Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm Özeti 23 Aralık Fragmanı #Yasemin’in Oyunları

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 23 Aralık Özeti ve fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölümde Neler Olacak?

Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölümde; Gökhan Yasemin’e doğrulttuğu silahı ateşler ama isabet etmez. Yasemin yine kurtulmuştur ve Gökhan’ı yine ikna etmek için çabalamaya başlar. Kısaca Yasemin yeni oyunlar peşindedir. Ece’nin başı iyice beladadır ve Yasemin gerçekleri söylemez. Düştüğü bu durumdan dolayı gazeteler de haber yapmayı ihmal etmez. Fazilet ise anne fedakarlığı ile kızı Ece’yi kurtarmak için harekete geçecektir. Yasemin’in oyunlarını ortaya çıkaracak olan yine Fazilet olacaktır.

Geçtiğimiz bölümde Yağız Amerikaya gitmemiştir ve Hazan ile hızla Hazımın yanına giderler. Sinan da gelir. Hazımın durumu ciddidir. Sinan Selini de babasının yanına götürür.

Gökhan ise kardeşleriyle arasının bozulmasından dolayı eşiyle limonidir. Klinikte yapılan test sonucunu paylaşmak üzere tüm aile kliniğe gelir. Hazımın kanında yüksek dozda yabancı madde bulunduğunu ve bundan dolayı bu hastalığa sahip olabileceğini söyleyince herkes şok olurken Yaseminin paçası tutuşur. Hazımın kanının acilen temizlenmesi gerekiyordur. Yasemin kendisine yardım eden doktoru arar ve hani kurtulamazdı diye kızınca adam ise iyileşse de hiçbir şey hatırlamayacağını söyler. 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Sinan ise Eceye kızgın olduğu bir anda Hazani sattığını söyleyince Hazan yıkılır Fazilet de kızına sinirlenir. Hazan düşünür ve soluğu Yaseminin karşısında alır ve tokat atar. Tokadı dahi Gökhana duyurmayan Yasemin size göstereceğim der. Hazım ise ambulansla hastaneye gider. Doktor Sinan ve Yağıza az zamanımız kalmış der. Selin ise hala gebelik olayındaki gerçekleri kimseyle paylaşmamıştır. Ece ise zor durumdadır bunu Kerime Fazilete söyleyince Fazilet bir daha aramamasını ve Ece ile ilgili hiçbir şey duymak istemediğini söyler.

Gökhan eşinin telefon dökümünü alır tam bakacakken evin hizmetlisi Ece’yi Hazım’ın durumunda sebep olarak şikayet edince Gökhan polislere durumu bildirir. Üstüne bir de ilaç şişesi bulununca ve Yasemin ben vermedim deyince Ece suçlu durumundadır ve polisler ifade vermek için götürülür. Gökhan ise eşinden duyduğu şüpheden dolayı eğer Ece’nin söylediği (İlacı verme meselesi) doğruysa öldürürüm diye tehdit eder. Telefon kayıtlarını dinleyince Yasemin’in gerçek yüzünü görür ve Ece’nin haklı olduğunu içi acısa da görür. Yasemin’i çağırır ve ağzına geleni söyler. Yasemin’e de kayıtları dinletince Yasemin şok olur. Gökhan eline alır silahı ve Yasemin’e doğrultur. Silahı ateşler ama kurşun isabet etmez. 

Yağız ise olanlardan şüphelenir ve başka bir şeyler var diye şüphelenir. Hazan’a destek olmaya giderken Sinan ise Eceye hak vermez ve babasının yanına gider. Hazım ise Sevinç’i hatırlar ve balkona çıkar. Düşmek üzere iken Sinan yetişir. Fazilet ve Hazan ise Ece’nin yanına gelir. Ece ise boynu bükük onları izler. Fazilet fenalaşır. Hazan panikler yanlarına koşan Yağız onlara destek olur. 

Fazilet Hanım Ve Kızları 28. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın