E.D.H.O

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Diziye yeni Katılan Oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Diziye yeni Katılan Oyuncular hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz.

Eşıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (edho) diziye bu sezan katılan oyuncalar Kimler? Gerçek isimleri neler İşte detaylar

 (EDHO) Diziye Yeni Katılan Oyuncuları Tanıyalım

E.D.H.O   Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener ‘in yazdığı yapımcılığını yine Raci Şaşmazın üstlendiği Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın olduğu iki sezon geçirdik. Edho dizi Kapak ResmiGerek çekim kalitesi gerekse anlatılan hikaye seyirciyi kendisine bağlamayı başardı. Bu başarıyı yayınlandığı günün en çok izlenen dizileri arasına girmekle de kendini gösterdi.

Edho Kimsesiz Yaşar (Olgun Şimşek)

2017-2018 yılı için kadrodan ayrılanlar olacağı gibi kadroya dahil olan beş oyuncu ile karşımıza çıkacak. Bunlardan en dikkat çekeni Olgun Şimşek. Çünkü kendisini ekranlar karşısında çok fazla dizilerde göremiyorduk.Edho Oyuncu Kadrosu (Kimsesiz Yaşar) Oldun Şimşek Resmi tabi burada tanıdık ama göz önünde olmayan Oktay bey tercihi yerinde olmuş. Çünkü insanımız farklı bir yüz isterken ama bir taraftan da az çok göz aşinalığı  istiyor. Bu sayede dizi akıcılığını korurken bir taraftan taze kanlar ile seyirciyi sıkmıyor.

Edho Natocu Ekrem (Mesut Akusta)

İkinci olarak ise E.D.H.O dizisine dahil olan Mesut Akusta kendisini çok iyi tanıyoruz. Raci Şaşmazın Kurtlar Vadisi Pusu’da İstihbaratçı Ünsal karakterini vermiş, Mesut Bey ise bu rolü en güzel şekilde hakkını vermişti. Edho Oyuncu Kadrosu (Natocu Ekrem) Mesut Akusta ResmiŞuan dizdeki oynayacağı karakterin tam olarak ne olduğunu bilinmese de Mesut Akusta istihbaratçı karakteri gerçekten yakışırdı.

Birol Ünel

Üçüncü olarak E.D.H.O  dizisine katılan yurt dışından ödüllü bir oyuncu. Almanya da en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan Birol Ünel dir. Edho Oyuncu Kadrosu Birol Ünel ResmiBirol bey diziye hangi karaktere can vereceği şimdiden merak konusu olsa da bu konuda çeşitli tahminlerde yapılmıyor değil. Bunlardan en tutarlı olanı yabancı ajan rolü olabileceğidir.

Edho Oyuncu Kadrosu Selda Resmidördüncü ve beşinci olarak da E.D.H.O dizisine katılan oyuncular 2015 yapımı kalandar soğuğu adlı filminin ödüllü oyuncuları Haydar Şişman ile İrem Sultan Cengiz dahil olacak. E.D.H.O dizisi 19 Eylül Salı günü izleyici karşısına çıkacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu