim Fragmanı ve Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da işler daha  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekimde yayınlanacak 75. Bölümde  Neler Olacağı ve Fragmanı sayfanın en altında paylaşılmıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekim 75. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz bölümde İstihbaratçı Nevzat’ın sayesinde Asım’ın yanına girmeyi hatta Ünal bey’i de yanına konuşmak maksadı ile götürmüş ama Hızır Nevzat beyden habersiz Servet’e özel bir silah yaptırmış bu sayede Asım’ı öldürmüştü. İşin aslı Asım Hızır’ın kızı Zeynep’i öldürmüş ama bu tamamen maşa olduğu ayrıca Asım devlet tarafından korunan gizli bir tanık olduğu için Nevzat artık Hızır’ın bir devlet düşmanı olduğunu söyler. Ünal ise Hızır’ın kızının katillerinin ismini vermesi için Kimsesiz yaşar ile Teo’yu masaya oturması karşılığında Asım’ın adını vermişti.

 

Ünal bey ise ileri görüşü ile bu ikilinin masa oturmadan öldürülmesi gerektiğini ama çakırbeyli olarak Kimsesizlere can güvenliği konusunda söz verdikleri için bu işi ateş ve Tipi’ye havale ederler. Masaya oturan yeni üyelerden Kimsesiz yaşar Tipinin bile bilmediği çocuğu olacağını söyleyince hem tipi hemde masa üyeleri karşılarındaki insanların basit insanlar olmadıklarını anlarlar ve masada öldürmekten vazgeçerler. Ceylan’ın evinde İlyas ve ekibi Kimsesiz Yaşar ve Teoman’ı nasıl Öldürecekleri konusunda aralarında tartışırken Ceylan aracı ile evinde geldiğinde Zafer ağzından konuşulanları kaçırınca Ceylan, İlyas ve ekibine akıl verir ama İlyas ve ekibi olayı planlarken Kimsesiz Yaşar’ı planladığı şekilde başkaları operasyon yaparlar.

Ancak İlyas ve ekibinin bu suikasttan bir dahili yoktur. Yaşar suikastten kurtulur kurtulmaz Hızır’a hesap sormaya bir de dahili olup olmadığını sormaya gelir. Tabi Hızır’ın olanlardan haberi olmadığı için Yaşar’a olanlardan dolayı çok şaşırır ve herhangi bir dahili olmadığını söyler. Hızır eğer bu suikasti kendi adamları habersiz bir şekilde yaptıysa kafasına kendi sıkacağını söyleyerek Kimsesiz Yaşar’ı ikna eder. Hızır hemen İlyas ve ekibinin yanına gelir işin aslını öğrenir. Ama olayda açık olan kısım suikasti gerçekte kimin yaptırdığı dır. Olaydan ev sahibi Ceylan’ın yanında yapıldığı için Hızır Ceylan’a da sorar. Ceylan İlyas ve ekibi güzel bir plan yaptığını, onlar yapmadan kendisinin yaptırdığını söyler. Olayın arkasından en fazla Nevzat beyin çıkabileceğini söyler. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekimde yayınlanacak bölümde; Ekrem Hızır’ın her konuda yardım etmek ister ama Hızır İşlerine Ekrem’i karıştırmak istemez. Ekrem’in kızı ise Hızır’ın oğlu Hızır Ali ile bir birliktelik kuracak. Ünal her iki cephede savaşmak zorunda kalacak. Kimsesiz Yaşar İle Ekrem’in kardeşi Teo ile karşı karşıya gelecek ama Ünal kendisine çevirilen okları başka yöne yani Hızır’a çevrilmesini sağlayacak. Kimsesiz Yaşar ise kendisine yapılan suikastin peşine düşüp arkasında düşecek ve Nevzat’ın yaptırdığını öğrenecek. Nevzat’ın hayatı Kimsesiz Yaşar’ın hamlesine bağlı. Nevzat kendisine yapılacak Suikastten Nasıl kurtulacak? Teo ise kendisi ile uzlaşamayan Ünal ile arasını Ekrem yapacak mı yoksa Ekrem Ünal’ı yok edecek mi? Tabiki Ünal Hacıyatmaz gibi her olaydan her plandan kurtulmayı başaracak. Ekrem ise ilerleyen zamanda masaya oturacak ama bu bir sonraki bölümde  değil daha ileriki bölümlerde Teo’nun ölümünden sonra masaya oturacak 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekim 75. Bölüm Resimleri

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Ekim 75. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın