Dizi Haberi

Ev Yapımı Başlama Tarihi Belli Oldu

Ev Yapımı Başlama Tarihi hakkında gerek bizlere gerekse dizi analiz uzmanlarına bu konuda çok sorular geliyordu. Nihayet TRT 1 dizilerin bir bir bittiği bir dönem de evde karantina altında iken, izlenebilecek dizilerin sayısının azlığını fırsat bilip yeni bir dizi hamlesi başlattılar.

Hem komedi hemde bu günlerimiz anlatan biraz absürt komedinin de olduğu ev yapımı dizisi çekim yöntemi ile bir ilki de beraberinde getiriyor.

Yakın temastan kaçınan ve korona virüsün getirdiği yeni alışkanlıklarımız komediye çeviren oyuncuların çoğunlukla kendi yaşamında kesitlerle karşımıza olacak bu dizinin başlamasını dört gözle bekleyenlere müjdeli haber var.

=> Ev Yapımı Oyuncuları tam listesin görmek için tıklayınız.

Burada hemen bazıları eleştirmek için hani dizi çekimleri bitmişti? Diye soranları duyar gibi oluyorum. Burada farklı olarak oyuncular kendi evinde ve kendi imkanları ile çekim yaptığı ve bu çekimleri montajlayarak dizi haline getirildiği bilgisi var. Tabi bu şu an ortada dolaşan bir bilgi olsa da en doğru bilgiyi dizi başladığında göreceğiz.

TRT 1’in Yeni  Dizisi Ev Yapımı Ne Zaman Başlıyor

Covıd-19 virüsünün tüm dünyayı sarması üzerine adım adım evlerimize kapanmak durumunda kaldık. Bu süre zarfında sevdiğimiz dizilerinde ara vermesine neden olmuştu. Bir çok kanal kendi yayın akışını eski dizilerle değiştirdiler. Lakin, TRT 1 yeni bir dizi hamlesi ile herkesi şaşırttı.

Ev Yapımı Başlama Tarihi

Aslında oyuncular kendi evinden dışarıya çıkmadan kamera karşısına geçerek, belli bir konsept üzerine çekim yapmaları ile ortaya hem bir ilk ev tapımı dizisi ortaya çıktı. Hem de uzun süredir unuttuğunuz gülmeyi bu diz sayesinde yeniden kazancağız diyebilirim.

MinT Motion Pictures yapım şirketinin yapımı üstelediği, yapımcılığını ise Çocuklar Duymasın dizisinin de yapımcılığını yapan Birol Güven’in yapacağı Ev yapımı dizisi 9 Nisan Perşembe günü saat 20:000 da birinci bölümü ile ekranlarda olacak.

Ev Yapımı 1. bölüm Fragmanı

9 Nisan 2020 tarihinde Korona virüsün getirdiği olumsuz şartlara inat evlerinde kendi çekimleri ev yapımı isimli dizi başlayacak. İşle ilk bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu