Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) 85. Bölüm Özeti 19 Aralık Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. Bölümde Neler Yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Aralık’ta neler olacak? Edho 85. bölüm fragmanı çıktı mı?

Edho 85. Bölüm Detaylı Özeti

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz (Edho) dizisi 19 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 85. bölümünde; Yaşar karamürsel’e verdiği elektrik şoku ile konuşmaya başlar. Kaptan kod adlı kişi Nevzat olduğunu Söyler. Gerçekten Nevzar hain mi? Yoksa bütün bunların sorumsu olarak düşündüğü Nevzat ile Hızır’ı karşı karşıya getirmek mi istedi? Bana kalırsa Nevzat gerçekten hain geçtiğimiz hafta Nevzat’ın hal ve tavırlarından sitemiz Nevzat’ın hain olduğunu yazmıştık. Edho konu olarak güncel Feto konusuna değindiği için hiç ummadığın insanlar bu dizide hain çıkmaya başlayacak. Bunun ilki Ünal’ın en güvendiği adamı Yılmaz ile bu başladı. Şimdi ise Nevzat’ın hain olduğu ortaya çıktı. Bakalım Hızır Nevzat’a neler yapacak?

Edho 85 bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu Kısaca değinmek gerekirse Hızır Karamürsel infaz etmeden istihbaratçı Nevzat yetişip Karamürsel’in itirafçı olacağını o yüzden öldürmesi gerektiğini söyler Hızır Karamürsel’e Öldürmez kimsesiz Yaşar ise sözünü yere düştüğü için Hızır ve çevresine karşı tavır alır. Karamürsel sorguda Nevzat ve Alparslan’a öyle bir sıkıştırır ki ne diyeceklerini şaşırırlar Karamürsel Eğer akşama kadar beni serbest bırakmazsanız benim yakalandığı mı düşünüp ismini verecek derim herkes ortadan kaybolur Eğer beni cezaevine atarsanız onlar beni cezaevinde öldürür.

Eğer benim yakaladığım haberi çıkarsa dışarıda onlar beni öldürür o yüzden ne karar alacaksanız bir an önce bu kararı vermek zorundasınız diyerek mezetba Alparslan’a dalga geçercesine bakar. Ceylan Ünal Bey’den öğrendiği bilgilerle müjdeyi Meryem’e vermek için gelir Hızır Aslında Meryem aldatmadığını Bütün bunların Karamürsel yakalamak için bir oyundan ibaret olduğunu söyler Meryem Ceylan ay inanmayıp Ünal Bey’e evine davet eder Ünal Bey Olan biteni apaçık Meryem’e anlatır. Hızır kimsesiz Yaşar Kara Mürsel öldürmesin diye Karamürsel’in verdiği adreslere Baskın  yapacağız saatte masa için toplantı düzenler.

İlyas abisinin tüm planlarını kimsesiz Yaşar’a anlatır. Kimsesiz Yaşar, toplantıya gecikmeli olarak  katılır. Ömer anne ve babasının arasının düzelmesi için Ekrem’in oteline gider. Selda Candan’ı otelde  Ömer ile tanıştırır. Ömer yeniden ailesini bir araya getirmek için  Candan’dan annesi Meryem ile tüm olayı yanlış anladığını  anlatmak için eve götürür. Karamürsel ise verdiği adrese Hızır ve ekibi baskın yapar. Nevzat karamursel’i serbest bırakır bırakmaz  Yaşar ve adamları karamursel’i yakalar. Bu sırada, Karamürsel’in verdiği adreste Hızır ve Ekibi hücredeki tüm adamları etkisiz hale getirir.

Bir tanesini de konuşturmak için fidanlığa  götürürler. Adam talimatı İstihbaratta çalışan bir görevden aldığını söyler. Kod adını bildiğini ve istihbaratta çalıştığını söyler. Ancak yüzünü görmediğini söyler. Hızır aldığı adamı Nevzat’a teslim ederler. Bu sırada Hızır Yaşar’ın karamürseli kaçırdığını öğrenir. Hemen Hızır ve İlyas Yaşar’ın yanına gider. Hızır karamürseli ölmeden yetişir. 

EDHO 85. Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) 85. Bölüm Özeti 19 Aralık Fragmanı (3 Yorum)

  1. Akşam izledik Nevzatın adını verdi Kara mürsel yaa kimsesiZi oynayan Olgun şimşek i beğeniyorum renk kattı diziyee dostum yaşar düşmanım ölürrr ??? hiç şaşırmadım Nevzatın ismini duyunca hatta Alparslanın dayısı suikasta uğrayınca hiç inanmamış Nevzat hemen kabul edincede şaşırmış şüphe etmiştimm ?? bakalım şüphelerim doğrumuu