Haberler

Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor (2020-2021)

Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor? Fatih Portakal ne zaman geri dönecek Ne Zaman haber sunmaya başlayacak? Ünlü sunucunun yeniden haber sunmasını dört gözle bekleyenler bu soruların cevaplarını oldukça merak ediyor.

Bildiğiniz üzere 19 Haziran Cuma günü son ana haber bültenin sunup yıllık izine çıkacak. Şimdiden Fatih Portakal ne zaman haber sunacak? Yeniden ekrana hangi tarih de döneceği konuşulmaya başladı bile.

Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor 2020-2021

19 Haziran Cuma günü sevenlerine veda eden ünlü sunucu bir yılın stresini yıllık izinde çıkartmak ve hava değişimi almak için ayrılsa da sevenlerin sosyal medyadan yalnız bırakmayacak. Zira geçtiğimiz yaz zaman zaman ülke gündemi ile ilgili twitter adresinden paylaşımlarda bulunmuştu.

Yeni Sezon Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor (2021)

Geçtiğimiz yıl klasik bir araba ile İsmail Küçükkaya’nın da içinde olduğu bir fragman ile 16 Eylül 2019 Pazartesi döneceklerini duyuran harika bir fragman ile duyurmuşlardı. O videoyu izlemeyen yada kaçıranları için ;

2020-2021 Fatih Portakal yeni sezon başlama tarihi de geçtiğimiz yıla yakın bir zaman diliminde olacak. Tabi Pandemi süreci bu zamanı kısaltabileceğini ve gelecek önlemlere göre daha da erken dönüş yapma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz.

Fatih Portakal Kim? Nereli kaç yaşında öğrenmek için tıklayınız.

14 Eylül 2020 tarihinde yeni sezona başlaması beklenen Fatih Portakal ne zaman haber sunmaya başlayacak sorusuna da cevap vermiş olduk. Tabi sadece Fatih değil aynı zamanda Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya da aynı şekilde 14 Eylül 2020 tarihinde yeni sezona başlayacak.

Yeni Sezon Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor (2021)

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da farklı bir fragmanla ekrana dönmesi beklenen Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya bu defa klasik bir araba ile mi gelecek yoksa çok daha farklı bir konsept ile mi gelecek? Şu an için arası belli değil.

Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor sorusuna en kısa cevap olarak 14 Eylül 2020 tarihin de yeni sezona hem Fatih hem de İsmail Küçükkaya’nın başlaması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu