Magazin

Esra Balamir’in Corona Testi Pozitif Çıktı!

Ülkemizin geçirdiği şu zor süreçte her gün corona virüs testinde pozitif görenlerin sayısı artıyor. Yapılan testlerin artmasına paralel olarak pozitif vaka sayısı da herkesi tedirgin ediyor. Bu süreçte ünlü isimlerden bazıları da corona virüs testinin pozitif çıktığını sevenleriyle paylaşıyor. Esra Balamir de bu ünlülerden biri oldu. Esra Balamir corona virüs testi yaptırdığını açıklarken sözleriyle de dikkat çekti.

Herkesin kendi karantinasına uyması ikaz edilen şu günlerde ünlüler korona virüs günlerini nasıl geçirdiklerini sevenleriyle paylaşıyor. Bazı ünlüler yakın çevresinde bu nedenle kayıp yaşarken bazı ünlüler de test yaptırmak zorunda kalıyor. Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ herkesi korkutmuştu. Corona virüs testi yapılan ünlü ismin testi negatif çıkarken zatüre başlangıcı denilmesiyle herkes derin bir nefes almıştı. Esra Balamir’den ise malesef kötü haber geldi.

Arkadaşıma Covid-19 testi yapıldı. Maalesef arkadaşım da pozitif çıktı. Bana da test yaptılar. Sanırım benim de pozitif!

Bu paylaşım üzerine sevenleri sosyal medyada geçmiş olsun yorumları ile destek olmaya çalıştı.

Esra Balmir Kimdir? Kaç Yaşında? Son Durumu Ne?

Güzel sunucunun sağlık durumu hakkında yeni haberler yok. Demet Akalın ve ailesiyle çok yakın arkadaş olan Esra Balamir 1975 yılında Adana’da doğmuştur.esra balamir resmi

Kral Tv’de sunuculuk yapmış olan Balamir, daha sonra bir sabah programında sunuculuk yapmıştır. “Böyle Mi Olacak”, “Kabere Kabere”, “Reyting Hamdi” dizilerinde rol almış olan Balamir’in kariyerinde kısaca sunuculuk, modellik ve oyunculuk var. bütün bunların dışında şarkıcılık da yapmıştır ve 5 albümü vardır. “İşte Benim Stilim” yarışmasında da tarzıyla herkesin bir kez daha dikkatini çekti. esra balamir resmi

Esra Balamir’in özel hayatına bakacak olursak Yalçın Dümer ile ilk evlenen oyuncu bir yılın ardından boşanma kararı almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu