Oyuncu Kadrosu

Exxen Hükümsüz Oyuncuları Ve Karakterleri

Hükümsüz Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Exxen Hükümsüz Oyuncuları tüm kadro ve karakterlerini bu yazımızda sizler için hazırladık. Acun Ilıcalı dijital sektöre Exxen platformu ile 1 Ocak 2021 tarihinde giriş yaptı. İlk dizilerden biri olan Hükümsüz dizisi Kadına şiddetin tüm yönleri ile anlatıldığı bir dizi olmasından dolayı kısa sürede dikkatleri de üzerine çekti.

Hükümsüz Oyuncu Kadrosu ve karakterlerine baktığımızda Burçin Terzioğlu Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu, Alican Yücesoy gibi kadrosunda önemli isimleri barındıran dizi kısa sürede Exxen platformunda en çok izlenenler arasında ilk sırada yer aldı.

Ülkemizde kadına şiddet ve kadın cinayetlerine farkındalık oluşturmak için yapılan Hükümsüz dizisinde hem şiddet mağduru bir kadın, hem cinayete kurban gitmiş kadınların hikayesi anlatılırken, bu kadınlara yine bir başka kadının yardım etmesi konu alacak.

Hükümsüz dizisi Oyuncuları arasında en önemli karakter Burçin Terzioğlu’nun canlandırdığı Avukat Esma Öztürk hem kendi babasına hem de yanında çalışan Filiz’in kardeşi İnci’nin cinayetini araştırması ile en ön planda olan isim olarak karşımıza çıkacak.

Exxen Hükümsüz Oyuncuları

Büyük bütçeli dizilere inat az bütçesi ile dar oyuncu kadrosu ile dijital platformda ciddi izlenme yakalan Hükümsüz Oyuncuları ve karakterleri sizlerle…

Exxen Hükümsüz Oyuncuları

Burçin Terzioğlu (Hükümsüz Dizisi Esma)

Mart 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burçin Terzioğlu en son Fox TV ekranlarında Engin Altıan Düzyatan ile birlikte Kurşun dizisinde rol almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Özel Sahne Diksiyon Dersleri almıştır. Çocuk yaşlardan beri setlerde olan Terzioğlu, “Kadın İsterse” adlı dizideki Demet karakteri ile yıldızı parlamıştır.

Exxen oyuncuları Avukat Esma karakteri

Exxen Hükümsüz Esma Öztürk karakterine hayat verecek olan Burçin; dizide avukat rolü ile güçlü bir kadın karakteri ile karşımıza çıkacak.

Hande Doğandemir (Hükümsüz Filiz)

Kasım 1985 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini  Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesin de Sosyoloji alanında tamamlamıştır. Şu an 32 yaşında olan Hande Yay burcudur. Kamera karşısına 2009 yılında “Kahramanlar” adlı dizi ile geçmiştir.

Exxen Oyuncu kadrosu Filiz karakteri

Exxen Hükümsüz Filiz (Stajer Avukat); beş yıl evvel kardeşini kaybeden, kardeşini bulduktan sonra her ne kadar hukuk mücadelesine devam etse de faillerini bulamayan Filiz, son olarka avukat Esma’dan yardım isteyecek.

Alican Yücesoy (Hükümsüz Dizisi Serdar)

1982 yılında İstanbul dünyaya gelen Alican Yücesoy şu an itibari ile 39 yaşındadır. Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu  Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda çalışmıştır. En son Fox TV ekranlarında yayınlanan Adı Zehra dizisinde Serkan karakterine hayat vermiştir. Anne tarafı Bulgar olan oyuncunun baba tarafı ise Gaziantep ve Şanlıurfalı.

Hükümsüz dizi oyuncuları Serdar karakteri

Exxen Hükümsüz Serkan; Avukat Esma’nın babası Çetin Öztürk’ün çok yakın dostu olan Serdar, Çetin Öztürk’ün cinayetini araştırıp faillerini Esma’ya haber eden kişi olarka karşımıza çıkacak.

İsmail Hacıoğlu (Hükümsüz Gazeteci Selim)

30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu “Ayla” filminde başrolde yer almış büyük bir beğeni alarak hafızalara yer etmiştir. En son Fox TV ekranlarında yayınlanan “Zümrüdüanka” dizisinde çanak ustası Cihan karakterini canlandırmıştır. 

Hükümsüz dizi karakteri Gazeteci Selim

Hükümsüz dizisi Serkan; Adliye muhabiri olarka kendisini izleteceğiz. Esma’nın babasının öldürüldüğü cinayetin perde arkasını araştırırken Çetin beyin yasak aşk konusunu basına ilk duyuran kişidir. Lakin Esma gerçekleri ortaya çıkardığında Selim yaptığı haberden dolayı pişmanlık yaşayacak.

Mehmet Ulay (Hükümsüz Çetin Öztürk – Esma’ın babası)

Mehmet Ulay 1942 yılında Antalya dünyaya gelmiştir. Şu an 79 yaşında olan usta oyuncu en son Edho dizisinde Fedailerin başı olarak kendisini izlemiştik. İstanbul Devlet Konservatuvarı mezunudur. İngiltere’de de görev yapan Mehmet Ulay Hükümsüz dizinin ilk bölümünde rol almıştır.

Hükümsüz dizisi Çetin karakteri

Hükümsüz dizisi Çetin (Esma’nın Babası); Avukat Esma Öztürk’ün babasıdır. Aynı avukatlık şirketinde çalışırken, hukuki danışmanlık yaptığı firmanın kirli işlerini fark etmesi sonucu dizinin ilk bölümünde silahlı saldırı sonrasına ölerek diziden ayrılacak. Esma ise aynı saldırıda yaralı olarka kurtulacak.

Ruhsar Öcal (Hükümsüz dizisi Esma’nın Annesi)

Ruhsar Öcal 9 Eylül 1959 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu şu an 61 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Opera ve Şan bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Opera ve Balesi kadrosunda solist olarak görev yapmıştır. En son 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa dizisinde “Nur” karakterini canlandırmıştır. 

Hükümsüz Esma'nın annesi kim resmi

Hükümsüz dizisi Filiz’in annesi; Avukat Çetin Öztürk’ün eşi aynı zamanda Esma’nın da annesidir. Eşi Çetin’in ölümünden sonra büyük boşluğa düşse de en büyük yardımcısı kızı Esma’nın destekleri ile ayakta kalacak. En büyük isteği eşi Çetin’in kendisini aldatmadığını kanıtlamasıdır.

Şebnem Doğruer (Filiz’in Halası)

Şebnem Doğruer 1967 yılında dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. 2007 yılında “Kavak Yelleri” isimli dizide “Şükran Kaygısız” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Hükümsüz Filiz'in halası kim resmi

Hükümsüz dizisi Filiz’in Halası; Filiz’in kardeşi İnci’nin ölümünden sonra Filiz’in bakımını üstlenmiştir. Filiz’in avukat olmasına büyük pay sahibidir. 

Hükümsüz Fragmanı

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan ve dijital ortamda yayınlanan Hükümsüz dizisinin ilk bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu