Oyuncu Kadrosu

Fatma Dizisi Oyuncuları Konusu (Netflix)

Netflix ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar var. Bunlara bir yenisi daha ekleniyor: Fatma. Fatma dizisi oyuncuları konusu yazımızda sizlerle!

Fatma Dizisi Oyuncuları (Netflix)

Dizinin cast çalışmaları devam ederken netleşen isimler şu şekilde;

Burcu Biricik (Fatma)

Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da gözlerini açmıştır. 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci olmuştur.Burcu Biricik Resmi

Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk için Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır.

2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli ikidi dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında trt 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakterini başarı ile canlandırmıştır.

En son oynadığı dizi 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştı. Son olarak bir aksiyon dizisi olan “Kuzgun” dizisinde başrolde yer almış ve büyük beğeni almıştır.

Fatma Dizisi Konusu

Netflix’de yayınlanacak olan Fatma dizisinde Fatma adında temizlikçi bir bayanın hikayesi konu alınacak. Fatma, hapisten yeni çıkmış olan eşi Zafer’in peşindedir. Eşi hapisten çıkar çıkmaz kaybolan Fatma, beklemediği bir anda cinayet işler.

Bu cinayeti öğrenen ve Zafer’in peşinde olduğu adamlar bu defa Fatma’nın peşine düşer ve Fatma kendini korumak için yeni cinayetlerin faili olmak zorunda kalır. Oğlunun intikamını almaya yemin eden ve eşini bulmak için savaşan Fatma, temizlikçi rolü ardında işlediği cinayetlere devam eder.

Fatma Dizisi Yönetmeni Senaristi

Fatma dizisinin senaryosunu kaleme alan Özgür Önürme, dizinin yönetmen koltuğunda ise Başak Abacıgil oturmakta.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı