Oyuncu Kadrosu

Eyvahlar Olsun Dizisi Oyuncuları (TRT 1 Yeni Dizi)

Eyvahlar Olsun Dizisi Oyuncuları (TRT 1 Yeni Dizi) TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Hasan Kaçan’ın hazırladığı Eyvahlar Olsun oyuncuları sizlerle!

2020-2021 sezonunda TRT 1 yeni dizileriyle gündemden hiç düşmüyor. Bu dizilerden bir tanesi de Eyvahlar Olsun dizisi. Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Eyvahlar Olsun dizisi cast çalışmaları devam ederken başrol oyuncusu netlik kazandı.

Eyvahlar Olsun Oyuncuları Gerçek Hayatları

Eyvahlar Olsun dizisinde rol alacak olan oyuncuların hayatlarıyla ilgili detaylar sizlerle!

Sercan Badur

Ünlü oyuncu 30 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Badur, Dot Tiyatrosu’nda çalışmış ardından Çağan Irmak imzalı “Karanlıktakiler” filmiyle kamera karşısına geçmiştir. sercan badur resmi

3 yıl boyunca yer aldığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde Mete’nin arkadaşı Necati rolüyle büyük beğeni almıştır. 2014 yılında Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Barış Kılıç’ın başrolü paylaştığı “Güllerin Savaşı” dizisinde rol almıştır.

2015 yılında “Uzaklarda Arama” filminde yer alan Sercan Badur, pek çok reklam filminde rol almıştır. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu