Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları 25. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı #Fazilet Öldü Mü?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor.  Fazilet Hanım Ve Kızları 2 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabı olan Fazilet Hanım Ve Kızları 2 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında...

fazilet hanım ve kızları 2 aralık resmi 1

Fazilet Hanım Ve Kızları 25. Bölüm Özeti

Fazilet Hanım Ve Kızları 2 Aralıkta;  Hazan annesinin gitmesiyle şok olur. Ecenin ise ilacın dozunu fazla kaçırınca Hazım günden güne fenalaşır. Bu nedenle Hazım oğullarına dahi farklı davranmaya başlar. Tek Egemen’in kendi olduğunu söyler. Fazilet ise iyidir ama kırgındır ve Adapazarına gidiyordur. Hazan ise Yasemin’e annem gitse de Ece yalnız değil ablası var deyince Yasemin’in şirret oklarına maruz kalan Hazan olur. Yüz güzeli olan Hazan gayet mutlu bir şekilde davette ilerlerken her şey o otel odasındaki gecede başladı diye gelen sesle Hazan neye döndüğünü şaşırır. Bu plan da tabiki Yasemin’in hain planıdır ve Hazan’ı rezil etmeyi amaçlamaktadır. 

fazilet hanım ve kızları 2 aralık resmi 2

 

Fazilet son bir analık yapacağım sana diyerek Hazım’ın toplantısını basar. Toplantıdakileri de kovan Fazilet, bütün bu işleri yapanın Yasemin olduğunu ama kanıtlayamadığını söyler. Hazım ise yaka paça onu çıkarttırır. Selin ise hamiledir ve bu durumu Yasin’den ayrı kalmamak için tek seçenek olarak görmektedir. Hazal ile Sinan ise baş başa kalınca problem çözmeye yanaşmazlar.

fazilet hanım ve kızları 2 aralık resmi 3

Hazan Sinan’a ne kadar aşık olduğunu, neler hissettiğini itiraf ederken Sinan sinirlenir kendimden nefret ediyorum yeter mi diye çıkışır. Hazan ise ben bunu değil, pişman olmanı istiyorum der. Ece ablasını bulamayınca Yağız’a sorar.

fazilet hanım ve kızları 2 aralık resmi 4

Yağız’a gerçek duygularıyla yüzleşmesini sağlayan Ece, Yağız’a çok güzel bir konuşma yapar. Yağız ise içindekilere inat aşka inanmadığını söyler. Ece ise aşk yaşanmadığında ölümsüz olur diyerek asıl noktayı koyar. Gazetede Fazilet hakkında çıkan haberler Yasemin’i keyiflendirirken Fazilet’i kızdırır. Yasemin Eceye haberi duyurmak için numaradan telefonda basının bu haberi kaldırması hakkında konuşur. Hazım da haberi alır ve kızgınca gelir. Eceye eser gürler. Ece soluğu annesinin yanında alır. Fazilete esip gürleyen Ece acımayacaksın deyip çıkar. Fazilet ise kızını Yasemin hakkında uyarır. Kızı gidince Fazilet mutfakta gözyaşlarına boğulur. Kırılan cam parçalarından dolayı eli kesilen üzerine bir de gazı açan Fazilet fenalasir. Durumu Binnaz fark eder ve yoldan geçen Yasin sayesinde içeri girerler. Binnaz Eceyi arar ama açmaz. Hazanin telefonu ise sessizde olduğu için Fazilet bir başına hastaneye kaldırılır. Selin de babasına hamile olduğunu söyler ama babası hiç mutlu olmaz.

fazilet hanım ve kızları 2 aralık resmi 5

Yağız kapıyı açtığında Hazan Sinan’ın sözleri kafasında tekrarlana tekrarlana bitkin bir halde çıkar. Yağız ve Ece ise onlara gizlice bakmaktadırlar. Sinan ve Hazan birbirlerine sarılır ve öperler. Hazan ile Sinan çok mutludur. Ece ise Hazıma verdiği ilacı düşürünce Yasemin onu kurtarır ve ilacın Ecenin demir ilacı olduğunu söyler.  

Fazilet Hanım Ve Kızları 2 Aralık Fragmanı 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu