4N1K

Eslem Akar 4N1K Dizisi Oyuncu Kadrosuna Eklendi – 4N1K Yelda

Avlu dizisinde Demet Evgar’ın canlandırdığı Deniz’in kızı Ecem’e hayat veren Eslem Akar dizide senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Genç oyuncunun yeni dizisi belli oldu: Fox Tv’de yayınlanacak olan 4N1K dizisi. 4N1K dizisi Yelda karakteri ile tekrar seyirci karşısına çıkacak. 

4N1K Yelda Avlu Dizisinin Ecem’i Eslem Akar

Limon Film imzalı her perşembe Star Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Avlu’da birkaç haftadır Eslem Akar’ın canlandırdığı Ecem karakteri çok zor günler yaşadı. Ecem, Alp’e aşık olmuş ona güvenmişti ancak onun gerçek yüzü ile henüz tanışmamıştı. Alp’in yanına gittiğinde Alp’in bir adamı zevkle öldürdüğüne şahit olan Ecem, neye döndüğünü şaşırdı. Koşarak oradan kaçmaya çalıştı ancak Alp onu yakaladı. Uzun süre sakinleşmeye çalışan Ecem bir yolunu bulup tekrar kaçtı. Aksiyon dolu dakikalar yaşanırken Ecem, savcının dikkat ettiği bazı detaylar nedeniyle polislerce savcının yanına götürüldü.

avlu dizi resmi 2

Savcı verdiği ifade ve olay sonrası çekilen fotoğraflarda tutarsızlık olduğunu söyleyip Ecem’i sıkıştırınca Ecem sonunda babamı ben vurdum der. Bu olayı peşi sıra Ecem hapse girer. Deniz kızına hata yaptığını söyleyip ifadesini geri almasını ister. Kudret ise hapse düşen Ecem’in ayağını kaydırmaya niyetlidir. Ve Merve sayesinde de amacına ulaşır. Merve, Ecem’e iyi davranıp onu uyuşturucu ile öldürmeye kalkar. Deniz çılgına döner. Ecem ise sonunda gözlerini açar. Ama Alp ona kafayı takmıştır. Alp Ecem’i yalnız olduğu bir anda ya benimsin ya kara toprağın diyerek öldürür. Alp bu hareketi ile annesi Kudret’in yolundan ilerlediğini bir kez daha gösterir. Zira annesi Kudret de eşi başka bir kadını hamile bırakıp kendisinden boşanmak isteyince hem eşinin hamile bıraktığı kadını hem de eşini sevmesine rağmen öldürtmüştü. Alp de sevmesine rağmen Ecem’i öldürdü. 

4N1K Dizisi Yelda

Dizinin sevilen karakterlerinden olan Ecem hakkında verdiğimiz detayların ardından biraz da 4N1K dizisi Yelda karakterine hayat verecek olan Eslem Akar’ı yakından tanıyalım.  Güzel oyuncu Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir. Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır.  İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılı olan genç oyuncu, buz pateni, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve bisiklet sürme ile boş vakitlerini değerlendirmekte.

avlu dizisi oyuncuları eslem akar resmi 1

 

Avlu dizisinde rol almak için de epeyce bir elemeden geçmiştir. Demet Evgar’ın canlandıracağı Deniz karakterinin kızı olan Ecem karakteri için Limon Film yaklaşık 800 oyuncu ile deneme çekimleri yapmıştır. Bu çekimler sonunda Eslem Akar konusunda hemfikir olunca Avlu dizisinin Eslem’i de belli olmuştur. Oyuncunun ne kadar başarılı olduğunu da buradan anlamak gerek. Daha önce Sen De Gitme adlı dizide Elif Salihoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Avlu dizisinde de Ecem karakteri ile bizlerle olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu