Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 16 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Fazilet’in Başarısı


Star Tv ekranlarının sevilen dizisi  Fazilet Hanım ve Kızları heyecan dolu bölümlerle ekranlarda olmaya devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları 16 Aralık özet ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 1

Fazilet Hanım Ve Kızları 16 Aralıkta Neler Olacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 16 Aralıkta; Fazilet, bulduğu kart sayesinde ipucunu yakalar ve problemi çözmek adına adımlar atar. Hazım Beyin durumu oldukça ciddidir. Selin ise dış gebelikten dolayı problemler yaşamaktadır. Ece’nin başı verdiği ilaçtan dolayı derttedir.

Yasemin Ece’nin verdiği ilacı ortaya çıkarınca Ece bir kez daha problemle karşılaşır hatta kendisini polise ifade verirken bulur. Hazan ise Yasemin’in yüzünden başına gelenleri Sinandan öğrenir hem kardeşini polislik yaptığı için hem de kendisini rezil ettiği için Yasemin’in karşısında durur. Gökhan ise Yasemin’in telefon konuşmalarını kaydeder ve gerçeği öğrenince Yasemin’e silah doğrultur. 

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 2

Geçtiğimiz bölümde olanlara bakacak olursak; Hazım sinirden çıldırınca Ece yine suyuna ilaç katar ve içirir. Hazım ise yatışmak yerine Eceye Hazandan uzak durmasını sağlar. Hazan ise bitap düşmüştür.

Fazilet ise olanlarda payı olduğu için kızından özür diler. Ece ise Yaseminin karşısına çıkar ve kızar ama Yasemin ise her şeyin kendisinden kaynaklandığını söyleyerek Eceyi yatıştırır.

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 3

Sinan ve Hazan ise otel görevlilerinden kamera görüntülerini sızdıran kişiyi ardından para ile görüntüleri satın alanı bulmaya çalışırken Ece vicdan azabı içinde gözyaşlarına boğulur.

Yağız ise Eceden şüphelenir ama bunu başta Sinan ile paylaşmaz. Yağız işin peşini bırakmaz ve otele girip çıkanları görmek adına kamera kayıtlarını ister. Yasemin ise eşeğini sağlam kazığa bağlamıştır otelde kendisinin olduğu bütün görüntüler silinmiştir. Yasemin ikinci olarak eşini başa geçmek için iknaya devam eder.

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 4

Gökhan ise kardeşlerinden habersiz karar almak istemez ama Hazım bir anda tuhaflaşınca apar topar Hazım iş gezisine gidiyormuş süsü verip Hazımı evden uzaklaştırırlar.

Hizmetçilere de kimseye bilgi vermeyin diye uyarıda bulunan Yasemin adım adım hedefine ulaşmaktadır. Ece ise Hazanın yanına gelmiştir ama karşısında annesini görür. Fazilet Eceye kızar. Ağlayarak çıkarken Yagizla karşılaşan Ece her şeyi itiraf eder ve geceki rezaletin sorumlusu olduğunu her şeyi Yaseminin yaptığını anlatır.

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 5

Yağız da duyduklarına inanamaz ve kızar. Ama ardından Hazanı bir kez daha üzülmesin diye gerçeği Hazana söylemeyeceğini ama Yaseminin doğasını ortaya çıkaracağını söyler. Yağız gelen haberle bir kez daha Yaseminin hainliğini öğrenir. 

Hazımın bunadığını öğrenen Gökhan gerçeği kabul etmek istemez. Yağız Yaseminden hesap sorunca Gökhan da Yasemine kızar. Yasemin eşini ikna eder ve Ecenin karşına çıkıp onu tehdit eder.  Ece Hazıma verdiği ilaç aklına gelir ama yok artık diye kendini teskin eder.

fazilet hanım ve kızları 16 aralık resmi 6

Yağız ise Sinan ve Hazana olayın sorumlusunun gazeteci olduğunu söyler hatta otel müdürünün kovulduğunu söyler.  Hazan Yağızın söylediği bir cümle ile Yağızın Kerime’nin oğlu olduğunu anlar ve evine geçmek isteyince Yağız Sinana Yaseminin sorumlu olduğundan bahseder.

Yağızın isteği üzerine Sinan da susmayı kabul eder. Sinan Amerika’ya gitmeye kararlıdır ve Selin’e de bir miktar para verip vedalaşır. Kerime ise Yağız’ın gideceğini duyunca yüreğimin yarısı gidiyor diye üzülünce Hazan ona destek olur. Selin ise dış gebeliğin risklerini araştırır ama kimseye dış gebelikten bahsetmez. Yağız Gökhan ile de vedalaşır. Gökhan babasının durumundan bahsetmeyi denese de bahsetmeden Yağız oradan gider. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 16 Aralık Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu