Oyuncu Kadrosu

Fatma Dizisi Oyuncuları Konusu (Netflix)

Netflix ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar var. Bunlara bir yenisi daha ekleniyor: Fatma. Fatma dizisi oyuncuları konusu yazımızda sizlerle!

Fatma Dizisi Oyuncuları (Netflix)

Dizinin cast çalışmaları devam ederken netleşen isimler şu şekilde;

Burcu Biricik (Fatma)

Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da gözlerini açmıştır. 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci olmuştur.Burcu Biricik Resmi

Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk için Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır.

2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli ikidi dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında trt 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakterini başarı ile canlandırmıştır.

En son oynadığı dizi 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştı. Son olarak bir aksiyon dizisi olan “Kuzgun” dizisinde başrolde yer almış ve büyük beğeni almıştır.

Gökçe Eyüboğlu

1983 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Kamu Yönetimi mezunu olmasına karşın tiyatro konusundaki ilgisi nedeniyle bu konuda kendini yetiştirmiştir. Akademi 35,5 Sanat Evi adlı merkezden oyunculuk konusunda eğitim alan oyuncu bunların dışında seslendirme ve diksiyon konusunda da eğitim almıştır.gokce eyuboglu resmi

“Küçük Prens” adlı müzikalde hem rol almış hem de müzikal için şarkı sözü yazmıştır. Daha önce “Evli ve Öfkeli”, “Kadın İşi Banka Soygunu”, “Aşk ve Ceza”, “İmkansız Olasılık” adlı yapımlarda rol almıştır.

Şahan Gökbakar’ın başrollerinde olduğu “Kayhan” adlı sinema filminde baş karakter olan Kayhan’ın karısı Sevim karakterine hayat vermiş olan Eyüboğlu, “Kadın” dizisinde Ceyda rolüyle herkesin beğenisini kazanmıştır.

Hazal Türesan

1985 Ankara doğumludur.  Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, kamera karşısına “Kara Para Aşk” dizisi ile geçmiştir. Bu dizinin dışında “Unutma Beni” dizisiyle de büyük beğeni toplayan güzel oyuncu “Tatlı İntikam” adlı dizide Başak karakterine hayat vermiştir.hazal turesan resmi

“Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Ceren karakterine hayat veren oyuncu “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisiyle seyirciden tam not almıştır. “Mucize Doktor” dizisinde Beliz karakterine hayat vermektedir. 

Melis Sezen

2 Aralık 1993 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Güzel oyuncu “Hayat Bazen Tatlıdır” isimli dizide canladırdığı “Aslı” karakteri ile popüler olmuştur.melis sezen resmi

“Siyah İnci” dizisinde Ebru karakterine hayat veren oyuncu daha sonra “Leke” dizisinde Yasemin rolüyle büyük beğeni almıştır. Daha sonra “Sevgili Geçmiş” dizisinde başrolde yer almıştır. 

Çağdaş Onur Öztürk

Ağustos 1979, Sivas doğumlu oyuncu Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunudur. Eğitim hayatı boyunca oyunculuğa ilgili olan oyuncu, üniversitede iken de tiyatro kulüplerinde çalışmalara katılmıştır. Askerlik yaptıktan sonra ilaç mümessili olarak çalışmış olan oyuncu daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. 2008 senesinde Gazi adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu, 2009 senesinde Osman Sınav yapımı Sakarya Fırat adlı dizide rol almıştır. 2011 senesinde Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde oynadığı Kuzey Güney adlı dizide oynamıştır.

avlu çağdaş onur öztürk resmi 2

2015 senesinde Yaz’ın Öyküsü adlı dizide Tunç karakterine hayat vermiştir. 2016 senesinde Kış Güneşi adlı dizinin ardından Diriliş Ertuğrul dizisindeki Vasilyus rolüne hazırlanırken kaza sonucu bileği kırılmıştır. 

Başarılı oyuncu “Yuvamdaki Düşman” adlı dizide Kemal karakterine hayat vermiştir. Aşkın 5 Hali, Tut Sözünü, Sarmaşık, Kendime İyi Bak, Düşer ve Umutlar, Aşktan Kaçılmaz, Böyle Bitmesin, Doğruluk Ekseni adlı yapımlarda yer alan oyuncu, Tümay Özokur Film Reklam Ajansına bağlı çalışmaktadır.

Uğur Yücel

1957 yılında dünyaya gelen usta oyuncu “Cinayet Süsü” filminde bir başkomisere hayat vermiştir.ugur yucel resmi

“Yüzleşme” dizisinde Fikret karakterine hayat veren oyuncu, “Muhteşem İkili” dizisinde Köpek Sadri rolüyle tam not almıştır. “Nefes Nefese” dizisinde başrolde yer alan oyuncu Ayaz adında bir mafya liderine hayat vermiştir.

Deniz Hamzaoğlu

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Halka” dizisinde Adem karakterine hayat vermiştir. “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Necip rolüyle tanınan oyuncu “Aile Arasında” filmiyle adından söz ettirmiştir.deniz hamzaoglu resmi

“Nefes Nefese” dizisinde Muhittin karakterine hayat veren oyuncu son olarak “Bayi Toplantısı” filminde Şahin karakterine hayat vermiştir.

Fatma Dizisi Konusu

Netflix’de yayınlanacak olan Fatma dizisinde Fatma adında temizlikçi bir bayanın hikayesi konu alınacak. Fatma, hapisten yeni çıkmış olan eşi Zafer’in peşindedir. Eşi hapisten çıkar çıkmaz kaybolan Fatma, beklemediği bir anda cinayet işler.

Bu cinayeti öğrenen ve Zafer’in peşinde olduğu adamlar bu defa Fatma’nın peşine düşer ve Fatma kendini korumak için yeni cinayetlerin faili olmak zorunda kalır. Oğlunun intikamını almaya yemin eden ve eşini bulmak için savaşan Fatma, temizlikçi rolü ardında işlediği cinayetlere devam eder.

Fatma Dizisi Yönetmeni Senaristi

Fatma dizisinin senaryosunu kaleme alan Özgür Önürme, dizinin yönetmen koltuğunda ise Başak Abacıgil oturmakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu