Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 24. Bölüm Özeti 25 Kasım Fragmanı

Çağlar Ertuğrul’un Yağız karakterine hayat verdiği sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları, 24. bölümü ile 25 Kasımda ekranlarda olacak. Fazilet Hanım ve Kızları 25 Kasım özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

fazilet hanım ve kızları resmi 1

Fazilet Hanım Ve Kızları 25 Kasımda Neler Olacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 24. bölümünde ;  Yağız, Sinan ve Hazan’ın arası düzelsin diye uğraşırken araları daha da açılmış, kapıyı kilitlemesi çözüm olmamıştır. Ece ise Yağız’a yaptığının hatalı olduğunu hissettirir. Gazetede çıkan Hazım Bey’in kayınvalidesini evden attı haberi Hazım’ı kızdırır ve Fazilet’e suç kalır. Oysaki bunun arkasında da Yasemin vardır.  Yağız Hazan’a olan o derin duygularına rağmen kardeşi için susmaktadır. Sinan ise abisinin sözüne güvenip Hazan ile abisinin arasında bir şey olmadığına inanmak ister. Ece ise şahit olduğu olaylardan dolayı ablası ile Yağız’ın arasında bir şeyler olduğunu düşünmeye devam eder. Fazilet ise Yasemin’in her adımını takip eder. Ece’nin verdiği ilaçların etkisinde olan Hazım ise günden güne daha da sinirli biri haline gelir. Hatta sağlık açısından sıkıntı yaşaması muhtemeldir. Bunun arkasında da Ece olduğu ortaya çıkarsa Ece’nin başı belada diyebiliriz.  Yasemin ise Ece’nin kendine güvenmesini sağladığı için öğrenmek istediği her şeyi öğrenirken bir taraftan da Ece’yle Selin’in Hazım’ın kısaca evdeki herkesin arasını bozmak için oyunlarına devam eder.  Geçtiğimiz bölümde yaşananlar ise haberimizin devamında…

fazilet hanım ve kızları resmi 2

Sinan Yağız’a hesap sorarken Hazan onların konuşmalarını kulaklıkla radyo dinlediği için duymaz. Yağız Sinan’a sorusunun cevabını verir : Ben Hazan’a aşık değilim. Yüreğindeki ile söyledikleri uyuşmayan Yağız, yaşadığı bu durumdan dolayı oldukça gergindir ve acısını etrafındaki eşyaları kırarak çıkarır. Hazan ise Ece ile Sinan’ın kendisini abisine yakıştırmasından rahatsızlığı konusunda dertleşirken Ece ise ablasına neden sana o kötü geceyi yaşatan adama komşu oldun ne oldu da Yağız’a önünü Sinan’a arkanı döndün diye sorar.

fazilet hanım ve kızları resmi 3

Ece daha sonra annesinin yaptıklarını Hazan’a anlatır. Hazan duydukları karşısında ne kadar kızsa da annesi için üzülür ve yanan evlerine gider. Annesine duyması gereken gerçekleri söyler. Annesine seni götürmeye gelmiştim deyip gerçek gelme niyetini de söylese de Fazilet benim beklentim yok der.  Selin ise babasına gider ve karına sahip çık uyarısında bulunur hatta olanları anlatır. Hazım sinirle herkesin önünde Ece’ye hesap sorar ardından da Yasin’e silah doğrultur. Bu sırada yalının diğer üyeleri de şantiyeye gelir. Yasin ben zaten Ece tarafından ölmüşüm derken Ece gelir ve Yasin ısrarla kendisini vurmasını ister. Ailenin diğer üyeleri de gelir ama silah boştur. 

fazilet hanım ve kızları resmi 4

Yalının önüne giden Fazilet Yasemin’e gözdağı verir ardından da hareketlerini incelesin diye Kerime’yi ara.  Sinan ise Yağız’ın yanına gelir ve orada kalacağını söyler. Onları gören Hazan da bu duruma sevinir.

Sinan abisine yapamadıklarının yaptıklarından fazla olduğundan Hazanla konuşamadığından dert yanar. Hazan ile Sinan arasında ise kocaman bir uçurum oluşmuştur. Yağız’ın onları konuşturma çabaları kimi kez başarısız olur. 

fazilet hanım ve kızları resmi 5

Sinan ile Hazan asansörde kalınca çözü arayışına geçerler. Sinan’ın omzuna çıkıp olayı çözmeye çalışırken bir anda asansör çalışır. İkisi de düşerler. Onu görenlerden utanan Hazan, asansöre laf etse de yaşadığı olaydan dolayı keyfi yerine gelmiştir. Ece’yi annesi Yasemin hakkında uyarsa da annesini dinlemez. Hazım’a Yasemin’den aldığı ilaçları gizlice vermeye başlar. Hazan ise kendini rahatlatmak için basketbol oynamaya gittiğinde Yağız da gelir ve beraber basketbol oynarlar. Yağız sevdiği kızla vakit geçirirken öylesine mutludur ki her şeyi unutmuştur Hazan’ın yanında. Onları izleyen Ece de mutluluklarına şahit olur. Bir sonraki gün ise çekimler için Hazan ve Sinan aynı kayığa binerler. Çekimler esnasında da ikili tartışır ve çekim sonrası herkes dinlenmeye geçer. Yağız Hazan ve Sinan konuşabilsin diye bir eve götürür ve kapıyı üzerlerine kilitler. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 25 Kasım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

 1. Fatmacığım senin için Yağız’ın resmini kapak resmi yaptım ;) Sence nasıl bir bölümdü bu bölüm? Ben Yağıza çok acıyorum ya Hazanla basketbol oynarken nasıl da mutluydu değil mi?

 2. Cansınya sen can..
  Harika bu bölüm ağladmya.
  Yağız bitanem nasılda fedakarlək yapyo:(

  1. Canım bu arada Söz’ün fragmanı çıktı senin de benim de tahmin ettiğimiz gibi Ateş ölmeyecek ama hastanede fragmanda şehit cenazesi Battal’ın cenazesi canım;) bilgileri güncelledik;)

 3. Sevindimya ben simdi:)
  Söz fazilet iki dizim muhteşem ilerlyo ikisi hakdada fragmanlar süper..:)
  Napyon aşkım günün nasıl geçti:)

 4. İyiyim canım bugün bayağı yoğundum alışveriş falan derken pestilim çıktı ama FHVK ile kendime vakit ayırabildim sonunda ;)

 5. Fatma canım ben fazilet hanım ve kızlarına bakmıyorum ama merak da ediyorum. Benim dizi Kalbimdeki Deniz e bakıyorum

 6. Çünki Aşk Hayal deyen Yağız Egemen
  Ve
  Aşkı oyun haline getiren şımarık Sinan Egemen
  Yolda görseler bile tanımayacakları HAZAN ÇAMKIRANA Aşık Olurlar.
  Yağız fedakar kardeşi için aşkından vazgeçiyor. Sinansa ukala şımarık Aşkdan kaçyor güvenmiyor
  Yağız ikisini biraraya getirmek için eve kilitler. Konuşsunlar diye. Ama bence barışsalar bile uzun sürmeyecek. Yine HazSin ayrılacak ve YağHaz devam edecek.
  Ece cebhesnde durumlar karışık. Zira Selin hamile olacak ve ayrılmak isteyen Yasine karşı bebeği silah gibi kullanacak.Hazım beye verdiği ilaçlar yüzündem başı fena derde girecek ve Kırmızıkafa Yasemin onu satacak.
  Fazilet hanım ergeç Kırmızıkafanın oyununu ortaya çıkaracak ama umarm geç olmaz.
  Duygudolu sahneler bu hafta bence Fazilet ve Hazan arasnda yaşandı.
  Komik sahneyse Sinanla Hazanın asansörde kalması ve kayık sefası oldu .
  Güzel sahneler Tağız Ce Hazan arasnda basket sahnesi ve kumtorbası oldu.
  Gerilim sahnesi Hazım beyn Yasini kaçırtıp korkutması oldu . Ben orda Ecenin bayılmasnı bekledm ama olmadı.
  Üzücü sahneyse Yağız sahneleri oldu. :(
  Entirikaysa Kırmızıkafa oldu:)
  Sizce nasıldı bu bölüm kızlar?

 7. Evetya Emelim Kalbimdeki Deniz kötüydü sadece iki dakika baktım gözyaşımı tutamadm bana yaramyo öyle ağlamaklı dizi. :)
  Ama genel olarak konisu güzel . Gerçek hayatda yaşananlar kameraya alınmış.
  Evet Aşkımya FHVK başka ilaç gibi demi.
  ALLAHa emanet olun kızlar öptüm hepinizi:)

 8. Nasılsıniz kızlar demi Fatıma çok içli ve güzel konuştu ???YAGIZ???Filiz Emel siz nasılsınız bugün hiç gorukmediniz

  1. Canım bende bir anne var düşman başına hafta sonu sanki bayram temizliği yapıyoruz. Çok titiz birisi. Şu an belimin ağrısından unutamıyorum o derece yoksa ben bu saatlere kalmazdım

  2. Senacığım bugün epeydir yapmayı ertelediğim alışverişe çıkabildim sonunda kıyafet seçerken bayağı zorlanıyorum ee öyle olunca da epey vaktim gitti ;) ondan dolayı pek yazamadım haklısın;)

 9. Evetya Senam Yağıza bitdim ben bu bölümde. Bilmiyorumya Adam bi farklı karakter yani diyer dizilerde olmayan bi yanı var. Seviyorumya bu adamı:)
  Gerçekhayatdada umarm mutlu olur:)
  Sanada tatlımı tatlı rüyalar Senam. ALLAHa emanet ol.

 10. Yani Türk dizilerine çok bakmıyorum 1 2 tane hariç Yağız çok mu çok karizmatik(kocam duymasın) bu diziye de o ve Fazilet için bakıyorum

  1. Fazilet’i canlandıran kişinin oyunculuğuna hastayım ya ne kadar iyi yansıtıyor öyle değil mi?

   1. Evet yaa ben de öyle zaten bizim türk dizilerin deki hırslı oyuncular daha çok dikkatimi çekiyor

  2. Zamanında Erol Taş’ı hep kötü rollerde görmüştük ya adam bir gün bir yerde taşanınca bırakın demiş ne kadar iyi oyuncuysam benden o kadar nefret etmişler diye cevap verir. Onun gibi Fazilet de çok kötü bir karakter ama çok başarılı bir oyuncu :)

   1. Yaa Hazan da güzel de karşısındakine göre değişiyor mesela Sinan la birlikteyken bakmıyorum

  1. Canım ya bugünün konusu keşke başlığında bunu da belirtmelisin “Keşke annem temizlik hastası olmasa” gibi ;)

 11. Siz her gün böyle misiniz normalde bu saate kalmazdım ben en geç 11 de yatarım ama şu n belimin ağrısı uyutmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu