Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 23. Bölüm Özeti 18 Kasım Fragmanı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları büyük bir ilgiyle takip edilmekte. Heyecan dolu bölümlerin ekranlara geldiği Fazilet Hanım ve Kızları 18 Kasımda neler olacak, 23. bölümde bizleri neler bekliyor haberimizin devamında…

Fazilet Hanım Ve Kızları 18 Kasım Özeti

Fazilet Hanım ve Kızları 18 Kasımda yayınlanacak olan 23. bölümünde Hazan Sinan’ın Yağız sen ne zamandan beri Hazan’a aşıksın sorusunu duymaz. Hazan Ece’den duyduklarından sonra Sinan’a mesafe koyarken Yağız Sinan’a neyi yapamadın deyince Sinan konuşamadım der. Yağız onları bir araya getirmek için elinden geleni yapar hatta onları bir evde yalnız kalmaları için kapıyı kilitler. Yasemin Ece’yi püskürtmeye devam etmekte. Kafasında pek çok soru işaretine neden olduğu Ece’ye iyilik ediyormuş yanındayım imajı vermeye çalışsa da alttan alttan onun konaktan kovulmasını sağlayacak planlar yapmakta olan Yasemin bu amaca ulaşmak için elinden geleni yapar. Selin Yasemin sayesinde Yasin ile ilgili gerçekleri öğrenir ve kendisini aldattığını düşünür. Fazilet ise kızı Ece’nin her adımını haber vermesi için tehdit ettiği Kerime’den Yasemin’in yaptıklarını duyar ve kızı için harekete geçmesi muhtemeldir. Selin ise Yasin’e iş bulması konusunda babasına kızgındır. Hazan ise Sinan’ı kızdırmak için Yağız’ı kullanmaya devam ederken zavallı Yağız Hazan’a olan aşkını içine gömmek için kendi içinde savaşa girer.Olayların çıkış noktası olan geçtiğimiz bölümde neler yaşandı bakacak olursak;

fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 2

Hazan Yağız’a kapı komşusu olmuştur. Hazan evi de gezdirir ancak Yağız sinirlenir ve başka bir ev bulalım bırak burayı der. Hazan’ın Sinan’ı kıskandırmak için orada olduğunu düşünen Yağız Hazan’ın evinden çıkar çıkmaz telefonu çalar. Arayan Yağız’dır ve Yağız Hazan’ın kapı komşusu olduğunu Sinan’a söylememeye kararlıdır. Hazan ise sürekli sana hayatının dersini vereceğim Sinan diye söylenip durur. Hazım Bey ise Fazilet Hanım’ın yaptıklarına çıldırmış durumdadır ve Fazilet Hanım’ın artık bu eve giremeyeceğini belirtir. Hazım Gökhan ile giderken Gökhan’ın eşi de boş durmaz ve Hazım’ın tepkisinin fazla olduğunu ve herkesin içinde her şeyin sorumlusu senmişsin gibi davranması sence de saçma değil mi diye Ece’nin kafasında soru işaretine neden olur.

fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 3

Fazilet ise alır eline valizini alıp ağlayarak terk eder o çok sevdiği konağı. Arkadaşı Binnaz’a giden Fazilet desteği ondan arar. Gökhanın eşi Fazilet’in evden kovulma sebebi olan tabloyu alır ve keser. Yasemin elinde maket bıçağı ile ailede bir türlü kabul göremediğinin acısını tablodan çıkarır. Eline telefonu alan Yasemin, Selin’i arar ve bir iyi bir de kötü haberim var der. Yağız ve Sinan ise iş yerine geçmiştir. Yağız Sinan’a benim evime taşın teklifinde bulunur. Hazan da gelir gelmez makyaja geçer. Yağız işim var deyip ayrılırken Sinan orada kalır. Hazan ise hazırlanmaktadır. Fazilet ise Binnaz’a Ece’den dert yanar ve kendisini düşman bildiğini söyler ve gözüm arkada kaldı orada birçok düşmanı var der. Binnaz ise bizde kalacaksın derken Binnaz’ın eşi gelir Fazilet’in selamını dahi almaz. Selin annesinin yaptığı tablonun başına gelenlerle sinirleri bozulurken Yasemin gaz vermeye devam eder.

fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 4

Selin olanların sorumlusu olarak gördüğü Ece’nin yanında alır soluğu ve hesap sorar. Ece ise annemin hatası dese de Selin çok sinirlidir. Selin bu evden koca bir hiç olarak gideceği günün geleceğini söyler. Yasemin ise Selin’in telefonundan Yasin’in numarasını almayı başarır. Annesi ile babasının resmini de alan Selin bu resim aşk dolu bir yatak odasını bizim yatak odamızı süsleycek der. Ece ise Yasinle Selin’in bir arada olduğu dakikaları hayal edip sinir krizi geçirir. Hazan ise kamera karşısına geçmiştir. Sinan onu süzer. İş çıkışı Hazan, plazaya gideceğini söyleyince Sinan dur tahmin edeyim Yağız’ın plazası değil mi der. Fazilet ise Binnaz’ın eşinin konuşmalarını duyar ve oradan ayrılır. Konakta ise hizmetçiler Fazilet’in gidişine sevinip hakkında konuşurlarken Ece onlara kızar. Fazilet ise nereye gideceğini bilemez bir halde milletin kötü sözlerine maruz aklmaktadır. Yılan bu acımaz anasını da sokar diyen komşulara inat bir araba gelir. Hazım Bey eski evinin anahtarını göndermiştir. Fazilet neye döndüğünü şaşırır. Eve geçen Fazilet gözlerinden akan yaşlarla düşüncelere dalarken Hazan ve Sinan da aynı plazaya giderler. Hazan sinir olsun diye abine selam söyle der ve yan odaya gidince Sinan neye döndüğünü şaşırır.

fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 5

Sinan içeri gidince Yağızla konuşur. Gel sana abilik yapayım diyerek Yağız Sinan’ın kolundan tutar ve Hazan’ın yanına götürür. Yağız sen bu kızın buraya taşındığını anlamayacak kadar tanımıyorsan sen bu kızın neyine aşıksın diye gerçeklerle yüzleştirir. Yağız kapıyı çalar ve gider sorununuzu çözün der. Hazan neyime aşıksın deyince Sinan ben daha sorumu sormadım deyince herkes şok olur. Hazan hadi sor der ve benim utanacağım şeyler var der, ayrılır. Yağız ise Hazan’a istediğin bu muydu diye kızgınca sorar ve odasına gider. Yağız olanlardan dolayı kendini suçlar. Binnaz ise Fazilet’in yanına gelir ve evine götürmeye çalışır ama ikna edemez.fazilet hanım ve kızları resmi2

Binnaz bakar olacağı yok Hazan’ı ara o merhametlidir der. Hazan ise soluğu Yağız’ın yanında alır ve benimle ilgili bilmem gereken bir şey mi var diye sorarken Yağız ise ben sadece gitmek istiyorum der. Ece ise yemekte Hazım Bey ile tartışınca Yasemin yine kışkırtır. Yağız ise annesinin mezarına gelip ben hiç aşık olmamam gereken birine aşık oldum, uzak dur diyorum yasak diyorum ama ne gözlerimi ne kalbimi ondan alamıyorum diye dertleşir. Hazan’ı sevdiğini ama kardeşini üzmeyeceğini sözlerine ekler. Ece annesinin yanına gelir. Fazilet ise başı dimdik dururken Ece Hazım’ın boş evlerinden birine yerleştireceğini söyler. Fazilet ise o yalıda senin ayağını kaydıracak biri var diye uyarsa da Ece kulak asmaz ve annesine para verir. Fazilet ise parayı da evi de reddeder. Ece’nin geldiğini gören Selin ve Yasin elele Ece’nin karşısına çıkar ve Selin laf atar yanından elele ayrılırlar. Selin ise araya torpil katarak Yasin’e bir iş ayarlamaya çalışır ancak olayı haber alan Hazım işe almaması için tehdit eder. Fazilet Kerime’yi yanına çağırır ve o konakta olan biteni haber vermesini ister.

Fazilet Hanım Ve Kızları 23. Bölüm Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizim Aşkım çol teşekkür ederim özeti yazdığın için vede tabiko çok dahada çok teşekkür ederim isteğimi gözardı etmediyin için:)
  Yağıza üzülüyorum zavalıım aşık ama kardeşi için kalbine gömüyo. Kardeşide şımark birisi. Ayrca Ecede saf gibi ama bilmiyormya.
  Kötü ikili Selin ve Yasemin. Yaseminin yukardeki resmine bayldm tam cadı:) ALLAH a emanet ol Filizim. Öptüm. Tatlı rüyalar ben kaçar.
  Fatima ben. Nick deyişikliyi yaptm.

  1. Canım benim zaten senin için yaptım ;) değerlisin çünkü :) aynen yaa bu nasıl bir kader kardeşinle aynı kişiye aşık olmak :( sinan da kendini çok beğenmiş biri ben de çok sevmiyorum sen de Allaha emanet ol Fatmam :) Güzel nick beğendim :)

 2. Saol bitanem. Her zaman karşılıklıdır:) Sevgin
  Tvde sevdiğim ve saniye bile kaçrmadğm iki dizi var Bir bi bide Söz:) ve ikside şindisizde var.
  Evetya kensini beğenmiş biri. Ama Alp Nevruzhayatda öyle bir karaktere sahib değil.
  Nick Yağızın Hazan ağlarken ona dedği cümledir:)
  Öptüm tatlım. Tekrar çok teşekkür ederim aşkım:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu