Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya Geri Mi Dönüyor

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya Geri Mi Dönüyor? Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya geri gelecek mi? Diye sosyal medyada bir tartışma var. İşte bu tartışmanın çıkma nedeni ve aldığımız bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

14 Eylül 2020 tarihinde başlayan yarışma programının ilk çıkan fragmanını da Ağustos ayınca başlayacağı ve Fatih Ürek’in sunumları ile ekrana geleceği fragmanı çıkmıştı. Lakin Fatih Ürek ile iç yapımlar arasında son anda çıkan anlaşmazlık nedeni ile iki taraf geri adım atmayınca, program Fatih Ürek ile yollarını ayırdı

Hem şarkıcı hem de sunucu olan Fatih Ürek kısa süre içerisinde Kuaförüm Sensin yarışmasında Jüri üyeliğine başladı. Lakin Fatih Ürek’in gelmesine rağmen reytingler de istediği seviyeyi yakalayamayan Kuaförüm sensin final yaparak yarışmayı bitirdi.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta'ya Geri Mi Dönüyor RESMİ

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya Geri Mi Dönüyor meselesinin çıkma sebebi Fatih Ürek son başladığı Kuaförüm Sensin programının bitmesi ile boşa çıkması, Fatih Ürek sevenleri, ünlü sunucunun yeniden programa dahil olmasını istediği için sosyal medyada Fatih Ürek Geri Dön mesajı veriyor.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya Dönecek Mi?

14 Eylül 2020 tarihinde Onur Büyüktopçu ile başlayan yarışma programı total reyting oranların da 50. sıradan aşağıya bir türlü gelemedi. Onur Büyüktopçu’nun adaletli sunumunu bir çok kişi beğense de yarışmacıların dikkat çekmemesi, Onur Büyüktopçu’nun Fatih Ürek’e göre donuk sunması nedeniyle boşa düşen Fatih Ürek Gelinim Mutfakta’ya dönecek mi? Haberleri çıkarttı.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta'ya Dönecek mi resmi

Fatih Ürek ile kesin olarak yollarını ayıran Kanal D’nin şu na için Fatih Ürek ile ilgili bir görüşme sağlamadığını, ancak düşen reytinglere bir çare bulması gerektiğini söyleyebilirim. Bu Yeniden Fatih Ürek’in gelmesi yada Programı final yaptırması masada duran seçeneklerden bazıları. Yine de bu olumsuzluklara rağmen Onur Büyüktopçu’ya şans vermek isteyen Kanal D şu an Onurla yollarını devam ettirecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. İyi akşamlar dilerim FİLİZİM? Canım doğrumu FATİH YÜREK GERİMİ GELİYOR PEKİ NEDEN? BEN Bİ ŞEYMİ KAÇIRDIM KAÇ GÜNDÜR BAKAMIYORUM MALESEF DURUMLARI
  BİLİYORSUN BİTANEM ONUR BÜYÜKTOPCU GALİBA GELİNLERLE BECEREMEDİ BAKSANA ÇABUK PESS
  ETDİ? BİLGİ DOĞRUMU GERÇEKTEN
  GELİYORMU FATİH YÜREK O ZAMAN
  ESKİ YARİŞMACİLARDA GELİRSE ŞAŞIRMAM BEN?? TEŞEKKÜRLER?

  1. yok abla gelmiyor ama sosyal medya Fatih’i istiyor kanal d buna karşı Fatih’İn geri gelmesi masada

 2. Selam Ablasının Kırçeçeği? nasılsın. Ya
  Demek gelmiyor sosyal medya istiyor
  Anladım canım çok sağol bitanem.
  Kolay gelsin işlerin Kendine iyi bak
  olurmu tatlım??❤ Sen benim için çok değerlisin Teşekkür ediyorum iyi
  Güzel gün diliyorum bitanem???❤

 3. Bizşm millet adaletsiz olsun ikinci Bir Ezgi çıksın 10nkere elensiz elenmesin zharam bikezikler alsın istiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu