E.D.H.O

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mesut (İstihbaratçı) Kim? Edho Mesut Karakterini Kim Canlandırıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinin 118. bölümünde diziye dahil olan ancak devletine bağlı bir istihbarat görevlisi gibi görünen ama işin arka tarafında şer odaklarına hizmet eden Edho Mesut karakterini bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

Sıradan bir istihbaratçı olmadığını bu gün yani 11 Aralık salı 2018 tarihinde ekrana gelen 119. bölümde Hızır reis, ağabeyini öldürdüğü gerekçesi ile Mesut’un babasını öldürmesi işi daha da ilginç kıldığı için Edho dizisi Mesut karakteri Çakırbeyli ailesini temelli ortadan kaldırmak için bir hamle yapacak. Peki ya Çakır beyli ailesi ile masa buna nasıl tepki verecek? Bu arada >>[mavibuton]Edho Akif[/mavibuton]<< Kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Kısaca çok ama çok önemli bir karakter olan İstihbaratçı Mesut kim olduğunu anlatırken Mesut karakterinin gerçek adını da sizlerle paylaşacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Edho Mesut Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Bizim yazılarımız yakında takip eden değerli okurlarımız Ateş ve dahasının ileri ki bölümlerinde hain çıkacağını ta geçen seneki yazılarımızda söylemiştim. Çünkü; 2018-2019 sezonu feto konusunu işleyeceğini ve hiç ummadığımız kişilerin hain çıkacağını söylemiştim ki ilk halka Nevzat ile başladı. Şimdilerde Ateşin de hain olduğu ortaya çıktı. Hızır ve ekibi artık işin temeline inip gerçek hainleri ortadan kaldırmak istese de edho İstihbaratçı Mesut karakterinin katılması ile Hızır’ın bunu amaçladığını bildiği için önce ilk hedefi Çakırbeyli ailesi olacak.eskıya dunyaya hukumdar olmaz mesut - istihbaratcı - (saydam yeniay) resim 2

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Mesut kim olduğu, Çakırbeyli ailesini çok yakından ilgilendiriyor. Hızır’ın ağabeyinin suikaste uğramasından sonra, Hızır işin arkasında olan veya olduğunu tahmin ettiği kişi yada kişileri ortadan kaldırdığını 119. bölümde söyledi. Hızır’ın öldürdüğü kişilerden biri de İstihbaratın başında olan Mesut’un babasıdır.

Mesut hem bunun intikamını almak hem de Çarkırbeyli ailesini ortadan kaldırmak için tüm imkanlarını seferber edecek. Hızır her şeyin başında Mesut ve o kirli planları olduğunu öğrenecek ve makamına bomba koyacak. Lakin, Mesut bu saldırıdan yaralı olarak kurtulacak.

Hızır’a kan parası olarak tüm servetine el koyan Mesut bu parayı Zeki’ye vermesi, Hızır’ı deli edecek. Her ikisi de kılıçları çekti. Bakalım Hızır ile Mesut’un bu kavgasından kim galip çıkacak diyerek dizideki Mesut karakterini anlattık.Şimdi Oyuncunun gerçek adı ve daha önce oynadığı dizilerden bahsedelim.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İstihbaratçı Mesut’un Gerçek Adı

Edho dizisinin 188. bölümde İstihbaratın başkanı Mesut olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek ismi Saydam Yeniay‘dır.  Mart 1965 yılında hayata gözlerini açan sinema,tiyatro ve dizi oyuncusu olan Saydam Yeniay şu an 53 yaşında ve Koç burcudur.edho mesut (saydam yeniay) resim 2

Oyunculuk üzerine “Hacattepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümü tamamladıktan sonra bir çok tiyatro da göre almıştır. İlk kez kamera karşısına 1993 yılında dönemin en popüler dizisi olan “Süper Baba” isimli dizide iz bırakan bir karakter olan “Avukat İlhan” karakterine hayat vermesi ile daha ilk tecrübesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ülke çapında tanınması, 2010 yılında yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” isimli dizide “Gunther Lipmann” isimli karakteri canlandırması ile olmuştur. İlk sinema deneyimi 2004 yılında “Balans ve Manevra” isimli sinema filminde “Fehmi” karakterini canlandırması ile sinema alanına da böylelikle adım atmış oldu. Edho Mesut karakterini canlandırmadan önce en son avlu dizinde Zeki karakterini canlandıran usta oyuncu Eşkıya dizisinde oldukça ses getireceğe benziyor. Bu arada [mavibuton]Edho Tuncay[/mavibuton] kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandırdığını merak ediyorsanız tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

307 Yorum

 1. Sizsiz olmuyor hiç..Bugün kardeşiniz çok üzgün..Ama sizi bulamıyor..? ? ihtiyacım var sizin güzel sözlerinize.. Siz yoksanız bende yokum.. Son kararım budur.. Sizler döndüğünüzde bende geri dönüş yapacağım..? Mavi’niz bugün çok üzgün.? ? ?

 2. Kraliçem bugün hiç hakketmediğim. Sözler duydum..canımı çok yaktı..? onun iyiliğini istediğimi hiç anlamadı…Ona demiştim kendimi sana nefret ettireceğim demiştim… Ve kendimden uzaklaştırdım..? Şuan benden nefret ediyor hayatımda ilkez birinin sözleri canımı yaktı parçaladı..? Başarmışım benden artık nefret eden biri var o da ilk insan ? onu çok seviyorum…? ama benden uzaklaşmasını ben sağladım..başka çarem yoktu..sana ihtiyacım var kraliçem dostun avı çekerek ölüyor..?? beni anlayan hisseden sensin beni rüyanda görmüşsün abisinin gülü dedi.?? hissetmişsin ne kadar çarsiz olduğumu… İçim acıyor..?????

 3. Tylla ??????? Guljan ablam ??????..Ben temelli gidiyorum…bizim oraya hiç bir zaman dönmeyeceğim..?? bunu şimdi öğrenseniz..bana çok kızacaksınız..?? İhtiyacım var size..????

 4. Uykular artık bana haram olmuş… O beni hiç anlamadı.. Hiç mi? Beni tanıyamadı..? neden yaptığımı hiç mi? Düşünmedi..? Neden benim kaderim hep aşktan yana uzak..? Neden her şeyi benim yaşamam gerek…?? Bana öyle sözler dedi ki asla ama asla unutmayacağım…?? Sözleri beni çok üzdü.. Beni çok sevdiğini söylüyordu…şimdi ise hakketmediğim sözleri benimm yüzüme yüzüme vurdu..?? Allah kahretsin hiç tanımasaydım…sevmeseydim..????

 5. Buraya yazdığımdan bile haberiniz yok…? Belki hissedersiniz gelirsiniz…mavinizi alıp gidersiniz..??

  1. mavi yardımcı olabileceğim bir durum var mı ? sanırım db de yazıyordun. dertleşmek istersen buraya yaz elimden geldşğince cevap vermeye gayret ederm ben filiz

   1. Filiz hanım Allah sizi bana yolladı… Çok dertliyim filiz hanım 5 haftadır..içim içimi yiyor.. Hiç bu kadar üzüleceğim aklımın ucundan bile geçmezdi.. Sevdiğim biri vardı.. O da beni seviyordu..ama ilişkimizi hiç kimse kabul etmedi istemediler..mecbur kaldım ondan ayrılmak zorunda kaldım sonra ikimiz zor olsa da arkadaşça konuşmaya başladık olmuyordu.. Yine ikimiz bir birimizi sevdiğimizi söyledik sonra benim bir karar almak zorunda olduğumu anladım.. Hiç kimse ilişkimizi kabul etmediği için gittim sevdiğim kıza ben gidiyorum seni seviyorum hayla seni kendimden nefret ettireceğim benden nefret et ayrıl soğu benden dedim ben senden soğamam nefret edemem.. Bari o yapsın diye elimden geleni ne varsa yaptım.. Ve yaptığım çabalayış başarıya ulaştı benden bugün nefret ettiğini git artık seni kalbime koydum kapıyı kapattım git dedi.. Sevgime değmezsin dedi.. ? filiz hanım çok üzgünüm ne yapacağımı şaşırdım..duygusalım içim acıyor.. Bunları hakkedecek ne yaptım..zorundaydım onu sevmiyorum nefret etmiyorum..ama bana bugün yazdığı her kelime her söz içimi parçalıyor.. Armağan ettiği şarkıları dinlemekten kalbim kaldırmıyor resimlerine bakmaktan gözlerim kan ağlıyor.. Bir daha oraya dönmeyeceğim.. Çok zor Allah senden razı olsun içimi döktüm buraya..

    1. Filiz hanım sonra buradaki yorumlarımı siler misiniz?..Kimsenin okumasını istemiyorum.. Çaresizliğimi Göremelerini istemiyorum…?

     1. bu yazıyı görmeleri için çok eski konulara gitmeleri gerekir sitede 3000 yazı var korkmayın kimse okumaz hala endişeniz varsa silerim. önce sen bu yazıların resmini çek kız arkdaşın da görsğn yazıları sonra sileyim istersen

    2. bak ben sana tüyo vereyim o seni sevmese ağlamaz demek ki seviyor ve şu an içi çok acıyor burada senin bir karar vermen gerekir onunla birlikte olanlar akarşı mı duracaksın yoksa onunla birlikte olmanı istemeyen kişileirn yanında yer alıp sevdiğini gözü yaşlı mı bırakacaksın? önce sen buna kalben karar ver sonrasında ise eğer sevgiğini geri kazanmak olursa buraya yazdığın yorumları resmini çek gönder. hemen sana dönmeyecketşr ama senin bunu neden yaptığını anlayacaktır. ona zaman ver seviyorsa ki ben sevdiğini düşünüyorum kesin geri gelecektir.

     1. Ben asla onun gözyaşı bırakmak hiç istemedim ve istemiyorum da..Bu ilişkimizi kabul etmeyenlerden biri Ailem, dostum, çocukluk arkadaşım..Neden buna karşılar bunu da anlamıyorum..
      Benim yaşım 20 sevdiğim kızın yaşı 18..bana söyledi ki sen benim ilk aşkımsın ilkez birini sevdim o da sensin sen çok farklısın demişti..Asıl olan ilişkimiz nasıl başladı…Yüzümüzü görmeden arkadaşça konuşmaya başlamıştım…Uzun zaman önce baya zaman geçti aramızda bir birimize duygular beslediğimizi anladık.. Derin duygular sabahlara kadar bıkmadan konuşuyorduk…Ve açılmaya karar verdik…Hiç kimsenin haberi olmadan sevgili olduk.. Benim endişelerim vardı eğer öğrenseler tepkileri beni korkuttu açıkçası.. Sonra bir birimizi gördük tutulduk daha çok aşık olduk bir birimize kenetlendik… Filiz hanım o beni çok seviyordu.. Ağlıyordu bana senden nefret etmeyeceğim sen ne yaparsan yap nefret etmeyeceğim ediyordu…Aramızda ufak tartışmalar başladı… Ve bende bu tartışmadan fırsat buldum.. Onu benden soğuta bilirdim… Onu kırmadan ayrılabilirdim…Ayrılmak istemiyordum asla ama asla ayrılmak bile istemiyordum…küçük yaşta babamı kaybedince.. Ailenin tek oğlu olunca.. Babama söz vermiştim daima ailemin sözünü dinleyeceğime ve koruyacağıma söz vermiştim…Bu yüzden sözümü bozamazdım ailemi kıramazdım…Bu açıyı ben istedim…Bana dedi ki benden vaz geçen sensin ben değil seni bekleyeceğim bu kalp seni bekliyor demişti… Dün nasıl olduysa başladı… Hakketmediğim sözleri saffetti… Canımı yaktı kırdı parçaladı… Biliyorum isteyerek bu sözleri bana söylemedi sinirden üzüntüden söyledi… Hayla bani deli gibi sevdiğini biliyorum..Zamana ihtiyacım var…Neden yaptığımı biliyor..Ama üzülüyor şimdi desem bana geri don döneceğini biliyorum..Ama ailem onlara karşı gelemem… Bu açıyı ben istedim… Ahh ahh filiz hanım kafanızı şişirdim…üzgünüm paylaşacağım 2 kişi yoktu..Ama siz geldiniz…Şuan benim için değerli kişilerden oldunuz..Allah razı olsun içimi döktüm rahatladım.. Öyle diyorsanız.. Yok kalsın kimse okumayacak içim rahatladı..saolun varolun :)

 6. abimmmmmmmmmmmmmm neler oluyor çanim çan parçamm inan benimde sana o kadar ihtiyacim varki(((((((((((((((

 7. abim Tylla ablam diyorki su an seninle konusmak istiyor ama maalesef net cekmiyor simdi bana msj atti bende sasirdim ve dc girdim gozlerime inanmadim((((

 8. abimmmmmmm su an senin yaninda olmak istiyorum(((
  simdi her seyi anladim ben niye db yazmiyorsun onuda anladim(((

 9. Aynur abisinin gülü bana söz verir misin?..Buradaki okuduklarını seninle benim aramızda kalacak kimse bilmeyecek olurmu? Bunu abin için yapar mısın??

 10. Sonunda yorumum gitti ne oldu o kiz kim lutfan soylarmisin neden ayrilmak zorunda kaldiniz kimler istedi neden istediler

 11. ahh bee tmm abim kimseye soylemem soz veriyorum bu sozu olene kadar tutucam..
  Tylla ablam sana msj attim ulasdimi ablam

 12. Simdi gordum asakdaki yorumunu ama neden aylen karsilar bunu anlamadim oiyibir kiz onun konusma tarzindan cok iyibiri oldugu anlasilyor

 13. Abisinin gülü tylla kraliçem… Bu ayrılık meselesi ikimiz istemdik asla istemedik..Hayla onun beni sevdiğini biliyorum..Uzun zamandır ilişkimizi size hiç kimseye söylemedik..Hem sizin tepkinizden çekindim hem ailemin tepkisinden korktum..İkimizde zor günler geçirdik.. Bunu bir kişi öğrendi.. O kadar saçma sapan şeyler yaptı ki beni zor durumda bıraktı.. Ve bir kişi daha öğrendi… Yani kulaktan kulağa ailemin kulağına gitti.. Bu olayların herşeyin sorumlusu ışıl onun yüzünden dostun çok acıya katlanmak zorunda kaldı…Daha neler neler yaptım..hiç birimizin haberi olmadan aşağıda yazdığım gibi karar almak zorunda kaldım.. Bütün yük benim üzerimdeydi sanki boğuluyordum.. Çocukluk arkadaşlarım ilişkiye karşı çıktı.. Kardeşim bu ilişkiye karşı çıktı.. Bu güne kadar bana destek olan iki kişi tek vardı.. Onların desteğiyle ayakta kaldım.. Olmuyordu sevdiğim kızı bırakmak zorunda kaldım elimden gelelini yaptım benden nefret etsin diye ve de başardım..Bana etriği sözler canımı yaktı ikimizde bunları hakketmedik.. O ağladı ben ağladım.. Arkadaşça konuşmaya başladık zordu ikimiz içinde zordu..dayanamadık yine bir birimizi sevdiğimizi itiraf ettik..ama ayrıldım çok kötü oldum.. Artık iş işten geçti..İkimizde iki yabancıyız artık benimle konuşmak bile istemiyor..Kraliçem tylla abisinin gülü Aynur bu aramızda kalsın lütfen..içim dertli sizinle de paylaşmak ve acımı hafifletmek için ??

 14. Kardeşim en başından beri biliyordu..Ama ben kimseyle konuşmak istemediğimi söyledim.. Yani ben sadece sen kraliçem tylla ile konuşmak istiyorum..Guljan ablam asla bilmezsin kalbi dayanmaz biliyorsunuz.

 15. abim anladim her seyi…abim sana bir sey diyeyimmi artik dayanmiyorum isil abla iyi biri ama eskidende hep seninle kendini ovuyordu abim o seni kiskaniyor ve bunlari yapiyor abim nasilda zor gunler gecirmissin bizim haberimiz bile yok(((
  biliyormusun o kiz coook degismisti bir gariplik vardi hep bizden bir sey sakliyordu bende artik ogrendim her seyi(((
  abim soz veriyorum aramizda kalacak bunlarin hepsi
  abim birde hayat ablama dermisin ben db ye yazdim ablam hemen instaya gir soyleyeceklerim var dedim bunlari anlatacaktim ama sen geldin soyleme dedin vazgectin hayat ablaminda haberi var o da dun ogrendi

 16. ahh abim hayat ablamda mi ilk basdan biliyordu her seyi? sasirdim vallahi evet guljan ablam ogrenirse dayanmaz abim(((

 17. abim her gun dc giriyorum ozetlere goz gezdiriyordum bu gunde tylla balam msj atti aynur ne oluyor gokhan dc neler yazmis dedi bende sasirdim hemen dc girdim kim ne demis kismina baktim seni gordum sasirdim ve hemen yazdim buraya..

 18. Benim ne tepki verecegimden neden korkyorsunki tabiyki seni ve onu destekleyecem ama dostum o alan kararinda yalnis sen once bana sunu soyle aylen neden karsi isili anliyorum tabiyi neden yaptigini…. Mavi ben onbas dakkadan gelyorum isim cikdi

 19. Işıl neler yapmadı ki..Daha anlatmadığım çok şey var..Daha neler atlatmadım… Sevdiğim kız onun hiç bir suçu yok..İkimizde bu sırı saklayacağımıza söz vermiştik..O kötü biri değil.. O da istemedi..Ama inanın herşeyin sorumlusu ışıl.. Hep onun yüzünden arkadaşlığımı da kestim..Konuşmuyorum artık..Kardeşim hayatında aklına girdi..Hayat çoktandır biliyordu..Ama dun ku konuşmalarına baktım..Hayat beni unutupunu sanmış bir başkasından bahsettiğini sanmış..sonradan ben olduğumu anlamış..

 20. Hmm anladım kraliçem görmüş..Sana da haber vermiş…? Bilmiyorum kraliçem korktum..ve sizden bunu uzun zaman sakladım..Işıl saçma sapan şeyler yaptı aklın şaşar açıkça söyleyemiyorum..onun yüzünden ailemde karşı çıktı.. İstemediler hiç kimse istemedi..tmm kraliçem bekliyor olacağım seni..kolay gelsin..

 21. ahh be abim ne diyyecegimi bilemiyorum((
  evet hayat ablam dunku konusmadan anladi sen oldugunu…

 22. Hayır açmadım..Abisinin gülü? abisinin gülü benim bir kaç işlerim var..Ara vermiştim şimdi dönmem lazım.. İşim bitince geri döneceğim konuşuruz…?

 23. peki abim kolay gelsin))
  ben herr zaman burdayim abim bunu bilki Aynur hep seninle kararin ne olursa olsun hep senin yanindayim))
  kolay gelsin abim))

 24. Aynur abisinin gülü can parçası?..Herşey için çok teşekkür ederim..Desteğinize benim ve onun ihtiyacımız vardı…Abin seni çok sever:) Görüşürüz ?

  Aleykümselam Gulhsen..

 25. abim can parcam her zaman yanininizdayiz zamanla her sey cok guzel olur insallah abim))
  bende seni cok seviyorum abimm sen benim herseyimsin))
  gorusuruz))
  selam Gulshen

 26. Nasilsiniz arkadashlar ben yeni sayilarim geldiğime 1 ay falan oldu ben turkmenim aranizda turkmen varmi?

 27. İNŞALLAH abisinin gülü zamanla herşey düzelecek..ikimizinde zamana ihtiyacımız var…Abisinin gülü akşam işin olmazsa burada görüşelim mi? Kraliçem tyllanın neti de çeker ve işi biterse o da gelsin..Şuan işler bitecek gibi görünmüyor..Ha bu arada O kızında desteğine ihtiyacı var..onu yanlız bırakma benim için onu bırakma olur mu?

  GULHSEN MERHABA GERÇEK ADIM GÖKHAN..İZMİRDE YAŞIYORUM..20 YAŞINDAYIM HEM OKUYOR HEM ÇALIŞIYORUM..TANIŞTIĞIMA memnun oldum.

 28. abim o nasil laf ya ben her zaman onunlayim))
  her zaman destegim sizinle))
  abim benim hic bir isim yok ne zaman gelirsen burdayim))

 29. Dimi o nasıl laf öyle..Beni mazur gör abin işte :D ..Saol abisinin ay parçası hadi görüşürüz..Kendine iyi bak.. Bizim orada konu açılmasın hiç ;) seni çok seven abin Gökhan..?

 30. mazurmu? abim o nasil laf
  abim sende kendine iyi bak seni cok seviyommmm))
  soz veriyorum acilmayacak bu konu ;)
  aksam saat kacde musait oluyorsun abim?

 31. Hayata diyeceğim o da gelsin akşam sana ve hayata görev veriyorum.. Ne yapı edin onun yüzünü güldürün şakalar yapın neşelensin..ikinize güveniyorum.. ?

 32. Can parçası? Bilmiyorum abisinin gülü genelde işlerim çok geç bitiyor.. Eğer gelemezsem anla ki işler bitmemiştir.. Yarın da gelebilirim…

  Bilgisayardan emojiler pek çıkmıyor. ?

 33. GOKHAN BEY MERHABA BENDE MEMNUN OLDUM ARTIK ARKADASH OLALIM BEN HER GUN ISHDEN SONRA BURDAYYM YAZABILIRSINIZ DERTLESHELIM KONUSHALIN FIKIR ALISHALIN ARKADASHLAR.

 34. O iş sende ?

  Gulshen bana sadece Gökhan diyin.. Bey deyince bir tuhaf oluyorum..? tabi arkadaş olalım benim için sorun değil..Gündüzleri bu saatlerde buralardayım gelirseniz konuşuruz.. ?

 35. Tmm anlarım abisinin gülü ? guljan ablama çok selam söyle..sevdiğimi de işin olmadığı müsait olduğun zaman iletirsin…?

 36. abim ayin 26 sinda bizde yarisma var inglizce ismide SEASONS mevsimler yani ben acaba sarki soylesemmi diyorum

 37. hocamda sen bu yarismanin sunucusu olurmusun dedi bende vallah sasirdim ehh benmi sunucu olacam dedim? oda ehhe evet sen olacaksin dedi yani bu iside bana emanet etti :D

 38. Hmm yarışma var demek..Aynen abisinin gülü şarkı söyle bence de iyi olur..hem bana bir şarkı söylemiştin.. Thousand years bu şarkıyı söylemiştin..Yanlış hatırlamıyorsam.. Bu şarkıyı söyle hem anlamlı hem yarışmaya da uygun olur.. ?

 39. Oo abisinin gülü çok güzel ve kıymetli sorumluluk sahibi olmuşsun, seni çok tebrik ediyorum..Abini çok mutlu ettin..Seninle gurur duyuyorum..sakın heyecan yapma gözlerini kapat hiç kimse yokmuş gibi hisset..ve akışına bırak?

 40. evet evet soyliycem o sarkiyi
  ha bide abim o kiz hayat ablami soruyor siteye yazmis 10 dk once hayat ablam niye yazmiyor

 41. saol abim))
  gerci hep beni seciyorlar sunucu olarak baska kisi yokmus gibi :D
  abim sana iyihaber veriyimmi? su an o kiz cok iyi guluyor))
  morali cok guzel)))

 42. ahh bu komsunuz hic pesinizi birakmayacak sizin birde oglunu hayat ablamla kizinida senle yakistirmis pess y a pess

 43. ALEYNA✨⚡ 19 Aralık 2018, 17:41
  Hahahah Aynurum yaaa limonata aşkınım ben senin ayyy iviiiiit ? senden daha iyi aşk mı bulunur ? ? ?
  Sen cansın..canansın❤❤❤
  bak morali nasilda guzel)))) ;)

 44. Senin kadar zeki bir öğrenciye sahipler tabi neden olmazsın ben olsam seni seçerdim hep..?
  Gülsün mutlu olsun bu bana yeter abisinin gülü şuan benim yüzümde gülümsedi.?

  Abisinin gülü çok tuhaf komşuya sahibiz ne yapalım..Anlamak lazım onları..?? Abisinin gülü ben şimdi çıkıyorum..İşler gel beni hallet diyor..?
  Sen o kızı güldür..konuş bol bol? görüşürüz can parçası?

 45. ?? Bana da iviiittt derdi..şirinlik yapardı..? Ohh iyi morali yüksek olsun..Migreni var herhalde başı ağırdığına göre…?

 46. Oyyy sağol birtanem❤..
  Napıyorsun şimdi?…ben şu an başımı eşarpla sıkıca bağlamış uzanıyorum..bi yandan da kahve içiyorum:)

  evet basi agriyormus((

 47. Sen kendi adına ona deki.. Telefonu fazla yüzüne doğru tutmazsın ekran ışığı başının ağrısının şiddetlenmesine sebep olacaktır…Kahve içsin ona iyi geliyor.. Telefonunun ayarlarında parlaklığı düşürsün..?

  Sen benim her şeyimsin abisinin gülü ? seni kimseye değişmem..?

 48. Türküm İzmir de oturuyorum..Gulshen bir mahsuru yok.. 3 kardeşiz..en büyükleri benim.. Bir kız kardeşim bir de erkek kardeşim var.
  5 mart doğumluyum.. Peki bende sizi yakından tanıyabilir miyim? Bir sakıncası yoksa…

 49. tabikide Turkmenim yashym 21 97 dogumlyyym ishim shu an GUZELLIK SALONDA CALISHYOR um kendi ish yerim anne baba ve ben abim le yashiyor kucuk kardeshim yur dishinda unwerstede okuyor gelecek sen bendebgitmek isteyorum allahim izin verirse ablam buyuk abim evliler besh kardeshiz

 50. Tekrar tanıştığıma memnun oldum..Gulshen ne güzel kendi iş yerinin olması, bol kazançlar dilerim..herşey gönlünce olsun Gulshen Allahın izniyle sende okursun..Yeterki tüm kalbinle iste.. Hakkımda hayırlısını diliyorum..Gulshen

 51. Hayat yuvarlanıp gidiyoruz..Okul dersler Aile arkadaş iş vaktimi bunlarla harcıyorum…çoğu zamanlar küçük kardeşim var onunla zaman geçiriyorum.. Bu kadar..
  Senin hayatın nasıl gidiyor? Gulshen

 52. Benimde ishden bosh vaktim Anneciğimle beraber yemek yapiyoruz biri birimize shaka yapiyoruz Arkadashlarimda var onlarla beraber geziyorus cok eglenceli bir hayatym var bence haytdan doyamayorum bazen allahima cik shukur eksik bir sheyim yok sadece iyi bir hayat arkadashyna ihtiyacim olucak gonlu guzel olucak gerisi mutluluk olucak bu kadar yani.

 53. Senin hayatın eğlenceli güzel geçiyor..Benim hayatım kısa ve net cevap vermişim kusuruma bakma.?
  Tekrar söyleyeyim..Benim hayatımda eğlenceli güzel geçiyor.. Şimdi anlatsam roman olur.. Buradaki dostlarım beni tsnırlar uzun zamandır konuştuğum insanlar hepsinin kalpleri güzeldir..Tanısan seveceğinden eminim..Ben başka siteye yazıyorum aslına.. Bizim oradayken şakalar espiriler havada uçuşur…Herkes kahkaha atmaktan yazamadıkları oluyor..Aralarında tek erkek benim.. Kocaman bir aile olduk.. Bir kaç sıkıntıdan dolayı bizim siteye giremiyorum tabi bu geçimi bir durum..Bir kaç gün sonra geri döneceğim oraya.. O da ne zaman bakalım zaman gösterecektir.. Özledim onları onlarda beni özlemişlerdir..hiç bir şüphem yok ?

  Gulhsen umarım karşına istediğin gibi hayat arkadaşı çıkar..İNŞALLAH..:)

 54. İyi geceler Gulhsen Allah rahatlık versin tatlı uykular dilerim sana..Geliriz konuşuruz.. Görüşürüz..

 55. Dostum ozur dilerim seni cok beklettim iki erkek kardesim yuzunden ihtiyaclari bir turli bitmek bilmiyor ya abla onu yiyicem abla onu icicem koskocaman insanlarya bir saettir onlarla urasdim sonrada arkadasim Gadam aradi onunla konusdum tam buraya yazmak icin gelyordum tl sarji bitmis neyse iyimisin ha bu arada iyi aksamlar

 56. Ha buarada dostum annen hayat umutrudra nasillar rabis nasil asker muhhaha bey nasil isin gucun nasil gidyor okulun nasil hayatin nasil

 57. selam..Aleykum İyi Akşamlar kraliçem hoşgeldin nasılsın?..Sorun değil kraliçem özür dilemek yok yasaktı bu unuttun mu?..küçük kardeşlerin istekleri bitmiyor..kraliçem kendini fazla yorma bir de erkek olunca doymak nedir bilmezler aynı benim gibiler..? biraz iyiyim kraliçem Herkes çok şükür iyiler sağlıklılar hamdolsun.. Senin ailen nasıllar annenin ellerinden öpüyorum..selamlar sevgiler saygılar sunuyorum..? özlemişim seninle konuşmayı..güzel sözlerini şiirlerini..

 58. İşim gayet iyi gidiyor şükür..Ama derslerde biraz odaklamama sorunu çıktı bende biraz zorlanıyorum..ama iyi iyi Şükür.. :)

 59. Benim aylemde cok sukur iyiler ama annem bu aralar biraz hasdalandi cok sukur simdi iyi cok sukur bende cok ozledim seninle konusmayi senin espirilerini ve bizim orayi cok ozledim hatta bilyormusun ruyalarimda bile goryorum haha

 60. Hep iyi olsunlar kraliçem çok geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin..İNŞALLAH duacınızım..Şükür olsun hep iyi sağlıklı olsun Annen?
  Kraliçem güldürdün beni ? valla kraliçem ne zaman sorununuz çözülecek bir türlü anlamış değilim..inan çok üzülüyorum sizin bizim oraya girememeniz..Çok şükür bu site var bu da olmasaydı..seninle nasıl konuşabilirdim..? Valla kraliçem bende rüyamda sizi görmeye gayet ediyorum..o derecede özledim..

 61. Şuan iş yermdeyim..oturuyorum bir yandan arkadaşlarla konuşuyorum bir yandan da seninle birazdan eve geçeceğim.. Sen ne yapıyorsun? Şuan:)

 62. İyi seyirler dilerim kraliçem…S.A.K dizisinden ben bıktım ya iyice saçmaladı..? sen nasıl bıkmazsın?

 63. Bende anlamiyorum ki bu net sorununu evet ya cok sukur bu site var yoksa bende sizinle nasil konusurdum inan her gun db girmeyi deneyorum ama olmuyor burayada bugun cekdi bazen cekyor bazen cekmiyor cekdigindese yorum gitmiyor bugun burda senin ismini gorup cok mutlu oldum yorumlarni okudugumdaysa cok uzuldum aslinda buraya bugun herzamangi gibi girmeyi denedim ve girdiginde edho ya girdim eski yorumlari okumayi dusunyordum ve senin yazdigini gorup cok mutlu olmusdum

 64. Bende bu diziyi cokdan izlemiyordum ama bugun vedati asacaklar onu gormek icin bugun izlemek istiyorum dogru soyluyorsun iyce sacmaladi ya

 65. Kraliçem acaba bizim site yenilendi ve sizin net sorununuz mu? Ortaya çıktı..Bence öyle olmuştur..çünkü A.s.k sayfasında bir kaç kişi de girmekte zorluk çekiyor hatta sizin gibi giremeyenler var.. Ben bi insta adminle görüşeyim..Siteyi eski haline çevirsin bir an önce ?..Yoksa bu böyle olmayacak siz yoksanız bende orada asla olmam..sizisiz bir anlamı yok?..Senin bu dostun nede. Bu kadar şansız biri olabilir…İnan bu zor günü unutacağım..brn istemezdim beni böyle üzgün görmeni..İnan size söylemeyecektim..dayanamadım çünkü sen guljan abla ve Aynur anladığı için anlatmak istedim…Filiz hanım benim derdime koştu..saolsın varolsun..Artık eski Gökhan dostun olacağım şakacı olan..üzgün olan asla..zor olsada yapacağım..Senin görmen ve aynurun görmesi beni burada inan çok mutlu etti..seninle sizinle konuşunca herşeyi unutuyorum..iyiki varsınız..? sen buradaysan bende artık buradayım..

 66. Kraliçem inan sen Gulperi dizisi izliyorsun diye..bende izlemeye başladım çok beğendim..Tekrarını izleyip duruyorum.. Çok iyi bir dizi..

 67. Kraliçem yok üzülmedim..gerçi üzüleceğim kadar üzgünüm onunla barışmayı istiyorum istemezsine de kraliçem ikimizde konuyu sonsuza kadar kapattık..birbirimizle vedalaştık..ve arkadaş bile kalamayacağımızı gerçi o söyledi..ben kabul ettim..Bizim oraya dönsem bile birbirimizle asla konuşmayacağız…yani görmezlikten geleceğiz..?? Şimdi bizim orayı okudum..keyfi yerinde sürekli mert de mert mert mert bu insan yüzünden de aramız açık..Neymiş beni kız kardeşi olarak görüyor..inanmıyorum ben sürekli onunla konuşuyor.. Bizim sayfaya yazmış merte ihtiyacım var..onu sabırsızlıkla bekliyorum diye bu beni baya sinir etti..??

 68. Bende cok uzuldum Gokhan sen beni kac gundur cagiryorsun dertlesmeye benim ise ruhum bile duymamis bu nete cok sinir olyorumya senin asakda yazdiklarini simdi tekrar tekrar okuyorum icicimden uzulyorum keskidi diyorum seninle tl konusa bilsek birbirimize dertlerimizi anlata bilsek

 69. Kraliçem inan hiç sorun değil üzülme..Bu benim hatamdı..aynura demeliydim..tyllayı dcde bekliyorum diye ama bizim oraya yazmıyorum artık..Hem “A”‘nın benim burada olduğumu bilmesin diye de söyleyemedim..kraliçem tl konusuna gelince ben nomu Aynur’a vermeyi düşünüyorum… Tabi sizin için sakıncası sorunu olmazsa..

 70. Evet kraliçem inan tüm kalbimle seviyordum..Baya engeller karşımıza çıktı.. Engelleri aşmaya çalıştık olmayınca zor olsada geri çekildim…

 71. Ne sakincasi ne sorunu birbirimizin sesimizi duymus olurus haha

  Gokhan A ile gorusdunmu yani bulusdunuzmu

 72. Birbirinizi inst buldunuz nomu verisdiniz tl konusyorsunuz birbirinizi inst gordunuz ondan disari gercek hayatta bulusdunuzmu

 73. Aynen kraliçem sesimizi duymuş oluruz.. Hah ? :D

  Hayır kraliçem buluşmadık..hiç yaz tatilinde izmire geleceğini söylemişti..ben izmir Karşıyaka da yaşıyorum şuan.. “A”nın memleketiymiş..onunla konuşurken yaz tatilinde geleceğim demişti o zaman buluşacaktık.. 2 gün önce aramız kötü olmadan iyiydik…Artık iki yabancı olduğumuza göre buluşma hayali çöpe gitti… Benimle buluşmayacak Hayatla buluşacağını yazmış..dün okudum..

 74. Ama aylen neden ona karsi onu tanimiyorlar bile dostum arkadadim karsi demisdin bu rabiyala mericmi

 75. Hayır kraliçem onlar karşı çıkmadılar..tam tersi meriç ve raba bana sonuna kadar destek oldular…
  Berkecan ve deniz çocukluk arkadaşlarım karşı çıktılar…Saçmalık dediler.. Hayat da karşı çıktı…ışıl hayatın aklına girdi…ve karşı çıktı.. Eskisi gibi arkadaş olmanızı istiyorum dedi.. Durum böyle böyle kötüye doğru gitti…maalesef ??

 76. Icimde bi ses senin A ile yakinda barisicagini soyluyor nedenmi ikinizde cok gencsiniz ikinizde birbirinize bir sans daha vermelisiniz basgalarin araniza girmelerne izin vermeyin bence ona kendini affettir hic olmazsa arkadas olun belki aylen onu yakindan tanisa seni anlarlar nedersin

 77. Kraliçem bak şimdi”A” bunu bana yazdı şimdi yazdı..

  ?? Ne mi oldu?..hala soruyor musun be adam.. Dur ben sana cvpını vereyimm.. Ben senin yolunu özlemle sabırla beklerken sen geldin ve benim yüreğim söküp gittin ? paramparça ettin sen beni..en önemlisi de bizi ?
  Hala mı?..hala mı sennn..ahhh neyse herşey boş bomboş zaten..kelimeler kifayetsiz ? sözler anlamsız..
  Biliyor musun bu senin kanununda var bırakıp kolay kolay terkedip gitmek..en önemlisi de” bu benim son yorumum olsun”..dedin ya zaten ben orda koptum gerisini okuyamadım bile..geldin yazdın yorumun çıkmadı ya..dedim Allahım lütfen beni üzecek şeyler yazmasın..ammaaaaaa sen bırak üzmeyi neyse yaaa??

  ŞİMDİ BEN ONA NE YAZAYIM..CANIMI YAKIYOR HAYLA???

 78. Kraliçem bu sözleri şimdi yazdı… Ben bunları hakketmiyorum..kendini benden soğutmaya çalışıyor…Git gide beni gerçekten uzuyor…şuan moralim bozuldu..??

 79. Yaa Gokhan o cocukluk arkadaslarin A tanimiyorlar ki neden ona karsi cikyorlar ben anlamadim isilede uzuldum simdi bu bir taraflama ask kimseyi mutlu etmezki

 80. Haklısın kraliçem tanımıyorlar..tanısalar sevecekler ama sanal alemde olan bir aşka karşı çıkıyorlar..bende anlamıyorum ? bende ona üzülüyorum açıkçası çok ağladı..Ama hiç yanında duramadım..?

 81. Dostunu bu sözleriyle öldürüyor..ama farkında değil.. Kraliçem ben cevap yazmayacağım ona ? yazdığım sürece kalbimi kıracak..?

 82. Bizim koyde uctane gelin var kocalari ile int bulyorlar birbirlerni biri ulkemizin Balkan bolgesinden biri ise Dasoguz baskasi Ahalli basyildir koca evinde mutlu mesutlar

 83. Iyi yapyorsun cvb yazma oda yaza yaza sakinleser birgun sonra pismanda olur kim biler

 84. Kraliçem iznini istiyorum..bugün gerçekten üzgünüm..şimdi eve gideceğim araba kullanacağım için yazamayabilirim..yarın işin olmazsa yine geleceğim konuşuruz..iyi geceler:) dostların kraliçesi sende olmazsan bu Gökhan hepten mahvolur…hakkını helal et kraliçem hakkın bende çok oldu..yarın görüşürüz ?

 85. Izin Allahdan Dostlarin krali sana hakkim helal olsun InsAllah yarin nasip ederse gorsz sanada iyi geceler dafazla morelini bozma uzulmede her sey yoluna girer

 86. Allah razı olsun..Kraliçem benim hakkım varsa hepsi helal olsun..Üzülmemeye çalışacağım elimden ne geliyorsa artık zamanla anlayacağım..Kendine iyi bak Allaha emanet ol iyi geceler ?

 87. Selam..Aleykum Arkadaşlar Günaydın..

  Günaydın Gulhsen benimle konuşmak istersen ben buralardayım..konuşuruz ?

 88. Hep iyi ol Gulshen…Hamdolsun iyiyim şükür..Bizim okul erken dağılır..Arkadaşlarla kafedeyiz oturuyoruz..Sen ne yapıyorsun?

 89. Yorumum çıkmadı. Tekrar yazayım..
  Hep iyi ol Gulshen hamdolsun iyiyim şükür..Bizim okul erken dağılır..Arkadaşlarla kafede oturuyoruz..Sen ne yapıyorsun?

 90. Gulhsen benim çıkmam lazım bi kaç işlerim var..Aklama buradayım gelirsen konuşuyoruz..
  Görüşürüz ?

 91. ben doktor olmak istiyorum kucuklikden ama okulda hep polis olurdum eshyasini babam kucik yashda almish kucikken olmazdi bana 2 sinfda olmushdy.sonrada ishler degishdi ablam polis bolum mezunu

 92. İşlerin değişmesi kötü olmuş..Okuyabilseydin ne güzel olurdu..Ne güzel ablanla aynıyız o zaman :D sevindim buna.. :)

 93. Tylla kraliçem akşam buradaysan..Bende geleceğim..Abisinin gülü Aynur şimdi okuldasın veya eve dönüyorsun yemek yiyeceksin Afiyet olsun şimdiden.. ? Ben 7/8 gibi buralardayım Akşam 00:00’a kadar bilginiz olsun…

  Gulhsen görüşürüz Allaha emanet ol ? Akşam grşrz…

  1. Aynur abisinin gülü benim bir planım var…Hem komik olacak hem eğlenceli olacak..Anlatayım sana hmm bugün bizim oraya geleceğim ama ismimi farklı yazacağım.. Cenk diye bir isimle geleceğim..Sakın ha belli etme Gökhan olduğumu sakın belli etme geldiğim zaman”A” ile uğraşacağım..?? sende beni insta tanıyormuşsun ve buraya davet etmişsin tamam mı? Onunla öyle bir uğraşacağım ki gülmekten yerde kalkamayacaksın, Gökhan olduğumu sakın açıklama bilmezsin…Akşama orada eğlence var ?.. Bana orada sakın abi deme yakalatırsın beni ona sadece cenk de :D “A” sana insta da sorsa bu cenk kim diye hiç bir şey deme ? tamam mı? ??

 94. ahahahahahha abim gulmekden icim agriyor yaa muthis bir plannn :D masallah abim yaaa tmm ben sana CENK DIYECEGIM AHAHHAHA abim o isim aklina nerden geldi :D

 95. tmm abiskommm arkadasim diyecegim ben :d hic bir sey demem o kiza :D abim icin her sey yaparim ben)) ;)

 96. abisko bak ben sana ordan cenk instaya gel konusalim diyecegim ama yalan soyliycem instaya gel dersem buraya yani dc gel ok?

 97. gulshen abla merhaba nasilsiniz))
  pardon ya abimin isini hal ediyordum sana bir merhaba bile demedim :D

 98. AYNUR JANIM IYIM BEN SENIN ABLA DIYISHIÑE DONEYIN OZUÑ GOWYMY .SENEM MEN YALY MEKDEPDE ALYP BARYJY BOLYAMYÑ.DIYMEK SOZE CEPERSIÑ.

 99. ayy men siz hemise diyerin onda :D
  hovva govy menem))
  hovvalay alyp baryjy boldum :D nesip bolsa 3 nji gun bolmaly inglizce alyp barmalyy ayy tolgunyannn :D
  ohaa sizem diymek alyp baryjy boldunuz :d govudgyny))
  men agamy mekdebimiz tanaya menem jigisi bolany ucin meni agamyn yerinde gooydular :D yagny olam mekdep dovri alyp baryjy bolupdy :D

 100. Aynur abisinin gülü..çok teşekkürler ?..Aslında arkadaşlarla oturuyorduk..Bir arkadaşım bu tür konuyu açtı bir kızla uğraşmak istiyorum..Şakalaşmak için isim fln değiştireyim..Bu tür muhabbet aramızda geçti..Acaba bende öyle yapsam mı? Diye düşündüm…iyi fikir dimi?? Arkadaşımın adı cenk fikir ondan çıktı..ve ismini kulanmak istedim..?? Saol abisinin gülü iyiki varsın inan onunla yabancı gibi konuşsam bile bana yeter…Tamam inta gir dediğinde buraya gireceğim..şimdi oraya gidiyorum o gelmiştir ??

 101. “Merak Aleyna neden bi sorun mu var. Aynurn beni davet etmesi sorun varsa gidebilirim
  Ben cenk Haid 20 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum tren yayları bölümünü okuyorum.” abim yaaaaaaaaaaaaaaa buda neee inan gulmekden icim aciyorrr ahhahahhahahahhahaha

 102. “Bu arada Aynurum Cenk takipçilerin arasında vardır herhalde bakarım ben:)”
  abiii napacam simdiii ne diyeyimm ben ???

 103. Abisinin gülü yemin ediyorum..Ne diyeceğimi şaşırdım orada şuan ??

  Abisinin gülü deki Cenk takipçilerimde yok. Fenonmen olduğu için kimseyi takip etmiyor.?? Deki sen cengo tanımıyor musun…??

 104. Abisinin gülü”a”yı sinirlendirmeyi düşünüyorum..gıcıklık yapmaya çalışacağım umarım elimi yüzüme bulaştırmam..? yazarken oraya bi saçmaladım baya..heyecan yaptım..?

 105. Ohaa Aynur abisinin gülü ??..Beni bulmaya çalışıyor..??? için rahat olsun?? ben konuyu değiştiririm..o zaman unutur?

 106. Abisinin gülü”A” bizi dar ağacına asacak şimdi..? ?? deki cenk aderisimi kimsye vermememi ricada bulundu..o yüzden söyleyemem..Of abisinin gülü keşke cenk olarak gelip yazmasaydım..? ?

 107. YORUMUM ÇIKMIYOR ?

  Abisinin gülü”A” bizi dar ağacına asacak şimdi..? ?? deki cenk aderisimi kimsye vermememi ricada bulundu..o yüzden söyleyemem..Of abisinin gülü keşke cenk olarak gelip yazmasaydım..? ?

 108. tm abim soylerim ;)
  yoo abim gayet iyi gidiyor simdi ben çikiçam sizi yalnis birakaçam olurmu ne dersin?

 109. Tamam abisinin gülü çok saol bi yanlız konuşmaya çalışayım onunla…Tabi belli etmemek için 40 fırın ekmeği yemem lazım..o zekidir anlar fln:|

 110. Abisinin gülü gerçi bütün plan suya düşeceğinden..çok eminim bugünlük tek olacağım..sonra yazmayacağım oraya anlarsa var ya işim biter benim..?

 111. instadan ilk senmi o yazdi diyor ne diyeyim ben yazdim diyeyimmi?
  enterasan geldi dedi bide çok garip diyor

 112. abim sen yarinda yaz “A” hic bir sey anlamayack sadece garip oldu geldim unlu dedin kim olsada merak eder bende :D ama yarinda yaz ok?

 113. Abisinin gülü hayır yazmayacağım ya şuan içim hiç rahat değil..Huzursuz oldum inan bir gün benim olduğumu anlarsa daha çok küsecektir bana..Şimdi yazmayı kestim soru yağmuruna tutu beni :D ?

  Gulhsen instagram da kardeşimle görüşüyor Aynur.. Yani biz birbirimizi çoktandır tanıyoruz.. Bu sene 1 yıl olacak sanırım..

 114. ahh be abisko aynen sorguya tuttu seni;((
  sonra bana soracak abim onlarin hepsini :D
  ne biliyim ya abim bencede anlar ya bak cok zeki bir kiz o
  gulshen abla abimin soyledigi gibi her sey ;)
  evet haziranda 1 sene olacak ;)

 115. İnstagram sosyal medya…Gulshen yanlış anlamışsın? şehir veya ülke değil…

  Aynur abisinin gülü aynen kesinlikle seni de sorguya tutacak… Sende ona deki sen rüya veya kabus mu? Gördün ??..Ne dediğini anlamıyorum ??..Zeki hemde nasıl zeki o vah vah?

 116. aynen abim oyle diyecegim valla kzi cok zeki hemde nasilll oyy oyy yoo yo ayoooo daha iyidi :D ahahha

 117. Pardon Gulhsen beni mağruz gör…ben yanlış anlamışım kusuruma bakma bugün bir değişik haldeyim..üzgünüm af ola?
  Bu yorumumu ?? İnstagram sosyal medya…Gulshen yanlış anlamışsın? şehir veya ülke değil…?? yok say..

 118. Hahah abisinin gülü ? ayoo? kelimesi tanıdık geldi…Bu geveze hayatın kelimesi değimiydi..???? Bu kelimeye çok gülüyorum..?

 119. aynen hayat ablamin sozu herkesin sozu varya ahahaha
  hayat ablamin sozu”ayooooo” “viiissss viis” ahahah
  benim “ohaaaaaa””
  o kiznin “iviiittt” “ayyyy”
  ahahahahhaha
  hep gul abim ahhaah

 120. Abisinin gülü bizim halimiz ne olacak..? Hepimizin bir kelimesi var ap ayrı komik sözler..? Komiklikte üstümüze yok sanırım..? doğamızda var..?

 121. Tamam abisinin gülü çok geç oldu..sizde iyi geceler Allah rahatlık versin iyi uykular dilerim sana..Yarın görüşürüz..Abin seni çok sever??

 122. Hoşgeldin Gulshen arkadaşlarınla konuşuyordun..Rahatsızlık vermek istemedim..o yüzden çağırmadım..

 123. Hmm anladım senin en sevdiğin..bir şarkı var mı? Varsa ismi nedir.?
  Benim en sık dinlediğim şarkının adı..{Bilal sonses-Elin olamam} ve {Bilal sonses-Gel artık} bu şarkıları sık dinliyorum..

 124. O şarkıyı biliyorum..Çok güzel bir şarkı..
  {çağan Şengül -bir deli hasret} ve {Bilal sonses-Öpesim var gözlerinden } bu iki şarkı benim ve kız arkadaşım şarkısı ama artık kız arkadaşım değil..daha çok şarkımız var..ama ben bu ikisini seviyorum..

 125. Sana şiir gibi mi? Geldi?..Durum baya karışık vahim diyelim buna..herkes ilişkimize karşı çıkınca bende zor durumda kaldım..yollarımızı sonsuza kadar ayırdık.. Onun bana geri dönmek istediğini biliyorum bende dönmek istiyorum ama..olmuyor?

 126. bence aileniz karshi cikmishsa elbet bir sebebi vardir .Ama kendin o kizi biraka bilimeyecek kadarda seviyorsaniz lutfen birakmayin pisman olucaksiniz.

 127. Sebepleri herşeyi biliyorum..Onun iyiliği ve başkasının iyiliği için bunları yaptım..Sevdiğim kızın hiç bir suçu yok kimsenin onun kadar iyi olacağını düşünmüyorum..Dünyanın en harika güzel insanı.. Beni hayla beklediğini biliyorum..şuan bana çok öfkeli haklı da çünkü ondan vazgeçen bendim o değildi..Pişmanım zaman zamanın akışına bıraktım..bakalım kader bizi nereye sürükleyecek…

 128. Hayır sır değil..çünkü ona da herşeyi açıkladım..neden yaptığımı biliyor..
  Sadece benim buraya yazdığımı bilmiyor..

 129. sen bana asayda neler yazdin anlamadim canim instagrami ben kullanimiyorum bu komik yada bir ayip degil bende biluyorum shehir yada ulke olmadigini .

 130. Onun gözleri Mavi benim de yeşil..
  Hani sen bana sormuştun ya neden ismini yazmıyorsun mavi yazıyorsun diye…
  Onun gözleri mavi olduğu için..hem benim uğurlu rengim..uğurlu diye Mavi yazmıyorum.. Onun gözlerinin rengi olduğu için..

 131. Tylla kraliçem seni bekliyorum..İşlerini hallet buradayım galiba Gulshen bana kızdı..Anlamadım neyse ben şimdi çıkıyorum..biraz sonra gelirim..

 132. Merhaba dostum!
  Hayirli aksamlar!
  Bugun nasilsin?

  Aynurka sen nasilsin? Canim
  Iyi geceler sana tatlim

 133. Bugun cok yogun gun gecirdim bir baksam netimde bitmis suan kardesimin int paketini kullanyorum ama sansa bak ki nette cok koti cekyor yani yorumum gitmekte zorlanyor

 134. Merhaba kraliçem hayırlı geceler..Daha iyiyim şükür sen nasılsın? Hoşgeldin ?..Kraliçem bugün yorgun görünüyorsun..istersen erken uyu hem dinlenirsin..hmm öyle mi? Kraliçem ahh bu net sorunu başa bela ☹ ..Net paketin yenileyene kadar bekle istersen..Ben herzaman buralardayım..Ben seni beklerim kraliçem ?

 135. Hah sonunda geldin hosbuldum dostum bende iyiyim cok sukur yook uyumak istemiyorum seninle biraz sohbet edicem ozur dilerim cok sabirsizim buaralar kulaklarini destim galiba napiyim bir sinyal gondereyim dedim hahaha

 136. Yooook kizmadim sadece sabirsizlanip bagirmaya basladim hani sen diyordin ya kimsesiz adadayim diye bende kendimi bir anda oyle hissettim ????

 137. Haha sinyalin bi geldi.. Ki iki seksen uzadım..hahaha ??? Kim bana sesleniyor acaba diye düşündüm ??? Kasırgalı Gökhaaaaannn diye seslendin..?? İzmir’in pestili çıktı.. Haha ??????

 138. Haaa anladım anladım..???? Nasıl anlayamadım..???
  Dürüst olmak gerekirse izliyordum..Ama izlemeyi bıraktım..?? Züleyha’nın yüzünden ???

 139. Bende bu diziyi zuleyha yuzunden izlemek istemiyorum ama annem her persembe izliyor

 140. Sende benim gibisin Züleyha yüzünden..izlemiyorsun ammmaaaa Annen sayesinde işkence gibi izliyorsun..haha ???? seviyorsan onu hep yaparım?????
  Gülme ama..kendi başıma mutfakta oturuyorum nar ayıklıyorum..??? Kimse bana nar ayıklamıyor kendi başıma yapıyorum ortalık mahvolmuş???? sen ne yapıyorsun???

 141. İşkence dedim de asıl işkenceyi ben çekiyorum…narı ayıklarken suyu gözüme sıçradı..???

 142. Uyyyy narmi dedin?????dur bekle bende gelyorum banada kaldimi bak kalmadiysa cok fena olucak???? ??????

 143. Bende bu emojine çok güldüm..???haha ? gel gel poşet dolusu nar var..?? dalından yeni kopmuş taa ayağınıza kadar getirilmiştir.. Nar emojisi yok ??? ortalık berbat olmuş annem birazdan kabukları ağzıma tıkayacak..??

 144. Evet iskence cekyorum hemde cok sadece annemin sevdigi dizileri izliyorum s.a.k,b.z.c,a.a benim sevdigim dizileri izleyimiyorum

 145. Benimde oluyor öyle ??
  Kraliçem kabuk olmazsa ayağını sokacak ağzıma?? 32 dişimi heran kaybedebilirim..??

 146. Bilyormusun bazen gulyorum senin anlattigin cocukluk macerana teyzene yaptigin saka varya ??????bunu hatirladim simdi????

 147. Evet o korelerin dizisi cok iyi bir dizi bide kanal yediden omre bedel var ama onu izleyemiyorum annem beni birakma izliyor uffff ya

 148. Kraliçem unutmamışsın? o maceralarımı? istersen her gün her sabah sana çocukluk maceralarımı yazarım..Aslında o kadar çok var ki dayak yediğim günler aklıma geliyor..?? Yazık teyzem benden çok çekti..???

 149. Kraliçem güldürdün beni ?? Uff kraliçemin Annesi uff puff off üüff???
  Ömre bedel dizisini gördüm ben..inan Annem kore aşığı??..Ne zaman dizileri başlasa işi gücü bırakır televizyona yapışıyor..?? Allahtan Edho diziyi de izliyor ucuz yırtıyorum..??

 150. Isterim tabi istemez olurmuyum bide su yasli amca macerasi onunla naptiniz anlasabildinmi yoksa hala intikam pesindemi??????????

 151. Dostum vallahi billahi bende bu korelerin asigiyim bayilyorum bunlarin tarihi dizilerne hatta ne dusunyorum buaralar bilyormusun bir koreli ile evlensemmi diye dusunyorum??????????????????????????????

 152. Ooo tam da en komik yere bastın??? kraliçem Eskişehir’den taşındığım gün bana neler yapmadı bir bilsen.. Hiç haberim olmadan arkamdan bastonuyla sırtıma vurdu…??? haha neye uğradığımı şaşırdım..?? yarın sana bunun tamamını anlatırım..şimdi sabaha kadar meraklan????

 153. Koreli erkekler erkek mi? Anlamıyorum hahaha ?????? Nasıl desem bebek ? gibiler sanki..????
  Oo öyle diyısın ??????? ne yaptın sen kraliçem hahaha?????

 154. Demek o amca senden intikamini almis ????ayyyy ben nasil dayanicam sabaha kadar lutfan simdi anlat neler oldugunu ????
  Evet o koreli erkegi dusunyorum ya ????????napiyim cok yakisikli hemde cok VANGYO❤❤Imparotrice ki deki

 155. Turkmenistandan seslenyorum Gokhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ulasidimi sesim nerelerdesin be dostum uyudunmu yoksa

 156. Tamam anlatayım eşyaları paketlemiştik…Arkadaşlarımı topladım eşyaları tıra yüklemek için..Ama ben kılımı kıpırtmadan bunu oraya bunu buraya koy diyordum..?? işime geliyordu tabi emir vermek..?? Bende öylece apartmanın önünde onları izliyordum…Sırtıma sert bir darbe aldım.. 3 kere vurmaya başladı..Ne oluyor lann deyip arkamı döndüm…Bi baktım benim baş belası yaşlı amca ??? diyor ki ohhh ohh Gökhan ohh? gülüyor nasıl vurdum ama bende dedim ki ya dede haksızlık sinsi sinsi arkadan yaklaşıp vurulur mu? Diye laf sokuyorum…dedenin elinden öptüm gidiyorum ya vedalaşmak için…sarıldım ama cebimde torpili çıkardım sarılılarken yaktım..Ama dede artık bnrim ne yapacağımı biliyor ya kulağımı çekti at şunu birde eşek kadar olacak at elindekini ?? Biliyor musun? Az daha elimde patlıyordu…Fırlatım hava da patladı..Dede de o şiddetli ses yüzünden yerinde hopladı..??? Sonra biraz oturduk konuşmamız bittikten sonra Gökhan oğlum özleyeceğim seni dedi biraz kötü oldum tabi??? anlatmakta pek iyi değilim ??????

  Anlatığım pek komik değildi ya…Yarın sana benimle kardeşimin bir macerası var onu sana anlatırım söz..?

 157. Buradayım kraliçem yazı yazıyordum…2saatir ?? hızlı gelmiyordu..tekrar deneye basıp duyuyordum..ohh sonunda oldu..??

 158. Kraliçem başka sayfaya geçelim mi?..Yorumlar fazla oldu tl kasıyor.. Edho isa kim sayfasına gidelim..?

 159. Anlattiklarina tsk ederim dostum e tabiyi yasli amca seni cok iyi tanidigi icin onlem almis kulaklarindan tutmus????yoksa yine yapicagni yapardin sen????burasi cok komik dostum hahaha seni gidi yaramaz hahaha vedalasarkende yaptigin seye bak ????

 160. Rica ediyorum..Kraliçem sen yeterki iste ben sana hep anlatırım..?? yaşlı amca benim kanımı biliyor..Çocukluktan beri uğraştığım için..???
  Ne yapayım kraliçem ya seviyorum amcanın tepkilerini çok komik oluyor..?? amcanın tipini görsen gülmekten bayılırsın zaten..????

 161. AYNUR BALAM GELIRSEN OKU AKILIM ABLASININ BALI IYIM BEN SAG BOL JANIM GIC GORDUM YORUMUÑY OZIÑ GOWYMY MENEM SIZI BARDE GORCEKDIM BAHYMRAK GEL GURRUÑDESHLIK GECIRELI SEÑ B/N .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu