Haberler

“Fatih” Reddedildi “Avcı” Onaylandı

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol oyuncu olarak rol alacağı dizi olan Fatih dizisi için Cansu Dere’yle anlaşma yapmak için gidilse de Cansu Dere, daha önce Ezel’de beraber başrol oyunculuğu yaptığı arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ile “Fatih” adlı televizyon dizisinde rol alma konusunda anlaşmaya varamadıklarını ifade etti.

“Senaryoyu okudum, ancak içime sinmedi.” diyerek neden Fatih dizisinde rol almayacağına açıklık getirdi. 

Star Tv’nin sevilen dizisi Anne dizisinde başrol oyunculuğu yapan oyuncu dizinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkmıştı.

Çıktığı tatilde ayak bileğinden bir operasyon geçiren güzel oyuncu, sağlığın önemine vurgu yapıp dizilerle ilgili sorulan tüm sorulara açıklık getirdi. Daha önce Fatih dizisi için teklif getirildiğini doğrulayan Cansu Dere, senaryodan ötürü kabul etmediğini açıkladı.

Hangi dizide rol alacağı ile ilgili sorulara ise yakında ekranlarda olacak olan yönetmenliğini Cem Karcı’nın senaristliğini ise Ezel gibi çok bilindik bir dizinin senaristi olan Kerem Derne’in yaptığı Gold Film yapımı Avcı’dan gelen tekliften bahsederek kafalardaki soru işaretlerini kaldırdı.cansu dere resmiGelen teklifle ilgili olumlu düşünceye sahip olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, Barış Falay, Burcu Biricik ile “Avcı” adlı dizinin başrol oyuncu kadrosunda yer alacak.

Dizi ile ilgili bir diğer gelişme ise dizide rol alması için Metin Akdülger ile de görüşmeler yapılmakta. Diziyle ilgili detaylar geldikçe sitemizden paylaşılacaktır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu