Gelinim Mutfakta

Ezgi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Mi Döndü? 17 Aralık Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı Ezgi Mi Oldu? İşte Cevapları

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün, gelinler kaynanaları ile birlikte kıyasıya yarıştıklarını, her gün birbirinden güzel yemek veya tatlıların yapıldığı yarışmaya fenomen kaynana ile gelini Ezgi geri mi dönüyor? Ezgi Gelinim Mutfakta yarışmasına 17 aralık Pazartesi mi dönecek? Tüm bu sorunların cevaplarını alt paragraf da cevaplayacağız.

Fatih Ürek’in sunumu ile kıyasıya rekabetin olduğu yarışma programına kimi gelin ile kaynana iz bırakarak yarışmadan ayrılırken, kimisi de geldiği hafta hayallerine maalesef ki vede etmek durumunda kalıyor. Bildiğiniz üzere yaklaşık 1 ay evvel Ezgi, annesinin ameliyat olacak olması ve sonrasında fizik tedavi sürecinde tüm ihtiyaçlarını Ezgi’nin yapacak olmasından dolayı, Ezgi kendi istediği ile yarışmadan, geri gelmek üzere ayrılmıştı.

Gerek Reyhan hanımı, gerekse Ezgi’yi sevenler bu ayrılışa üzülseler de sonuçta sağlık için gitmelerinden dolayı, geri gelecekleri günü merakla bekliyorlardı. 17 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Ezgi‘nin fragmanda geçiyor olması ve fragmanda Ezgi geri döndü gibi yazması, hem Reyhan hanımın sevenlerini, hem de Ezgi’nin fanlarını oldukça heyecanlandırdı. Ancak Gelinim Mutfakta Ezgi geri mi geldi? Yoksa bu tamamen bir şaşırtmacadan mı ibaret? Şeklinde sosyal medyada çok fazla konuşuldu.

17 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Ezgi Geri Mi Geldi? Delilleri İle Açıklayalım

  1. Ezgi’nin annesinin ameliyatı ve kendi haline bakacak kadar iyileşmesi bir ay kadar kısa bir sürede olamayacağı kesin hatta %100 diyebiliriz. Bu konuda alanında uzman doktorlardan sitemizin editörlerinden Cihan bey daha öncesinde bilgi almıştı ve sürecin en iyi ihtimalle 3 ay kadar süreceğini öğrenmiş ki Ezgi gideli daha bir ay oldu. Yani geri gelmesi henüz mümkün gözükmüyor. 
  2. İkinci olarak sitemizi yakından takip edenler bilir ki kaynağımızdan edindiğimiz bilgilerin %95 oranında tuttuğunu ve ondan aldığımız bilgi çerçevesinde kesinlikle ama kesinlikle Ezgi gelinim Mutfakta yarışmasına geri DÖNMEDİ. Sadece ziyaret amaçlı gelmiş.
  3. Delil üç ise fragmanın 33. saniyesinden yeni gelen gelin ile kaynana kadraja girmiş ama akış çok hızlı olduğu için bir çok kişinin gözünden kaçmış yada kaçırılmaya çalışılmış

gelinim mutfakta yarısmacıları resim 1

Deliller ışında bir sorunun da netleşmesini sağladığımızı düşünüyorum. Peki Ezgi ne zaman gelecek derseniz; Yeni yılın ilk ayında en geç Şubat gibi geri döneceğini düşünüyoruz. Konu hakkında merak ettiğiniz yorumları yazının en alt kısmından yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. ezgi misafir olarak gelmiş çünkü gelselerdi o çıkan el veya saç reyhanın olurdu bırakmazdı reyhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu